Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabi999

Lista piosenek na pierwszy taniec - głosuj z nami

Polecane posty

Magma - wszystkie chwile - nasza cudowna nie za wolna super rytm:)) bardzo mi sie podoba:) Wykorzystam każdą chwilę i wiem Czujesz to też pierwszy raz Tak niechcący zatrzymałem Twój wzrok Ten jeden dzień spalił nas Wykorzystam każdą chwilę i wiem Czujesz to też pierwszy raz Jeszcze wczoraj niespokojny był sen Czy znajdę Cię, wtulę znów W naszych miejscach rozmawiamy bez słów Ciagły brak tchu goni nas Całym sobą pragnę oddać Ci to, co dajesz mi To jest milość, to ciała są dwa Inne dreszcze i już są Inne barwy i szepty się rwą Tak bezpiecznie, nie ma nas Odpływamy, tu kończy się czas Inna przestrzeń i wiem, że Nie wypuszczę, to będzie tak trwać Walczyć będę, teraz wiesz To, czego tak pragnę To zatrzymać Cię tu, przytulić i znów Poczuć, jak zabiera nas rozkosz ta Omijamy złe dni i nie ma poza tym nic (2x) To jest miłość, to ciała są dwa... To, czego tak pragne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloha1
"Ta ostatnia niedziela dzisiaj się rozejdziemy\"...??? taką piosenkę wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-mii
ZABIORE CIĘ WŁAŚNIE TAM Kancelaria ja ją będę miała, bo jest piękna ;) sama śpiewam na weselach i się różności naśpiewałąm na pierwsze tańce.. a dla mnie ta i tylko ta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooo
Eleni - Tylko w Twoich dłoniach.... miałam ją mieć na pierwszy taniec, ale rozstaliśmy się z moim narzeczonym na miesiąc przed ślubem.... jednakże polecam tę piosenkę, jest naprawdę piękna i pasuje na taką uroczystość... chociaż ja już jej nie wezmę... pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
chyba ktos och...z tymi piosenkami,na drzewo,ale nuda,na stype dobre,polecam w aucie-sokol feat.pono i franek kimono:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_i_Krzysiek
a może farba- chce tu zostać??? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola76-
ale na tej liscie jest pare piosenek, ktorych slowa wogole nie nadaja sie na piosenke zakochanych: np: Europe-Carrie ( mowi o rozstaniu), Ain't no sunshine ( rowniez o rozstaniu, odejsciu) Any one of us ( przeprasza za bledy).. Mnie sie podoba: Diana Ross - when you tell me that you love me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchcia23
co powiecie na temat Piosenek ELENI, TYlko w Twoich Dłoniach, bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiaaasa
też mysłałam o czymś takim zabawnym w pierwszym tańcu tylko nie wiem jak to wyglada w rzeczywistości widzialyscie kiedy tak u kogos na pierwszym tancu: http://pl.youtube.com/watch?v=s2GWGOOO9CU i wogóle skąd wziąśc jakaś piosenkę taką przerobioną nie wiem.....jeszcze musze sie zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
mi sie bardzo podoba Eleni-Tylko w Twoich dłoniach.Tylko nie wiem czy zespół (dodatkowo w męskim składzie) mi ją ładnie zagra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoskacosty
a może de mono "zakochani" czerwone gitary "słowo jedyne ty" sławek uniatowski "kocham cię" Sumptuastic "Za jeden usmiech Twój" ja mysl enad tymi i nie moge sie zdecydowac wogóle jakoś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Nasza to Mandy Moore ,,Only Hope\" z filmu szkoła uczuć fajna jest też piosenka do której tańczył Kuba z You Can Dance nazywa się ,,Being Alone\". Z polskich Paulla ,,Od dziś\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamat
a czy ktos sie spotkal z tym ze 1 piosenka byla puszczona z plyty gdy na weselu gral zespól?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rose900320
"Everything I do I do it for you", Brayn Adams Urocza piosenka:) od razu się w niej zakochałam jak mój narzeczony mi ją pokazał i od razu też podjęliśmy decyzję, że to nasza piosenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje że piosenka ,,Wielka miłość\" jest już przestarzała i na dodatek co drugi taniec jest do tej piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Gwen, biorę ślub pierwszy raz (jak to zwykle bywa) i nie miałam jeszcze okazji zatańczyć swojego pierwszego tańca do tego kawałka:-) Więc dla mnie nie jest przestarzały:-) Coś takiego jak \"przestarzały\" nie istnieje. Jezeli ktoś patrzy na swój ślub lub wesele tylko w ten sposób by był COOL lub \"na czasie\" to jego sprawa. Ja chce by ten ślub nie był COOL tylko MÓJ:-) Nie lubimy oboje muzyki pop, nie znosimy disco polo czy innych takich wynalazków więc ciężko jest wybrać tak po prostu. Trzeba sercem:-) I do tego jeszcze iść na kompromis z gośćmi weselnymi :-) nie wyobrażam sobie by przeżyli np:\" Tha Arrival and the Reunion\" - Dead Can Dance Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamat
ponawiam pytanie.Co sądzicie o pierwszej piosence z płyty która puści zespół?obciach dla zespołu? wiem że nie dadzą rady z żadna która bym chciała...a nie chce mieś oklepanej tylko dlatego że tak im pasuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martamat, ja uważam to za dobry pomysł:-) Nikt nie bedzie fałszował- to po pierwsze, a po drugie to Wasze wesele i Wasze prawo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamat
tylko co w tym momencie robi zespół..chyba nie udaje że gra:) po prostu siedzi i czeka?dziwnie jakoś..jeszcze sie z tym nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wokalista podszedłby do mikrofonu i powiedział coś w rodzaju "Pierwszy taniec młodej pary, specjalny utwór więc specjalne wykonanie..." Fachowy zespół radzi sobie w takich przypadkach:-) Już widzę jak weselny zespół wykonuje ulubiony kawałek *zainteresowanej* Nothing Else Matters :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek27
Krzysztof Krawczyk "Kochaj mnie w niepogodę" prześliczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×