Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30xyz

uwielbiam młodszych facetów

Polecane posty

Gość 30xyz
Masz rację Turlam. Tak już jest i nie mamy na to wpływu. Mamy po prostu w głowie zakodowanyjakiś obraz i może nie trzeba się tak bardzo nad tym zastanawiać tylko słuchać głosu namiętności a nie rozsądku. Ja trochę boję się reakcji otoczenia. Rozumiem, że panowie wolą młodsze, ale chyba też nie brakuje amatorów zadbanych 30 wśród młodszych, bo odbieram raczej miłe sygnały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zapytam
Moj wiek nie jest owiany tajemnica, mianowicie...25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodzieniaszki wola starsze i doswiadczone mi sie ona podobała bardzo w seksie ale gdyby ona wiedziła ..........jak o niej romawiałem....:) :)z kolegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30xyz... jeśli chcesz być z nim tylko po to by iść do łóżka to otoczenie może się ... ;). Jeśli zaś chciałabyś takiego na stałe/na dłużej to niestety takie nasze wychowanie, że będą patrzyć krzywo :(. Jednak im człowiek starszy tym różnica wieku staje się mniej widoczna. ja miałem problem jak miałem 20 lat, a moja 16... zdziwienie wkoło i takie tam było... a teraz różnica kilku lat jest prawie niewidoczna :). No chyba, że ona/on wyglądają dużo młodziej niż mają :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30xyz
to chyba tylko świadczy o tobie nie najlepiej. Ale nie wszyscy są tacy sami na szczęście. Strasznie zjadliwy jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheaa
Ja za to w ogole nie zwracam uwagi na rowiesnikow tylko na starszych...Nie wiem dlaczego, ale mam w glowie zakodowany obraz idealnego faceta i jest nim dojrzaly mezczyzna pod 40stke:( Nawet najbardziej przystojny 25 latek nie robi na mnie wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30xyz
to było do jakiegoś tam faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zapytam
turlam dropsa, robimy autorce off top ;) czy lubie starszych...tak naprawde mam male doswiadczenie z starszymi mezczyznami, choc zaprzecze sobie, jesli powiem, ze mnie nie pociagaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30xyz
Sheaa, rozumiem Cie, bo dużo moich kolezanek tak ma. Mnie nie chodzi tylko o sam seks, choć to oczywiście też ma znaczenie, ale też o odrobinę romantyzmu. W dodatku faceci w tzw odpowiednim wieku są już dawno żonaci. I baaaaardzo chętni do zawierania bliższych znajomości, z tym że bez ogródek mówią o co im chodzi, a nie potrafię wyobrazić sobie związku z żonatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ze nie wszyscy faceci są tacy ,bo jak wiem to inni faceci zakochują sie w tych starszych paniach za zabój i te starsze maja problem do tego stopnia że tacy młodzieńcy pilnuja je jak wychodzą z pracy z kim rozmawiaja czy czasami nie zdradzaja robąc awantury w sposób bardzo niekultralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zapytam... jesteś akurat w tym wieku, ze mi pasuje w sam raz ;) I robimy 30xyz offtopa czy zakładamy swój ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheaa
Mnie zonaci panowie chetni na romans akurat nie pociagaja. Marzy mi sie mezczyzna dojrzaly emocjonalnie, wolny, ktory zakocha sie we mnie, a nie w fakcie, ze jestem mloda. Wiem jednak, ze tacy mezczyzni nie istnieja, bo gdyby byli tacy wspaniali, to na pewno jakies kobiety wczesniej by ich usidlily. Staram sie wiec patrzec przychylniejszym okiem na mlodszych, ale to trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30xyz
Nie uważam się za staszą panią. Teraz jest bardzo dużo zadbanych lkobiet w tym wieku i pewnie sam się za nimi oglądasz na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zapytam
turlam dropsa.....chyba sie na nas nie pogniewa, jesli troszke tu popiszemy, bynajmniej bedzie miala gwarancje taka iz jej temat bedzie zawsze na gorze ;) czyli wstepna weryfikacje zaliczylam pomyslnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu chłopakowi też się podobają takie 30-40 letnie baby, ale patrzy na nie tylko w kategoriach seksualnych. Zresztą z tego co czytałam na jkimś innym forum to dużo jest takich facetów, co im się dojrzałe mamuśki podobają, pewnie zwłaszcza teraz, kiedy to nie są gospodynie domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30xyz
Sheaa, nie trać nadziei. Na pewno spotkasz tego wymarzonego, a moze sie tak zdarzyć, że zakochasz się w rówieśniku lub młodszym. Życie lubi nas zaskakiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30xyz
To zabawne, nie sądziłam, że młode dziewczyny mogą być zazdrosne o "mamuśki" ha ha. Nawey nie wiesz, jak uradowałaś moje serduszko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sheaa... są też starsi faceci jeszcze samotni i gotowi do zakochania się :). Nie wszyscy mieli/mają szczęście znaleźć tą jedyną. Więc głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz mowiecie o wieku to byłem w wieku 22 lat a moja "dziewczyna" 42 latarozwódka bez dzieci była bezpołdna mnie bardzo podniecało i tak jak mnie rajcowała to smialiśmy sie z kolegami z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody19 poznań
a ja mam 19 lat to bym tez sie kwalifikował do twoich upodobań?:) pozdrówki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheaa
Nie trace nadziei, spokojnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milamilka
mnie podobają sie faceci starsi, ewentualnie w moim wieku. natomiast mam taką dziwną sytuację, że jeden z moich byłych studentów wyznał mi miłość. jestem w szoku, że dla młodego goscia (23 lata) może podobac się starsza dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zapytam
turlam dropsa...ide sie polozyc do lozka poniewaz jestem dzisiaj rozbita i troche niewformie :( mysle, ze Cie jeszcze znajde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30xyz
Słodziaczku, nie złośc się na swojego chłopaka. Jeśli jest z Tobą, to na pewno bardzo Cię kocha. Ciesz się tym związkiem i nie bierz jego słów poważnie. Pomyśl, że my 30 zazdrościmy wam kwitnącej urody i musimy bardziej o siebie dbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milamilka
ja mam 29 a on 23 wiec nie taka straszna rózniaca ale mimo wszystko jestem zdziwiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×