Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzona na maxaaaa

pieniądze nie na konto tylko do ręki i na umowie inaczej...

Polecane posty

Gość wkurzona na maxaaaa

mam już dość mojego pracodawcy, daje mi kase do ręki nie na konto, bo mu się nie chę wysilać a i robi wałek, żeby mniej zusu płacić, więc na umowie mam janiższą krajową, do ręki daje ciut więcej...wkurza mnie to!!! Pracujecie też dla takich prywaciarzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj szef- prywaciarz nawet od premii placi podatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naja naja.
wlasciwa placa na konto, reszta do lapy, tak bylo, sie zmienilo, jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałem
ja kiedyś miałem do ręki tylko nadgodziny, normalne wynagrodzenie na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh
ja mam na umowie najnizsza krajowa a do łapy dostaję 3 razy tyle-ot POLSKA WŁAŚNIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicollee24
ja mialam to samo mialam placone do reki i oczywiscie bylo to wiecej niz na umowie. prywaciarze robia wszystko aby jak najmniej stracic. taki uz los a ty pozniej gdy chcesz wziasc kredyt to oczywiscie nie masz zdolnosci kredytowej mimo ze zyjesz na niezlym poziomie:/ wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheh
Ja nie mam zdolnosci kredytowej a stac mnie na zakup-paranoja ale ja juz sobie z szefem pogadam...bo kredyt jak kredyt ale emerytura?????????????????bede miala klepaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxaaaa
a ja dostaję ledwo tysiąc złotych.....chyba kopnę w tyłek takiego prywaciarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo85
ja mam podobnie,liste plac podpisuje na 1000zl,do reki dostaje ponad 4000. wkurza mnie chytrosc szefa prywaciarza,chyba zrezygnuje z jego wyzysku,sam zaloze firme,moze w przyszlosci dostane godna emeryture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxaaaa
chociaż dostajesz pokaźną kaskę, a ja?? tysiąc złotych masakra! i jeszcze powinnam być wdzięczna, że mam umowę o pracę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przepisal prawa pracy nie ma nigdzie napisane ze pieniadze maja byc wplacane na konto, jesli ktos chce miec na konto powinien to zgłosić w innym wypadku są wydawane do ręki-i to jest obowiązek, a konto nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxaaaa
porządne firmy wpłacają tylko na konto, prywaciarze nie! bo im się nie chce, albo co jest bardziej praktykowane, kradną nam zusy i na umowie najniższa krajowa do łapy trochę więcej! :( i tak już szukam innej pracy....sprawnej firmy i kompetentnego pracodawcy, a nie wieśniaka od pługa oderwanego, który mysli że jest Panem i władcą a ja bedę pokłony mu oddawać! nigdy w życiu! mam swój honor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×