Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojapierniczę

Zaczynam 3 tydzień pracy i nadal nie mam umowy

Polecane posty

Gość a nie masz języka w gębie
no także próbuj-pewnie jestes bardzo młoda:) ja to już mam 3 dychy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiphiphi
no nie jestem aż taka młoda niestety, mam 25 lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józef s.
25 to nie duzo. Mozemy sie zamienic. Mam 50 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skandal jeszcze sie upominać o umowę o pracę. To psi obowiązek każdego pracodawcy. Jak nie zrobi tego w ciągu 7 dni naslij na niego kontrolę i niech mu dopieprza karę to się nauczy na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojapierniczę
no, powiedziano mi dzisiaj że umowa będzie w sobotę. Dziś po raz drugi w ciągu ost. 2 tygodni cała załoga dostała opierdziel, że podobno nic nie robimy, albo robimy nie po myśli szefa:o i jeszcze, że odkąd my tu pracujemy (wszyscy tam pracujemy nie dłużej niż miesiąc) to spadły utargi:o Jedna dziewczyna aż się popłakała. A ja się wkurzyłam i powiedziałam, że chcę odejść. Nikt na mnie ryja nie będzie darł. Teraz jednak do mnie dociera, ze moze pochopnie tak postąpiłam:o Gdzie ja znajdę pracę? Nie tak łatwo znaleźć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy podpiszą z tobą tą umowę czy nie i tak rozglądaj się za nową pracą, bo od razu widać, że coś kombinują. Opcje są dwie – albo będą cię dale zwodzić z umową albo w końcu zrobią łachę i podpiszą . W każdym razie to co piszesz nie wróży na przyszłość nic dobrego. Pewnie to pracodawcy z cyklu – powykorzystują przez 3 mies., wycisną przez ten czas z człowieka co najlepsze, ty się będziesz starać aż po 3 mies. stracisz cierpliwość a i tak ci po tym czasie podziękują. Pisze z własnego doswiadczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojapierniczę
pewnie masz rację ullanka:( Szef powiedział, że jak tak dalej będzie to będzie na nas pisał nagany:o Co za pacan. Dzisiaj ktoś do mnie dzwonił i domyślam się, że z innej pracy, na której mi bardzo zależy ale cholera nie mogłam odebrać bo byłam w tej pierdzielonej robocie od rana do wieczora!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppp
Dziewczyn szanuj sie. Prace za grosze zawsze znajdziesz. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje juz
pol roku i nie mam umowy :( nie wiem co robic, poniewaz zalezy mi na pracy, a jak sie zaczne klocic o umowe to mnie wyleje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×