Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolcia19190

kaszka w 4 miesiacu

Polecane posty

moja corcia w14 lutego skonczy 4 miesiace(karmie ja piersia)czy moge jej podac za pare dni kaszke bananowa na mleku modyfikowanym(taka po 4 miesiacu)ktora zalewa sie woda z Bobo Vity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka na całego
Ale po co?Przeciez smiało możesz dopiero podac w 6 miesiacu skoro jest na cycu.Zdazy jeszcze pojeść jedzenie z torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z poprzedniczką - jeżeli dziecko dobrze przybiera na wadze to po co faszerować go chemią? cycuś wystarczy do 6 miesiąca spokojnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli karmisz piersią to nowe pokarmy mozesz zacząc wprowadzac po pół roczku.jabłuszko mozesz oczywiscie podac-na poczatek jedną łyżeczkę i najlepiej rano-bedziesz miala wtedy caly dzień żeby obserwowac ewentualną reakcję alergiczną.Drugiego dnia dwie lyzeczki i tak dalej.Najpierw wprowadzaj pokarmy jednoskladnikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Zosi
Możesz, tylko po co? Czy dziecko jest głodne? A jeśli już koniecznie chcesz, to wprowadź kaszkę albo kleik bezmleczny i bez dodatków, będzie zdecydowanie lepszy na pierwszy posiłek. Możesz też podać soczek jabłkowy, albo marchwiowy, koniecznie bez cukru (polecam jabłkowy Gerbera Naturalnie Proste). Albo jabłko ze słoiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VincentaVanVajk
ja tak właśnie zaczynałam przechodzić z mleka z piersi do innych smaków - najpierw był soczek gerbera jabłkowy. a teraz to juz nawet koktajle z menu smakosza z jogurtem wprowadzamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam-Diabełka
A te koktajle z jogurtem to dla jak dużych dzieci? Bo mój Diabełek serka do ust nie weźmie, mleka też nie chce pić. Ma 7 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka buu
od 6 miesięcy mozesz mu już podać ten koktajl gerbera.powodzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie doktor zalecala unikanie kaszek w rozszerzaniu diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×