Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
funny bunny

DRUGIE ŚNIADANIE?

Polecane posty

Co dajecie dzieciom w ramach drugiego śniadania? Mój 2-latek je albo 3-4 parówki (bez chleba bo nie lubi) albo 1,5-2 tosty z dżemem truskawkowym (tosty to jedyna forma chlebka jaką zjada). Dziś zrobilam mu kanapke z pasztecikiem to było bleee... Wczoraj kanapkę z polędwiczką drobiową... to zjadł 6 takich kanapek... tylko bez chleba (czytaj--> samą wędlinę zjadł)... Dajcie jakieś pomysły co dajecie swoim pociechom... może coś podpasuje mojemu bo nic tylko parówki albo tosty z dżemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj je parowki, jogurciki, albo kanapki uwielbia wszystko i pasztecik i dzem i wadlinke ma dni ze wszystko je bez chlebka ale juz mu przechodzi tosty tez robi :) czasami zrobie budyn albo kisiel z owocami zalezy co mam w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps my np dzisiaj jedlismy kopytka z cukrem a pare dni wczesniej paszteciki i tez bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyneczkę polendwiczkę
pasztecik, jogurcik, masełko, chlebek, tosciki, paróweczkę... qrwa mac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma dni ze ladnie zje, ale za to duzo lata, biega juz bez wozka, codzinnie musi max 2 godzinki spedzic na podworku z psem po takich biegach apetyt mu dopisuje :) dodam ze 2 lata skonczy za 2 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój 86 cm i 10 kg. 2 latka skończone. Szczypior i niejadek. Kanapka z pasztetem jest dobra albo do zakopania jej w doniczce z kwatkiem albo do wysmarowania pasztetem stołu. :O Zazdroszczę Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz Olek zauwazylam ze bardzien od wedlinek uwielbia slodkie, np budynie, nutella na bulce, slodkie jogurty itp dobrze ze jeszcze do mycia zebow jest chetny :) moze tez zrob mu bulke z nutella? nasz moglby to jesc i jesc... do tego rano pije jeszcze mleko prawie 300 ml a na wieczor oprocz malej kolacji kaszka obowiazkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie... Kanapka z wędlinką lub z dżemem, dwie parówki, jajecznica (robię na różne sposoby, jogurt z płatkami. Czasem jak jest jej mało, to dostanie jakąś sałatkę owocową lub pomidora pokrojonego w kostkę (nie o tej porze roku, bo są wstrętne:o) lub ogórasa kiszonego. Przepada za nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jest mięsożerny, głównie szynka, parówki, krakowska sucha ewentualnie poledwica lub kabanosy. Oczywiście bez chleba, bo z pieczywa uznaje wyłącznie świeżą, suchą bułkę w sklepie :D Do tego pomidor, papryka, ogórek owoce wszystkie jajek i nabiału generalnie nie jada, czsem serek lub żółty ser. Ostatnio ma fazę na paluszki krabowe :D Jak jest głodny to sam mówi, co by zjadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofti
Rafinka -- chcialam sie ciebie zapytac z jakiego kraju pochodza te paluszki krabowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie a mi się drugie śniadanie kojaży z owocami-jabłkami,bananami albo kisiel serek jogurt a wy normalnie tuczycie dzieci!!! moim też kiedyś tak dawałąm ale teraz drugie sniadanie to same witaminy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany a mojej przyjaciółki
3,5 letni syn waży dokładnie 15kg :O to chyba za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofti
tak tylko sie pytam :D bo kiedys chcialam kupic ale byly same chinskiej produkcji a ja do chinczykow nie mam zaufania i myslalam ze ty kupujesz jakies konkretnej firmy innej niz ja widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUSZE ZOBACZYĆ, ja je w lidlu kupuje ale pewnie coś koło tego ale raz na jakiś czas chyba nie zaszkodzi :D sama je lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyna, mój owoce je wiadrami :D ale wtedy kiedy chce, niekoniecznie na drugie śniadanie raczej po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą u mnie w ogóle jest dowolność jeśli chodzi o jedzenie jedzą co chcą i kiedy chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofti
oczywiscie ze nie ... tak tylko z ciekawosci pytalam :D bede musiala w takim razie zajrzec do lidla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam sa tanie bo 1,99 zł gdzie indziej koło 4 zł ale przyjrzę się im dzisiaj jak będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofti
a one sa pakowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam manie i posiłki ustalone godzinowno i muszą być zjedzone bo jak nie to wydaje mi się że są głodne a w między czasie też podjadaja to paluszki to mandaynki(boże jak one je lubią- spróbuj zabrać to zabije!!musze chować wieksza ilość bo ile nie dasz tyle wchłoną!w sumie z jabłkami też tak maja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofti
bo ja widzialam za 6 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofti
ja tez staram sie podawac posilki regolarnie ale moj syn nalezy do dzieci nie sprawiajacych problemow z jedzeniem i jak czegos nie chce to mu nie wciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofti
regularnie *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyna ja nie tucze dziecka, wg mnie 12 kg to nawet malo dla 2 latka moj owoce tez uwielbia, ale czesciej wcina je na podwieczorek niz drugie sniadanie mi nigdy drugie sniadanie nie kojarzylo sie z owocami - jak juz to wlasnie podwieczorek mi sie z tym kojarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofti
tyna1984 --- ty tez jesz na godzine i wszystko co jest na talezu ... codziennie taka sama ilosc posilkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ofti
czego by nei mówić to jednak tylko regularne jedzenie o stałych porach 5-6 niewielkich posiłków jest najbardziej dobre dla zdrowia więc w tej kwestii tyna ma rację jeśli tak postepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jeszcze dochodzi spanie , akurat jest tak ze idzie spac wlasnie po drugim sniadaniu i czesto jest tak ze dlugosc snu zalezy od tego czy sie dobrze najadl jakby zjadl owoce, zreszta ile tez moze tego zjesc za jednym razem pol jablka i troche np czegos innego, nie daloby dlugiego spania po czyms takim dlatego u nas odpada owocowe drugie sniadanie po spaniu jest normalny obiad , a pozniej podwieczorek z owocami najczesniej sama tez tak jem :) i mi to odpowiada, ale sa rozni rodzice i rozne dania w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×