Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaskaaaaa82

Pomóżcie mi!!!! Noworodek nie chce odessać się od piersi, ja już nie mogę...

Polecane posty

Gość kaskaaaaa82

Pierwsze 4 dni to jedzenie i zaraz spanie, teraz nie mogę oderwać jej od piersi bo płacze, ona nie je tylko poprostu ssie, w nocy padłam ze zmęczenia. PROSZĘ POMÓŻCIE co ja źle robię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111
dziecku sie w końcu unormuje rytm jedzenia a póki co spróbuj ze smoczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu dzieci lubią ssać niektóre bardziej niż inne gdzie jej będzie lepiej niż u mamusi przy cycu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaaaa82
Smoczek jej wypada, nerwuje się przy nim nawet jak już sie uspokoi to zaraz zaczyna znowu, w końcu płacze tak mocno że musze dać pierś.. próbowałam dziś i wczoraj - ten sam efekt. Nie robię nic innego dosłownie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaaaa82
To naprawdę jest normalne?? Kiedy i czy to przejdzie>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa***
ja przez pierwsze 3 miesiace tak mialam teraz bede madrzejsza kupie smoczek :) tylko co bedzie jak nie bedzie chcialo zsac smoka :( zostaje znow cycek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noworodek ma maleńki żołądek więc jest bardzo często głodny poza tym lubi ssać przez pierwsze 2 tyg-miesiąc tak będzie potem się unormuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAY ONE
TYLKO SIE JEJ - TZN TWOJEJ CORKI - NIE BOJ BO MOZE JEJ SIE UDZIELA TWOJ STRACH CZY COS I BOI SIE DLATEGO CHCE BYC JAKNAJBARDZIEJ BLISKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest zupełnie normalne! nie martw się, im będzie starsze, tym efektywniej nauczy się ssać i karmienia będą krótsze. Sama pamiętam te sesje po kilka godzin, a teraz...5 minut i po sprawie :) trochę mi tego brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile chcesz wytrwac przy karmieniu piersia musisz to przetrzymac,napewno minie .Ale jak nie dajesz rady kup mleko modyfikowane i daj -nikt Cię za to nie zabije:) Ja wytrzymałam teraz chcem małego odstawic i tez jest problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Miałam to samo! Mała potrafiła ssać mnie 2,5h bez przerwy, chwilkę pospać i wrócić do ssania. Brodawki miałam podrażnione, chwilami bardzo nie lubiłam swojej córci, byłam załamana! I wybawieniem okazał się smoczek. Nie ssała go długo, po miesiącu się "obraziła" na niego, ale do ssania mamusi (poza karmieniem) już nie wróciła. Musisz tylko zwrócić uwagę na kształt i rozmiar. Moja miała na początku odruch wymiotny, ale się przyzwyczaiła. Do butelek są specjalne smoczki w kształcie brodawki - może coś takiego się u ciebie sprawdzi? Trzymam kciuki i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×