Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość me me

czy jest tu ktos komu wypadla spirala??

Polecane posty

Gość me me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me me
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me me
ponosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie wypadła, ale nieodpowiednio przylegała do ścian macicy i zaszłam w ciążę-dziś mam słodkiego synusia :) Nie pomyślałam, ze z powodu wady miednicy może być niewypał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me me
mnie interesuje to czy mozna ja stracic niezauwazenie. bylam wczoraj u lekarza na kontroli-nitek nie ma, nie widzi ich ani lekarz ani polozna. teaz mam pojsc na usg,zeby sprawdzic czy ona tam jest czy nie. mialam bardzo ciezki okres- bo jednego dnia wyjelam mirene i zalozylam zwykla spirale. i prawdopodobnie z powodu tej wymiany rozpoczelam okres po zalozeniu. mowiac szczerze jestem prerazona, nie wyobrazam sobie kolejnej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na twoim miejscu pozostałabym przy mirenie. Słyszałam w roku kiedy ja zaszłam w ciążę, było wiele podobnych przypadków zajścia w ciążę ze zwykłymi spiralami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wpadce ze spiralą wróciłam, do tabletek anty i niejednokrotnie zabezpieczam się również prezerwatywą, ja też nie wyobrażam sobie kolejnej ciąży, a ginekolodzy tak polecają te spirale bo za ich założenie nieźle kasują-nie mam już zaufania do tego typu zabezpieczenia. Poza tym mam też wątpliwości natury moralnej po tym jak dowiedziałam się dokładnie w jaki sposób działa spirala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lekarka wspominała, ze przy silnej miesiączce można nie zauważyć wypadnięcia spirali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me me
nie moglam zostac przy mirenie niesttey-dlatego musialam ja wymienic. puchlam i ogolnie by bardzo niedobrze. no i wlasnie traz stres, bo po ponad 3 miesiacach bez okresu(na mirenie nie mialam wcale) jak dostalam to byl to mega okres.pch chcial ze to akurat bylo zaraz po zalozeniu tej nowej. nie byla to jednak moja pierwsza spirala, wiem jkie mialam okresy poprzednio i dlatego do glowy mi nie przyszlo ze okres moze cos takiego spowodowac.mam nadzieje ze usg wykaze ze ta spirala jednak jest tylko nitki uciekly wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me me
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me me
ponosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy tyg temu założyłam sobie spiralę, bardzo sie cieszyłam z tego. mogłam zapomnieć o antykoncepcji . zaczęło sie od tego że dostałam wcześniejszy okres, gin mówił że może być obfitszy więc sie nie denerwowałam, ale po 3 dniach zaczęło lecieć ze mnie jak z kranu w 5 dniu zauważyłam skrzepy krwi coraz większe aż wkońcu razem ze skrzepem wielkości jajka wypłynęła mi spirala, wpadłam w panike i od razu poleciałam do lekarza a on złapał sie za głowe i od razu do szpitala mnie skierował bo powiedział ze sie wykrwawiam . powiedział że albo stało sie to po cesarce i zrobił mi sie przerost macicy i zaczęła sie ona oczyszczać albo założył mi spirale na ciąże!!! oczywiście usg przed założeniem mi nie robił ale i tak nic nie byłoby widać. w szpitalu mnie wyczyścili i wysłali materiał do badania . za 3 tyg. będę miała wynik co to było, czy któraś z was miała takie przejścia. napiszcie proszę co dalej sie stało. Bo jak sie okaże że założył na ciąże to chyba mu jaja oberwe a z drugiej strony jeżeli popełnił błąd to kase powinien oddać, 300 wydałam . pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ze spiralą
można pływać, uprawiać intensywnie sport, leżeć w wannie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spirala może wypaść niezauważenie - ostatecznie jest malutka, ale rzadko to się zdarza nitki moga uciec do góry - mam nadzieję me me, że tak tez będzie i u Ciebie Aneteczko, a kiedy miałas zakładaną spiralę? nie podczas okresu? można wszystko to robić ze spirala bez obaw ale się powymądrzałam - ale ja przekazuję tylko to co przeczytałam u innych użytkowniczek wkładek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywi ście, spiralę miałam zakładana w 4 dniu okresu. teoretycznie wszystko wyglądało ok. ale ... zobaczę co będzie w wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety mi wypadła, po 2 latach niespodziewanie. nie polecam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, jakieś straszne rzeczy opowiadacie. Ja co prawda biorę Vixpo i jestem bardzo zadowolona, ale co jakiś czas zastanawiam się nad innymi formami antykoncepcji. Wasze wypowiedzi potwierdzają, że jedna mój wybór jest słuszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj forum mirena,a zmienisz zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wypadła - po roku od założenia - podczas miesiączki :( Raczej nie założę jej ponownie. Szkoda kasy, bo nie mam pewności, że się to nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie ciągnęłaś za nitki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez niestety wypadła po roku. Skończyło się ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od roku mam założoną wkładkę levosert i ani nie wypadła ani sznureczki z niej się nigdzie nie straciły. Wydaje mi się, ze źle założona spirala może się nie zagnieździć w macicy przez co wypada. Dodatkowo trzeba uważać na samym początku i przez pierwsze 6 miesięcy najlepiej wstrzymać się z seksem żeby wkładka mogła się odpowiednio ułożyć i przyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co zakładałaś spiralę do macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnie.

Założyłam jakieś pół roku temu. Wczoraj wpadła mi podczas prysznica.  Zgłosiłam do Dr która mi ja założyła. Czekam wciaz na odp.  Samo zalozenie jej to koszt 200e i drugie tyle prawie koszt zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Laski dajcie spokój z tymi spiralami...  tylko stres... ile ja się nasłuchałam od koleżanki o tym. Ja wolę naturalną antykoncepcję, polecam Cyclotest MyWay z trybem antykoncepcji rewelka jak dla mnie, tylko prezerwatywy w płodne i nie narzekam na libido :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Mi wypadła dziś po 10 miesiącach mirena. Masakra. Dobrze ze zauważyłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja koleżanka zaszła w ciążę na spirali. Oparła się aż u psychiatry bo tak bardzo nie chciałabyć znowu w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolly

słyszałam o takich przypadkach, u mnie decyzja o antykoncepcji po porodzie była jasna, zdecydowałam się na błonę dopochwową diafragmę caya i nie mam takich dylematów no i czuje że jestem dobrze zabezpieczona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×