Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30xyz

uwielbiam młodszych facetów

Polecane posty

ops sorki ze cie tekst "starsza pani " uraził nie taki miałem zamiar, wybacz:( ale dla mnie to raczej jestes starsza o 10 lat, a Pani z racji no takiej ze starszych sie szanuje i nie doszukuj sie uszczypliwych komentarzy co do wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30xyz
Setebos, dzięki za wyrazy szacunku, kobiety lubią szarmanckość, ale stanowczo bardziej lubimy wyrazy uwielbienia i pożądanie w oczach mężczyzn......Żadna rozsądna kobieta nie będzie sobie układać życia z 20-latkiem, w rachubę wchodzi tylko gorący romans, większość z nas to mężatki pragnące odmiany i mocnych wrażeń....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dlatego stałego zwiazku kazdy sobie szuka w pewnej kategorii wiekowej zreszta ja juz tak mam ze jak poznaje kobiete to chodzi mi po głowie stały zwiazek dzieci itd raczej mi nie przemyka przez mysl :jedna noc tzw razówka, po prostu tego nie lubie ale skoro mówisz o jasno ustalonych zasadach bez złudzeń i tylko szalonym i gorącym romansie to czemu nie mysle ze poszedłbym na takie cos w koncu lubie tez jasne i czyste zasady.... dlatego lepiej zebys nie mówiła ze jestes męzatka np:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jov
mam 33 lata uwielbiam dojrzałe kobietki są pełne seksapilu i wulkanem namietnosći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedziałbym Ci ale mnie znowu 30xyz op..., że się wtrącam między wódkę, a zakąskę :D Tak, musisz być młodszy od autorki topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałem ale zadałem pytanie czy wiek jest sedno w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×