Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pwieleba

Jaki NIEBANALNY prezent na Walentynki dla dziewczyny?!?!?!

Polecane posty

Gość kafeteria2011
Ja się zastanawiam, czy nie zrobić dla niego gadżetu. Pomyślałam o śmiesznej koszulce, na której napiszę jakieś hasełko, albo taki w kształcie znaku drogowego z jego ksywką. ale to się zobaczy. Grafik mi pomoże. Ja swoją zamowię na http://fiberya.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłygość
A ja wymyśliłem coś takiego. Otóż ostatnio idąc miastem zobaczyłem młodą kobietę siedząca na murku i pełno rysunków koło niej. Otóż rysuje portrey na miejscu ołówkiem lub węglem. Porozmawiałem z nią i jak przyjdę z dziewczyną to narysuje nasz wspólny portret:p Troszkę takie wariackie, bo będzie trzeba przez około 20 minut pozować na bardzo uczęszczanej ulicy, ale za to bardzo fajna pamiątka. Oczywiście kupie jeszcze kwiatka i mocno wyściskam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanowiłabym się nad głośnikami do kompa lub telewizji. Dziewczyny uwielbiają szalec przy muzyce. Wiem to, ponieważ sama regularnie tańczę z odkurzaczem przy piosenkach Nory Jones :) Proponuję zestawik logitecha za około dwieście złotych http://www.promoceny.pl/detail/media-markt-zestaw-glosnikow-5-1-logitech-surround-sound-speaker-z506-51046/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamczatka99
ten pomysł z kinem i cinema city jest super :) moj facet uwielbia podroze, nawet takie kilkudniowe wypady, a co dopiero prawdziwą wycieczke. A tu idziesz do kina i mozesz wygrac podroz do ciepłych krajow i to dla nas obojga :))) zabieram sie za drukowanie biletu heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregson
ale o co chodzi z tym kinem i wycieczką?/?????/ ke???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamczatka99
och, no przeczytaj w postach powyżej ! :) wchodzisz tu http://www.kinograj.cinema-city.pl/walentynki/ na konkurs "unikaj walentynkowego focha" jak kupisz bilet na film przez neta, wydrukujesz go, masz mozliwosc wziecia udzialu w losowaniu voucherow na wycieczke ! tylko przeczytaj co tam trzeba zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggyBBB
no to bilety do kina jako dodatek mogę wziąc, bo nie zbiednieje od tego, a jak wygram wycieczkę to tylko się cieszyć. Główna nagroda dla mojego miska i ... dla mnie w sumie będzie voucher na masaż we dwoje :)) na prezentokracji znalazłam. A ta prezentokracja to we wrocku bardzo popularna jest... http://prezentokracja.pl/Masaz_relaksacyjny_dla_2_osob/produkt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promedica
Każda kobieta kocha kosmetyki , niezliczoną ilość kosmetyków, nigdy nie ma ich za dużo ... co kupić? nową gamę kosmetyków naturalnych z morza martwego!!! www.promedica.istore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promedica
Jeśli nie macie jeszcze pomysłów na prezent dla swojej Drugiej Połówki zapraszam do naszego sklepu internetowegowww.promedica.istore.pl Z pewnością znajdziecie tam coś wyjątkowego dla Ukochanej Osoby!! www.promedica.istore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam problem bo n iewiem czy moj chlopak wogole bedzie pamietal o walentynkach nawet o tym nie wspomnial jestesmy 5 miesiecy razem... w zwiazku na odleglosc bedziemy sie juz w sobote widziec i n iewiem czy mam mu cos kupic ???? a jak ja mu kupie a on mi nie zrobi mu sie glupio i mi tez bedzie glupio co doradzacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla spóźnialskich, co to jeszcze nie kupili żadnego prezentu albo nie maja pomysłu dobrym rozwiązaniem jest zakup Bonu podarunkowego. Płacisz za to przelewem i dziewczyna od razu mailem dostaje twój prezent= znaczy sie kase do wydania na wymarzoną bieliznę. Ja np uważam że to spoko rozwiązanie, bo ilekroć facet mi kupował stanik czy koszulke to jakoś mało kiedy trafiał z rozmiarem, a taka samej mozna wybrac http://www.bliskociala.com.pl/magia-nocy-bony-podarunkowe-c-139_358.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla spóźnialskich, co to jeszcze nie kupili żadnego prezentu albo nie maja pomysłu dobrym rozwiązaniem jest zakup Bonu podarunkowego. Płacisz za to przelewem i dziewczyna od razu mailem dostaje twój prezent= znaczy sie kase do wydania na wymarzoną bieliznę. Ja np uważam że to spoko rozwiązanie, bo ilekroć facet mi kupował stanik czy koszulke to jakoś mało kiedy trafiał z rozmiarem, a taka samej mozna wybrac http://www.bliskociala.com.pl/magia-nocy-bony-podarunkowe-c-139_358.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproponuj cenę a sprzedam
Jeśli ma byc niebanalnie to proponuje gwiazdkę z nieba:) i wcale nie żartuje... www.mylovestar.com - nie dość, że gwiazdka to jeszcze certyfikat własności!:)) chyba każda z nas marzy o czymś takim, nawet jeśli nie chce sie przyznać;) szkoda, że nie mam faceta, ale kto wie - może w przyszłym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizzly77
My też idziemy do kina do Cinema City i walczymy o wycieczkę!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agathaaa
mój facet dziś powiedział, że spędzamy dzień pod haslem unikamy twojego focha :) więc chyba chodzi o ten konkurs w cinema city :) tak jakbym ciagle strzelała fochy, no ale nie wypytywałam go dokładnie. nie będę sobie psuc niespodzianki. Tylko jak wygramy wycieczke, to ja wybieram destynacje, bo znając jego pomysły wybierze jakieś norweskie fiordy a ja chce ciepłaaaaaa !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak racja kwiaty to zawsze będzie sprawdzony prezent,ale czasem można się wysilić na coś co zostanie na dłużej np.fajna bielizna,jakaś koszulka(może będzie chciała przymierzyć-ha,ha), albo biżuteria.Na stronie artsrebro.pl znalazłem oryginalne rzeczy.Perfumy też można ale tu trzeba już znać dokładnie upodobania, bo można nie trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
a może jakiś komplet bielizny. Jeśli tylko zna się rozmiar uważam że jest to bardzo dobry prezent. Większość z kobiet nigdy nie ma dość ładnych majteczek czy staników. Z pewnością każdej dziewczynie spodobałby się taki komplet http://nipplex.pl/Michelle_roz.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
To zależy ile możesz przeznaczyć na ten cel pieniędzy. Bo moim zdaniem bardzo fajnym prezentem jest wypad do SPA. Z tego co się już orientowałam to Primavera SPA ma ciekawą ofertę. Twoja dziewczyna będzie na pewno zachwycona z takiego prezentu, a przynajmniej będziecie mogli spędzić trochę czasu tylko we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×