Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

Ha! A gdzie te kobiety ,

Polecane posty

PomoŻe a który może zaoferować Tobie tyle odnoży :P i miekką jebwabiśtą sieć ?:classic_cool: Kici uważaj bo czarodziejki też na niego czyhaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście Pajączku - w tym na pewno sie wyróżniasz ;) Ten jedwab mnie powala ;) Kotku - chodż pojdziemy do Zakonu i bedziemy miały w końcu zasłużony spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal...ostatnio faceci w realu tak podnieśli moją samoocenę:classic_cool: (chodź myślałam , że większym narcyzem być nie moge :D:D:P) ze sama się dziwie iż za Chińszczyzną wzdychałam ...:P Jego sprawa i jego zycie , ja narzucać sie nie będe :P Pisać też nie , jesli oczekuje pomocy , wsparcia , rozmowy to wie gdzie jestem :P Skończyły się czasy kiedy Biedrona z utęsknieniem czekała na każde słowo :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia - tutaj to będzie klapa 😭 Cholerka jedna ,jedyny facet który jest w stanie mnie zainteresować . Ups - brzydki wyraz ;) - na szczęście nie jestem w Zakonie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to żebyście miały powód do pokuty zakonnej polewam wszystkim wg uznania i potrzeb :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bójcie sie Matuchny wszak mam u Niej dobre wchodzy, Iksik także wiec bójcie sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmuszam tylko zapraszam :D Ale albo pijesz albo kablujesz:D:D:D a co większym grzechem jest to Matka Wielokrotnie Przekładana wam wyłuszczy:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×