Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majax

300kcal dziennie , codziennie, od dzisiaj P

Polecane posty

Gość Majax

Hej, mówcie co chcecie ja i tak zaczynam:) Od dzisiaj 10.02 przez 2 tygodnie CONAJMNIEJ ;) Max 300kcal dziennie. wzrost 180cm waga wyjściowa 80 kg Zapraszam wszystkich chętnych i równie zdesperowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu.
ile chcesz schudnac przez ten czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majax
Myśle ,ze 6 kg to takie realne założenie.Jak będzie więcej to też fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu.
to ja tez chce :-D Co bedziesz jadla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzalabym, naprawde. a nie wolisz 700kcal dziennie przez 2miesiace- ? 1. Skuteczniej schudniesz, bez jojo 2. Nie bedziesz miala skory wiszącej i brzydkiej 3. Nie bedziesz miala rozstepow 4. Twoj organizm to nie tor wyscigowy.. przez te 2 tyg. to cos schudniesz w 3/4 bedzie woda. Takie drastyczne zmiany w odzywianiu go spustoszeja, a jojo. niestety pewnie bedzie.(oczywiscie ci tego bron boze nie zycze!:) ..) 5. Potrzeba czasu, aby zrzucic tyle kg. Nie ma tak ze "2 tyg glodowka" bo uda ci sie zrzucic 3-4kg. 6. Przez dwa miesiace schudniesz kolo.9kg na 700kcal. Mimo wszystko zycze ci powodzenia i zachecam do diety 700kcal i cwiczen tylko tak unikniesz problemow zdrowotnych, rozstepow, wiszacej skory.. Poczytaj artykuly na moja-dieta.com .. Jest tam dieta, (kolo 800kcal) gdzie mozna jesc pizze(kruchy spod , mala, ale pizza:) .) i schudniesz 12kg w 3 miesiace. Ja jestem na dosc surowej diecie 700kcal i duzo cwiczen. Wiec pewnie beda wieksze efekty. NAPRAWDE ZACHECAM! :) Jednak jak zdecydujesz sie na to 300kcal to pamietaj ze trzeba z glowa wyjsc z tej "diety" - zwiekszac kalorie co drugi dzien (najlepiej co 100 ) .. az dojdziesz do 2200(dzienne zapotrzbowanie). Tylko tak unikniesz jojo. Ale to tez wymaga czasu. I to sporo. Bez urazy ale twoja dieta jest poprostu..bez sensu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzawa
chyba zwariowalas, nie wiesz czym to grozi....ale co mi tam, mnie to juz nie uratuje, przynajmniej będzie wiecej chorych tak jak ja. pozdrawiam, odchudzaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, na 300 kcal bedzie muiala skore wiszaca a na 700 nie; przy tej wadze to ona potrzebuje minimim 2000 kcal dziennie wiec bezpiecznie moze zjechac do 1500, no moze 1300. pozatym wazac przy tym wzroscie tyle kilogramow na pewno grubo niewyglada. mialam kolezanke, ktora miala 183 cm i wazyla 85 kilo i wcale to wcale nie bylo po niej widac. nosila ten sam rozmar co ja wazac jakies 67 kilo przy wzroscie 169 cm. a to bylo w szkole sredniej, bylysmy w jednej klasie. na 300 i na 700 kcal prawie jednakowo obwisa skora, jesli sie nie jest malolata ponizej 20 lat. powyzej tego wieku wszytkie diety cud zostawiaja znaki na skorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powabna i normalna
ha ha a to dobre kolejna głupia dieta która zakończy się porażką, idź do dietetyka a nie wypisuj głupot ile ty dziecino wytrwasz przy tej diecie ile razy już tak testowałaś na sobie wysil się i idź do dietetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majax
Dzięki za trioskę i komentarze. Moze powinnam jednak wspomniec o kilku sparawach. Generalnie to ja juz schudłam 20 kilogramów od września wiec chyba w optymalnym tempie.Od Gwiazdki niestety waga ani drgnie mimo ,ze nadal utrzymuje diete 1200-1300kcal dziennie i minimum 3 razy w tygodniu chodzę na spinning i/lub areobik. Taką nagłą terapię szokową zalecił mi dietetyk do którego chodzę juz od 5 miesięcy. Poza tym oboje moi rodzice, z ktorymi nadal mieszkam, są lekarzami, co 3 miesiące mam regularne badania krwii itp. Mam 23 lata i jestem zdrowa jak dąb :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie dlatego ja
odchudzam się już SAMA a nie na forach. czytam fora ale nic nie pisze bo zawsze cie zjebia. wszystko co sie napisze to jest zle. nie doczytaja lub nie dopytaja a krytykuja odrazu. forum zawsze studzilo moj zapal do odchudzania po paru dniach albo nawet i odrazu. a bez forum odchudzam sie juz pare m-cy i juz prawie osiagnelam swoj cel. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majax
dzieki "no własnei ja ";) ach ,ja musze gdzieś pisać podsumowywać itd bo to mnie własnei najbardziej motywuje. Mam nadziej ,ze uda mi sie zignorować niektóre wpisy.Najbardziej mnei bawi to jak niektorzy piszą: idz do lekarza/dietetyka itd to Ci wybije te głupie pomysły... Takie osoby same pewnei nigdy u zadnej z tych osob nei były i nie mają pojęcia jakie rygorystyczne diety lekarze często pacjentom zalecają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady in red- nie zgodze sie z toba bo zeby schudnac trzeba jesc ponizej 1300. kolo 1100-1200. Napewno lepsze 700 czy 800 niz 300 prawda?:) A to co na twojej kolezance wyglada, to jej indywidualna sprawa. Nie wiesz jak wylada autorka , na kazdym kg wygladaja inaczej. Moja dieta 800kcal nie jest dietą cud- jest zdrowa i dlugoterminowa, a diety cud zazwyczaj niezdrowe i krotkoterminowe. majax- zmniejsz kcal do 1000 i nadal cwicz, a waga ruszy. To normalne ze stoi. Takie zejscie na 300kcal nie jest dobrym rozwiazaniem. Jaki dobry dietetyk zalecil by 2 tygodniowa glodowke? zaden. Byc moze chodzilo mu o pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrqywqy
dajcie se siana! ja schudlam na 300 kcal 20 kg w ciagu niecalych 3 miesiecy. cwiczylam, uzywalam balsamow i nie mam zadnej obwislej skory! da sie! tylko tzreba to robic z glowa- w sensie wychodzenia pozniej z diety. a wy takie ekspertki co od miesiecy tu siedza i schudnac nie potrafia. majax - powodzenia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola - to ja sie z toba nie zgodze. zeby schudnac to mozna jesc i 3000 kcal a jesli bedziesz spalac 3500 to tez schudniesz, tyle ze nie 2 kilo na tydzien a na miesiac. ja schudlam jedzac 1500-1700 kcal na tydzien, i to prawie 1.5 kilo na tydzien, 11 kilo w dwa miesiace wiec nie mow, ze sie nie da. wiekszosc osob chudloby ladnie gdyby jadly kilo 1500 kcal dziennie i ruszyly dupska. a ruch trzy razy w tygodniu to nie jest az tak duzo. jak ja sie odchudzalam to codziennie skakalam na skaknce a dodatkowo raz w tygodniu chodzilam na basen i dwa trzy razy w tygodniu jezdzilam rowerem ok. 30 kilometrow. mozna jesli sie chce. jest tu Neit, ktora je 2000 kcal dziennie i chudnie kilo na tydzien ale cwiczy. ja jedzac 2200 kcal dziennie chudlam kilogram na miesiac i tak doszlam do obecnej wagi. spokojnie wchodze w rozmiar 36 i zadne swieta nie ida mi w biodra. i nie wiem co za dietetyk zaleca diete 300 kcal, chyba jakis domorosly dietetyk z kafeterii. normalny dietetk powie, ze na kazdej diecie zdarzaja sie zastoje, ktore trwaja czasem tydzien, czasem dwa a czasem dwa miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majax
1szy dzien mam juz za sobą:) Oczywiście wyszlo nie 300 ale prawie 600 ;p Zwalimy to na niedziele i siedzenie w domu :) Dzisiaj od rana w szkole i w pracy do 20tej ;p wiec powinno pojsc juz łatwiej. Waga: 79kg wiec jest okey ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia2222
boze Lady in red bo Ty jestes po prostu BOSKA IDEALNA I WSZECHWIEDZĄCA. ja tez schudlam ponad 15 kg i sie z TOBĄ NIE ZGADZAM. I JOJA TEZ NIE MAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrnaaaaaaaa
basia2222 ale z ciebie głupol :P jojo i tak cie dopadnie wariatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem wszechwiedzaca ale jeszcze nie slyszalam zeby jakikolwiek dietetyk zalecal terapie szokowa w postaci diety 300 kcal. ja tez moge powiedziec, ze mam slonia w butelce i co, uwierzysz mi? oczywiscie, ze nie. i tez nie musze sie zgadzac, z tym, ze dieta 300 kcal jest dobra i zdrowa. nie jest. kiedys bylam glupia i odchudzalam sie dieta 500 kcal. wiesz ile schudlam? 14 kilo w dwa miesiace. na diecie 1500 kcal schudlam 11 kilo w dwa miesiace. 3 cholerne kilogramy roznicy a nie glodowalam i trzymam efekt. po 500 kcal wypadly mi wlosy i ludzie zamiast chwalic moja nowa zajebista figure pytali z zatroskaniem czy przypadkiem nie jestem chora. jak obwisna wam cycki na tych dietach to dopiero sie obudzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohooihh
lady_in_red21 zgadzam sie , miałam podobnie niestety schudłam 12 kg i wlosy mi w polowie wyleciały, jak tylko zaówazylam ze wylatuja to zaczelam jesc i myslałam ze to pomoze, ale wcale tak nie było...dopiero po 2 tygodniach zaczely mniej wypadac a ja oczywiscie przytyłam połowe co schudłam ...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wlosy przestaly wypadac dopiero po dwoch miesiacach od zakonczenia diety, oczywiscie dlatego, ze zaczelam lykac witaminy itd ale i tez musialam wiecej jesc a wiec raz dwa przytylam. nie 14 kilo ale 10. finalnie wyszlo na to, ze w cztery miesiace schudlam 4 kilo a moglam schudnac 10-15 bez glodzenia sie i bez utraty wlosow. niestety to co wypadlo ni e odrosnie pewnie nigdy chociaz teraz odzywiam sie zdrowo a minelo juz 5 lat od diety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady_in_red21- tak to prawda:-D ale mi chodzilo o osoby ktore wogole nie cwicza i maja malo aktywne zycie. DObrze ze przejrzalas na oczy, ja naszczescie nie mialam takich problemow, jak wypadanie wlosow, bo to pierwsze moja dieta na ktorej wytrzymalam wiecej niz tydzien hehe:-D Ale przy roznorodnych posilkach (bialko,warzywa) 700-800kcal i ruch, chyba to mi nie grozi? wyrqywqy- jesli chodzilo to o mnie- to ja tu od miesiecy nie siedze. A dokladnie od miesiaca i od miesiaca jestem na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate216
A ja mialm 300 kcal. dziennie to glupota! teraz tego zaluje...moze waga szybko spadla...nie wiem dokladneiile wazylam przed dieta...ale kolezanka mowi ze strasnzie schudlam przez te 21 dni na 300kcal...zawroty glowy....wymioty jak wiecjn iz 300 zjem...slaba .. :((( blada jestem ;((( w ogole.....straszne!! Teraz od 2 dni mam o 100kcal wiecj..zebyw yjsc z tego mam zamiar zwiekszac kcal o 100...troche sie boje ...bo wytrzymac wytrzymam..jestem uparta i nic mnien ei lamie tylko ze ja juznie chce chudnac...kazdego dni trace ok 1mm wczesniej to chyba szlo po cm... :( mialm badania kwrwi bo rodzice kazaliz robic...wyniki do du...nie wiem co mam robic bon adlmnie ciagnie do tych 300kcal...boje sie ze zaczne tyc jak bede co tydzien dodawac 100kcal zebyw yjsc z diety...mysle ze bede co tydzien o 5kcal dodawac?? zeby nie przytyć :( jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chcę być
złośliwa ale powodzenie (duuuuużo powodzenia) Ci sie naprawdę przyda! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 600kcalka
ja jem 600 kcal dziennie juz od miesiąca i nic mi nie jest, próbowałam WSZYSTKIEGO, ale waga zawsze wracała, bo rzucałam się na jedzenie i jadłam po 10 000 kcal JEDNORAZOWO!!! byłam chora na jedzenie kompulsywne. teraz z tym skończyłam, na 600 kcal apetyt zanika, jem bo MUSZĘ, nie czuję juz głodu. nie ćwiczę, tylko więcej sie ruszam, joga, hula, brzuszki, spacery, mam pracę fizyczną, chudnę w oszałamiającym tempie! jestem prawie w połowie drogi i nie żałuję, że wybrąłam własnie taką. pozdro dla autorki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskafeczka
ja pierdole ale wy głupie wszystkie, Te wasze diety sa do d***y!!! chcecie wpasc w anoreksje bulimie i inne takie to wam nie polecam . ja tez bylam chora i to przez obsesje odchudzania teraz nie moge sobie poradzic z odchudzaniem bo nie sztuka jest schudnac a utrzymac ta wage. zal mi was ....poprostu szkada slow. co jecie na 300 kcal??? marchewka po midor woda woda kromka chleba i maly odtluszczony jogur??? nie wyobrazam sobie jak ja w jednym posilku jem 300 kcal i jestem glodna bo to jest strasznie malo dla organizmu który jeszcze cwiczy. pamietajcie ze taka dieta spalacie miesnie , schodzi woda i powstaja ubytki mineralne w kosciach co doprowadzi was do oseoporozy. Poprostu zycze powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 600-kcalka
dziekuje najmocniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×