Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

Ha! A gdzie te kobiety ,

Polecane posty

Pajoonk czy Ty to przeczytałeś co powyżej pomorzanka napisała??:D Chłopie do dzieła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonczku w sumie co mnie ma powstrzymać ? :P :D A masaż nie powiem nawet w tak zaawansowanym wieku na pewno by sie przydał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta Zwyczajna :D jak mnie czytasz to Ci słabo :D:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajna obyś nie zemdlała na amen :P bo taka satysfakcja mnie nie bawi ani nie sprawia przyjemności.Natomiast jeśli powoduje wzrost Twojego ego to może być :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja biedna, jeszcze za bardzo Was jeszcze nie znam 😭 wiec czasmi mogą mi się zdarzyć jakieś małe nietakty . Wiec bardzo proszę o wyrozumiałość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Iksusiu..:) W moim wieku istnieje zawsze obawa,aby mnie omdlała na amen :( Ale zwazywszy na Twoje umiejętnosci wierzę, iż obudzisz we mnie wszystko to co najlepsze:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic Pajączku muszę Ciebie na dzień dzisiejszy pożegnać :) Przeistaczam się teraz z intrygujacej kobiety ;) - w typową panią domu ;) No może nie tak do końca typową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajna ale wytrwała z Ciebie kobieta no i jako pierwsza inteligentnie sobie ironizujesz z mojej nieskromnej osoby ;) :P 👄 Pajoonk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha myślisz ,że nie wiem ku czemu zmierzają te Twoje starania? :P:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×