Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabi999

Lista piosenek na pierwszy taniec - głosuj z nami

Polecane posty

Gość iiiiiiiiiooooooooooo
a my wybralismy piosenke Joe Cockera - You are so beautifil i wydaje mi, sie, ze jest super, na pewno nie jest tandetna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam tanczyć do piosenki "Dance me to the end of love" ale w wykonaniu Madeleine Peyroux http://www.youtube.com/watch?v=Pl-cVgAU8K8 Piekny klimat i para zakochanych, kojarzy mi się to od razu z latami 20tymi... "Wkroczmy tańcem na ślubny kobierzec, tańczmy nieustannie. Tańczmy bardzo długo i bardzo delikatnie.... Bądźmy okryci naszą miłością unosząc się gdzieś nad nią.... Tańcz ze mną - aż skończy się miłość." Piękna, ja jej raczej nie wykorzystam, ale może komuś się spodoba.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiooooooooooo
tez sie zastanawiałam nad "Dance me to the end of love" bo jest to piosenka przepiekna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedy usłyszalam ją pierwszy raz od razu wiedziałam, że będzie to moja piosenka na ślubie, jeśli kiedykolwiek będę go brała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Ja sie zastanawiam nad Seal kiss from a rose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile mi się dobrze kojarzy to ta piosenka ma coś wspólnego z motywem śmierci, więc to na pewno dobry wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Cos mi sie wydaje,ze piosenke wybiore na tydzien przed slubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taramtaram
Joanna Zagdańska- Rękawiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei jak słyszę te wszystkie pościelówy, to mi się odechciewa... Rozumiem, że ktoś może je lubić ;) Do niektórych to może jeszcze pasować i wyglądać autentycznie, ale... do mnie i narzeczonego po prostu nie pasują takie podniosłe, ultraromantyczne piosenki... Dla mnie są takie pseudowzruszające i zupełnie mnie nie ruszają. Nie odpowiadają nam te klimaty. Chcieliśmy znaleźć coś pogodnego, coś, co oboje lubimy. Wybór padł na uroczą piosenkę o miłości, która została wykorzystana w soundtracku do "Amelii", mianowicie "Guilty" Ala Bowlly'ego. ;) Świetnie nam się kojarzy ta piosenka. Dobrze się też zgrywa z moją sukienką, bo nie mam sukni do ziemi, a krótszą, dziewczęcą, trochę w stylu lat 50. Prawda jest taka, że każdy musi dopasować piosenkę do siebie i dobrze się w niej czuć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam dwie, między którymi się zastanawiam: Shayne Ward- "Stand by me" albo Grzegorz Turnau "W kawiarence Sułtan"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie podobają ci się pościelówy to polecam ''świnie u repi'' cos specjalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×