Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pwieleba

Jaki NIEBANALNY prezent na Walentynki dla dziewczyny?!?!?!

Polecane posty

Gość maxxxot
Masz 19 lat to mu sie oddaj, to juz najwyzszy czas! Hotelik i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek94
Mam 15lat ,moja dziewczyna ma niecale 15 ,doradzi ktos co uglbym jej kupic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włodek_paw
Ja zmówiłem mojej dziewczynie takie swieczki (ale wiem ze bardzo lubi otaczac sie zapachowymi swiecami) http://www.candles4you.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir
No właśnie też zamówiłem świece zapachowe ale z 100% naturalnych składników Pat&Rub. Moja kochana bardzo lubi zapalić sobie świece w czasie kąpieli i wspominała, że Pat&Rub mają cudne zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
świecie, gadżety.. nie o to! Trzeba słuchać kobiet. Skoro mówię, że chcę prostownicę do włosów, zatrzymuję się przy każdym stoisku z prostownicami i ciągle mówię o prostowaniu włosów, do chcę, cholercia TO: electro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek8787
Ja kupiłem swojej kochanej na emilosc.pl fajną bieliznę;-) Oczywiście taką niezwyklą;) Jest tam mnóstwo gadzetó do wyborru, więc myśle, że nie będziesz miał problemu z wyborem. emilosc.pl/kompletdiana-p-21748.html?cPath=439 emilosc.pl/bodyangela-p-21806.html?cPath=439 emilosc.pl/biustonoszstringi-p-21807.html?cPath=439 Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakjakiel
kup jej bilet dla siebie na weekned majowy i daj jej pare dni wolnego -------- Zbieram na Citroen C6 www.citroen.pl/citroen-c6/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola34
ja znalazłam coś takiego: wyjście do kina, teatru, na koncert zapewne też zostanie przyjęte z euforią zwłaszcza gdy nie wychodzicie za często w takie miejsca, * bukiet kwiatów i czekoladki to prezent raczej dla tradycjonalistki. Bardziej oryginalnym podarunkiem będzie na przykład zestaw zapachowych świec, kadzideł albo olejków do kąpieli, * jeśli jesteście długo w związku można pokusić się o kupno seksownej bielizny, która na pewno wam obojgu sprawi przyjemność:), * kobieta poczuje się wyjątkowa jeśli sprezentujesz jej biżuterię. Gustowne kolczyki pasujące do jej stylu, czy też oryginalna bransoleta to wspaniały prezent na dzień zakochanych. Jeśli zdecydujesz się na wisiorek albo pierścionek nie zapomnij o miłosnym grawerze w środku, * niebanalnym, a na pewno trafnym prezentem dla każdej kobiety będzie na przykład karnet na saunę, zabiegi kosmetyczne czy też weekend w SPA, * coś zrobionego własnoręcznie na przykład szkatułka na biżuterię albo deska do krojenia z wyrytym miłosnym wyznaniem to prezenty bardzo cenne ponieważ na ich wykonanie trzeba poświęcić swój czas. Takie podarunki są świetne na każdą okazję, http://nuclearts.pl/walentynki/prezent-walentynkowy-dla-dziewczyny-jaki-wybrac-co-kupic/ * można także skorzystać z Internetu i za jego pośrednictwem zamówić ręcznik z wyszytymi czułymi słówkami, romantyczną poduszkę, kubek, albo zabawną koszulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony wibrator
czerwony wibrator jej kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chętnie dostała jakąś ładna biżuterię łańcuszek z wisiorkiem, kobiety lubią takie rzeczy, może mój to przeczyta hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_nowak
Ja dostałam w tamtym roku na walentynki od chłopaka takie ładne coś: allegro.pl/pendrive-serce-prezent-dla-dziewczyny-promocja-i1412899848.html i jestem bardzo zadowolona. wcale niedrogie i w dodatku wszyscy się pytają 'co to?', 'ale ładnee' itp. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniec... Jakis niebanalny, czarujacy, erotyczny... Kiedys jeden z moich chlopakow zatanczyl dla mnie solo, nie przyznawal sie, ze uczeszcza na kurs tanca. Bylam wniebowzieta ! Do tego szampan, czarny kawior w lodowych kieliszkach, toasty z truflami, i na deser - fondue z truskawek, zanurzonych w plynna gorzka czekolade, mozna dodac bita smietane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kup jej coś sentymentalnego i romantycznego od siebie. Myślę, ze takim prezentem mogłaby być ramka na zdjęcia. |ostatnio widział bardzo fajne ramki cyfrowe na medialux.pl i bardzo mi się spodobały. Mógłbyś przed wręczaniem wrzucić tez kilka waszych wspólnych zdjęć do ramki. to na pewno wzmocni efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppp....
A co polecacie dla faceta na walentynki, poradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtfm
A mi się trafił skarb - podobnie jak ja nie znosi walentynek. Uffff :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hirek waw
Tak realnie myśląc o prezencie dla dziewczyny, to może coś z galanterii skórzanej? Jakiś portfel, może etui na długopisy, teczka, torba na lapa? Nie wiem czym się interesuje, ale na przykład na http://portfelik.pl/ powinieneś wybrać coś ciekawego, mają fajny asortyment, tylko trzeba się pośpieszyć, żeby nie wyprzedali najlepszego towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowanie prezentów jest niesamowite. Uśmiech kobiety przy podarowaniu jej prezentu jest bezcenny, dlatego warto starać się, aby kobiety uśmiechały się jak najczęściej. Najbliższą okazją, aby sprawić kobiecie niespodziankę są Walentynki. Z racji, że jest to święto zakochanych warto, aby prezent był elegancki. Najlepszym będzie biżuteria. W sklepie "Niebieski-koralik" z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojej kobiety bez problemu. Jest wiele promocji z okazji Walentynek, dlatego się opłaca. Np. za Charm'sy do bransoletek, albo naszyjników w kształcie serca można wydać do 49 złotych mniej. Biżuteria w tym sklepie jest cała ze srebra o próbie 925 , jest modularna, ręcznie wykonana i tak ładna jak Pandora, ale tańsza. To wszystko sprawia, że prezent jest wyjątkowy. Przekonałem się już o tym kilka razy kupując swojej żonie koraliki do bransoletek z "Niebieskiego-koralika" , a teraz wchodzę i patrzę, że jest taka świetna promocja Walentynkowa. Dzięki temu nigdy nie mam problemów z prezentem, bo każda kobieta kocha biżuterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowanie prezentów jest niesamowite. Uśmiech kobiety przy podarowaniu jej prezentu jest bezcenny, dlatego warto starać się, aby kobiety uśmiechały się jak najczęściej. Najbliższą okazją, aby sprawić kobiecie niespodziankę są Walentynki. Z racji, że jest to święto zakochanych warto, aby prezent był elegancki. Najlepszym będzie biżuteria. W sklepie "Niebieski-koralik" z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojej kobiety bez problemu. Jest wiele promocji z okazji Walentynek, dlatego się opłaca. Np. za Charm'sy do bransoletek, albo naszyjników w kształcie serca można wydać do 49 złotych mniej. Biżuteria w tym sklepie jest cała ze srebra o próbie 925 , jest modularna, ręcznie wykonana i tak ładna jak Pandora, ale tańsza. To wszystko sprawia, że prezent jest wyjątkowy. Przekonałem się już o tym kilka razy kupując swojej żonie koraliki do bransoletek z "Niebieskiego-koralika" , a teraz wchodzę i patrzę, że jest taka świetna promocja Walentynkowa. Dzięki temu nigdy nie mam problemów z prezentem, bo każda kobieta kocha biżuterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka81
Ja zapraszam swojego mężczyznę zapraszam na kolację - kupiłam taki zestaw vivabox Kolacja dla Dwojga z książką Pokarmy Miłosne, razem wybieramy restaurację i idziemy świętować. Ja zdecydowanie wolę spędzić czas razem niż dostać jakiś nietrafiony prezent (a już na pewno nie misia) Tu na facebooku jest info o tych zestawach: http://www.facebook.com/prezentyVivabox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×