Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30xyz

uwielbiam młodszych facetów

Polecane posty

Gość to całkiem normalne
jak miałem 15 - 19 lat to takie mamuśki ciagle się na mnie gapiły, niektóre zaczepiały wtedy uważałem że poderwać 30-ke to najłatwiejsza rzecz pod słońcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jest inne odniesienie wiekowe 30 lat kobieta i 20 facet Problem tylko w tym że kobieta 30 -sto letnia poszukuje faceta na męża zeby założyc rodzinę a facet w tym wieku potrzebuje laski do seksu Więc raczej taki układ ze strony kobiety jest głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis tam facet a 30 letnie rozwódki męzatki i tym podobne>??? one juz sexu nie uprawiają??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie. Zdarzają się wyjątki od tego. A może 30 letnia kobieta świadomie nie chce zakładać rodziny tylko mieć kogoś do łóżka, spędzania wspólnie czasu ale niekoniecznie ograniczającego ją ? Tak samo może być z facetami ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam facet
w tym wieku wiekszośc to mężatki więc szukaja przystojnego ogiera dla odmiany ( świerze mieso) a panny też nie pogardzą romansem czy zabawą z małolatem, tak bez zobowiązań póki się nie trafi ktoś na stałe , widac facet że nie miałes w zyciu powodzenia u kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30xyz
v33, nie odlądam się za licealistami, raczej za studentami, najfajniejsi są tacy w przedziale wiekowym 23-28, zadbani, pachnący i modnie ubrani. Starsi faceci już są tacy skapciali, nie dbają o siebie, może są zaganiani i nie mają na to czasu. Lubię wysokich i szczupłych, z leciutkim zarysem mięśni. A jacy panowie są w Twoim guście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam kiedys niesamowity sex z facetem po 40tce ;) byłniemozliwy...i nie nalezał do typu tych niezadbanych....cudownie pachniał i miał tak bardzo mądre brązowe oczy ;) a i jako 30 letnia kobieta poznałam męzczynę o 5 lat młodszego ;) wojskowy czerwone berety ;)....mniam ciasteczko ;) czyli kazdy z tych Panów dał mi coś niepowtarzalnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest oczywista oczywistość ze są wyjątki i rożne sytuacje ale zasada jak wiem jest taka że samotna kobieta 30 letnia szuka partnera starszego nawet o 10 lat w celu ułożenia sobie życia w rodzinie a nie wchodzenia w związek z 20-sto latkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet... ale czytamy dokładnie ;)... wróć na 1 stronę i przeczytaj dwie pierwsze wypowiedzi 30xyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam ze nie ma w tym nic dziwnego ;) po prostu masz taką skale estetyki i juz i nie powinnaś obawiac się związku z młodszym facetem bo róznica np 5 lat nie jest własciwie zadną róznicą ;) mysle ze dzieki temu dłuzej moze zachowasz młodość znam sporo udanych par gdzie wystepuje taka róznica wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. wróć na 1 stronę i przeczytaj dwie pierwsze wypowiedzi 30xyz Wiek jest 10 lat`różnicy a to jest już nienormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet... ja mam 36 lat, a moja partnerka 20. Jej jest dobrze, mnie jest dobrze, nie będziemy się wiązać... To też jest nienormalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazasz ze facet 25 letni jest mnie odpowiedzialny niz 35 letni? da mniej ciepła i mniej poczucia bezpieczenstwa? z nim nie mozna stworzyc szczesliwego związku? wiele kobiet nawet poo 40tce bedąc z młodszym całkiem fajnie sobie wyglada a męzczyzni młodzi którzy decydują się na taki związek czesto mają ku temu powody...lepiej się rozumieją z kobietami starszymi widzą w nich coś wiecej....wszystko zaley od poczucia estetyki i tego co widzimy i co nam odpowiada w tej drugiej osobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że faceci dużo młodsi widzą substytut matki w takim trwałym związku i jeżeli to odpowiada kobiecie to OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równie dobrze mozna stwierdzic ze kobieta w 10 lat starszym facecie widzi tatusia :D:D:D błedne koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30xyz
jakiś tam facet, o co Ci w ogóle chodzi? Zazdrosny jesteś o młodszych ? Sam się pewnie umawiasz z dużo młodszymi dziewczynami i nie widzisz w tym nic złego a innym zarzucasz zboczenie czy brak normlności. Czy wszystko w życiu musi opierać się na rozsądku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie o wiele smieszniej wyglada facet z brzuskiem zakolami i małolatą miżdzącą sie do niego ;) niz odwrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zapytam
turlam dropsa.....zgadzam sie, czyste szalenstwo = wybuch emocji, eksplozja polaczona z magia ;) czasem warto sobie zafundowac taka mieszanke wybuchowa w celu urozmaicenia zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zapytam
cześć turlam dropsa :) jakos nie mozemy sie zgrac w odpowiednim momencie, zajrze na ten temat jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30xyz
Turlam Dropsa i tak się zapytam, poflirtujcie sobie na innym topiku! Czekam na wpisy kobiet mających doświadczenia z młodszymi facetami jak również panów lubiących troszkę dojrzelsze panie, w szczególności gorące 30-ki. Jak wam się układało w takich związkach, czy seks był satysfakcjonujący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z przedziału 25-28 może się na jakąś załapię ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ciekawe jak wygląda ta konkretna gorąca 30?? bo od tego to troche zalezy ale spójrzmy prawdzie w oczy nawet najwytrwalszy 20 latek po 10 latach max cie zostawi dla młodzej taka jest smutna prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×