Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30xyz

uwielbiam młodszych facetów

Polecane posty

Gość 30xyz

Wiem, że to bardzo nierozsądne, ale nic na to nie poradzę, że podobają mi się tak ok. 10 lat młodsi faceci.Zwracam uwagę na nich na ulicy, w klubie. Koleżanki się ze mnie śmieją, ale mnie rówieśnicy w ogóle nie kręcą, że nie wspomnę o starszych. Czy ktoś też tak ma? Czy ja może jestem zboczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co w tym zboczonego? No chyba, że faceci ci są nieletni:P Czy to zainteresowanie jest przynajmniej obopólne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ci się podoba w młodszych facetach .Może to że zaraz chcą ci włożyć ,czy to że po wybuchaniu natychmiast wszystkim kolegom mówia jak się ruchałas ,jak jęczałaś , jak ci ciekło z pipki ,czy to że masz lochę jak stara kurwa itp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30xyz
W większości dziewczyny i kobiety wolą starszych od siebie facetów, dlatego zaczynam się zastanawiać, czy coś ze mną nie jest w porządku. Zainteresowanie jest obopólne, ale po krótkim flircie stopuję, bo nie potrafię sobie wyobrazić takiego związku na dłuższą metę. Proszę o odzew kobiety, które mają podobne doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30xyz
jakiś tam facet, strasznie wulgarny jestes. To były raczej romantyczne znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31abc
:) Mnie też ciągnie podobnie zakres wieku od 24-30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alentaaa
Dolączam do ciebie tez uwielbiam mlodszych facetow ,znacznie mlodszych;-) Lepiej minetke robią jak im sie pokaze ale fakt szybko konczą,zbyt szybko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30xyz
Dziewczyny, fajnie, że piszecie, nie jestem sama! Jareczku, jaka pedofilia? Dzieci nas nie interesują. Faceci uwielbiają młodsze laski i nikt im z tego powodu nie ubliża. Czyż młode, jędrne ciało nie jest piękne? I ten błysk w oku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alentaaa
30xyz no wlasnie i te ręce ciągle niecierpliwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podziękuję....najbardziej zraża ten brak odpowiedzialności i bijąca od nich lekkomyslność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksieżyc w Skorpionie
nie dziwię się, młodsi są dla mnie atrakcyjniejsi od starszych, czy rówieśników. dziesięć to może przesada, ale dziewięć lat różnicy jest jak najbardziej do zaakceptowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za wulgarność :)ale też byłem w wieku (studenckim) takim że mialem taką straszą napalającą sie na mnie i opowiadałem kolegom własnie takim językiem o niej .Przecież ja traktrowałem żąłosnie bo ją rajcowało bez żądnych wstępów wszystko co chciałem zrobic Jeszcze stawiała kolacyjki ,drinki , Kupowała mi ciuchy tylko po to zeby ja bzykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31abc
Ja nie mam doświadczeń cielesnych z takimi, ale podobają mi się wizualnie, zresztą ze wzajemnością z tego co zauważyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alentaaa
oSTATnio mialam 20 letniego chlopaka sama mam 29 i bylo bosko ale tylko w lozku,on ciagle chcial i ja mam podobny temperament ze starszymi tak sie nie da;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30xyz
Jakiś tam facet, głupia była ta baba, że tak się dała wykorzystywać i źle traktować. Ja na razie tylko flirtuję i mam same miłe doświadczenia. Sama prowokuję takie znajomości, ale faceci chyba też lubią być podrywani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno że lubiłem sie z nią bzykać i nie okazywałem jej w żadnym wypadku tego o czym z kolegami rozmawialismy Byłem z nią bardzo "szczery" i podobało mi się jak ona zachwycała się moim ciałem ,bawiła sie fiutem tak bez żadnego skrępowania nie to jak rowieśniczki ktore nawet nie chciały jego dotknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31abc
------> jakis tam facet wiec po co parę postów wyżej piszesz takie pierdoły ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30xyz
czyli, ze jednak kobiety wiedzą co robią umawiając się ze starszymi. Dla nich to one są piękne i godne zachwytu. Nie chciałabym przeżyć takiego rozczarowania. Myslisz, że powinnam dać sobie spokój i zacząć zwracać uwagę na facetów w odpowiednim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ty naprawde nie rozumiesz jak młodzi faceci traktuja stare kobietki ktore napalja sie mlodych To dokladnie ci opisałem i wybór należy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30xyz... rób tak jak Tobie się podoba :). Ty wolisz młodszych, ja wolę młodsze :D. O gustach się nie dyskutuje, nieprawdaż ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zapytam
turlam dropsa ile masz lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym zwócić uwagę tym staryszm kobietom że faceci w wieku 2o-stu kilku lat w wiekszości wypadków są tacy obeznani w seksualzmie kobiet że nikt im nie dorównuje a napeno nie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zapytam
dziekuje, myslalam, ze zadalam Ci nietaktowne pytanie i wolisz je zignorowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×