Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama okruszka

WZROST DWULATKA?

Polecane posty

Gość mama okruszka

Ile wzrostu miały wasze maluchy (szczególnie chłopcy) na bilansie dwulatka. Mój ma 86 cm. Wydaje mi sie, że to niewiele. Mąż jest wysoki (ponad 190 cm) i na bilansie 2-latka miał 92 cm. Ja tez nienajnizsza i na bilansie miałam 89 cm. A synus taki malutki. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dieci sie roznie rozwijaja zanim sie obejzysz to bedziesz patrzyla na niego w gore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sprawdzilam w ksiazeczce dziecka i moja córka miała 96 cm a wazyla 13 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to była z niej tyczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama okruszka
Jeny, a mój to taki kropek. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieiwem czy tyczka czy moze sie pomylili i ją zle zmierzyli bo tak sie zastanowic to nie za duza by byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja spojżałam aż do książeczki i moje 82 wzrostu i 84 a rodzice jestesmy wysocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mysle ze sie musieli pomylic, ale czy to mozliwe pamietam ze jako male dziecko szybko rosła , i kazdyjej dawał wiecej niz ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama okruszka
Osatnio odwiedzil nas znajomi i mają syna 5 m-cy straszego. Nie dość, że o połowe grubszy to jeszcze pół głowy wyższy. Mój przy nim wygladał jak wiotka dziewuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn w wieku 2 lat miał 94cm i 13,5kg. Jak się urodził ważył 2640 i miał 53 cm.Maleństwo było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj mamo okruszka czuje to samo jak puszczam moje do innych dzieci.inne wieksze grubsze ale maja kupe energii i szybko trawia wiec jakos sie przyzwyczailam!a najlepsze bo jak bylam w szpitalu z nimi to pielegniarka mnie opiepszala ze dziecko dopiero od roku czasu moze jesc rosol amoje mialy zeby nie sklamac 14 miesiecy! to mi sie dopiero przykro zrobilo ale moze sa kruszynki ale za to zwinne i napewno jeszcze skocza, wiec głowa do góry bo nie warto patrzec na inne dzieci to toj syn i to inni powinni patrzec na niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama okruszka
86 cm i 10,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy urodzeniu ważyła 3480 i miała 68 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmij sie dziecko dziecku nie równe :) moja ma teraz 5 skonczone i nie umie np skladac jeszcze lieterk a od wrzesnie idzie do zerówki i nie przejmuje sie tym zbytnio , bo nie ma identycznych dzieci bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama okruszka
tyna Ale to dziewuszki to mogą być filigranowe. A u mnie chłopaczysko a wygląda jak maluszek roczny. Mąż ma 193 cm i 104 kg wagi... potęzny chłop. Synek siega mu ciut powyżej kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo mogą być filigranowe??jak ich wszystkie kolezanki wygladaja dorodniej nawet bliźniaczki ktore sie urodzily z waga 1.5 . a karmiłam dlugo piersia i moje mleka modyfikowanego nigdy nie ruszyly i dlatego takie szczuple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama okruszka
tyna To akurat chyba nie ma znaczenia. Mój od urodzenia na modyfikowanym. Cyca w ustach nie miał ani razu bo w ogole pokarmu nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas było 95 cm i też nie wiem skąd ,bo my raczej kurduplowaci:)86cm miała na półtora roku.Ja nie wiem czy te 86 to mało na 2 latka.Moja córka miała więcej,ale jest wyższa dużo od rówieśników.Każde dziecko ma chyba inne tempo wzrostu.Jeszcze nadgoni a pewnie też przegoni rówieśników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz sama ze nie ma regóły na dzieci mozesz być spokojna teraz niewysoki ale sama sie przekonasz ze nie bylo sensu sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślę, że nadrobi szybciutko. Mojej poszło we wzrost, za to zahamowana mowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama okruszka
flooo Nie wiem czy śmiać się czy płakać. :( Mój ani nie rosnie ani nie mówi. 2 lata skonczone a on tylko "tato" i "daa" i nic wiecej. Nawet "mama" nie mówi mimo, że to ze mną spedza 80% czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babo ale napewno jest swietnie rozwiniety motorycznie??dziewczyny macie napewno wspaniale dzieci i przyjdzie ich czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama okruszka
Motorycznie to za trzech. 3 sekundy zajmuje mu wejscie na parapet. :O Wszytki klamki w mieszkaniu musiałam powykręcac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę z mała do logopedy i juz widzę poprawę:) zapiszcie się, logopeda pokaże fajne ćwiczenia w formie zabawy. Moja zaczęła mówić MAMA tydzień temu. Mówi juz mama, tata, baba, mniam, am, papa, kuku, naśladuje głosy zwierząt. Według mnie wzrost, szczególnie u takiego maluszka nie jest aż tak ważny, lepiej skupić się na mowie, żeby mały nie miał później problemów w kontaktach z rówieśnikami lub w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty mialas skierowanie do logopedy czy prywatnie? bo moje dziewczyny napewno beda mialy wade wymowy bo brak im jedynek i ciekawa jestem czy on jakos uczy. no widzisz mamo okruszka dzieci niemoga robic wszystkiego na raz!jedne najpierw mowia a drugie najpierw rozwijaja motoryke.no sa wyjatki co to i to ale nie czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×