Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia2020

na który film lepiej się wybrać?

Polecane posty

Gość kasia2020

witajcie, mam zamiar wybrać się do kina na : ROZMOWY NOCĄ lub LEJDIS, oby dwa filmy to komedie romantyczne :) może oglądałyście/oglądaliście i możecie mi polecić jakiś film , powiedzieć czy warto, czy ciekawy czy nudny? dziękuję za wszystkie opinie (tak z góry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misterlis
byłam na lejdis - lajtowy filmik, nie za wysokich lotów ale jako lekka rozrywka ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusikcmok
lejdis:D powinni tego zabronić:P bardziej taki zboczony...rozmowy nocą wychodzą w walentynki wiec warto ić ja ide!to ponoć ma byc bardziej romantyczne, zalezy co lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka_
byłam na razie tylko na Lejdis , bo rozmowy nocą dopiero dziś mają premierę, ale czuję , że chyba raczej nie spodoba mi się ten film... Lejdis było super śmieszne więc polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo-an-na
Rozmowy Nocą w tym filmie podobała mi się muzyka przede wszystkim, bardzo proszę o linki do stronek gdzie mogłabym znaleźć utwory z tego filmu:) Znakomicie wcielili się i odegrali swoje role główni bohaterzy oraz Weronika Książkiewicz, ja osobiście gorąco polecam, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiprus
Ja stanowczo doradzałabym Rozmowy Nocą, co prawda byłam w kinie i na Lejdis, ale nie zrobił on na mnie dużego wrażenia. Rozmowy Nocą to relaksujący i pełen humoru film romantyczny, polecałabym zabrać na niego partnera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze Bog jest
rozmowy noca dużo lepsze niż lejdis. Moim zdaniem oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viol-ka30
Ja tam też jestem za Rozmowy Noca, można troszkę podumać podczas seansu filmowego, pośmiać i popłakać:) filmów typu Lejdis nie lubię, są bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×