Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

Dramat jakiś z tymi lodami! Aż mnie wkurzacie

Polecane posty

Po co robicie facetom loda skoro was to tak męczy i nie podnieca?:O Niektórzy faceci na tym forum też nie lepsi- uważają, że jak panienka pieści w ten sposób faceta to jest dziwką :O Zresztą w realu i tacy się zdarzają:O To ma być przecież przyjemność dla obu stron , a nie jakieś wielkie poświęcenie :O I jeszcze jedna kwestia - dziewuchy uważają , że je to można lizać a one to już faceta nie :O Fajne podejście :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuprynkaaa
temat jest bez sensu tak ogólnie, takich jednostek tu, to ...pojedyncze przypadki, gł prowokacje, a topic ma na celu chyba ukazanie "patrzcie, jaka ja (autorka) zajeebista jestem " łykam, obiągam, full serwis, a wy pstro :O żenuła 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dopiero wnioski
tak tak i powiedz jeszcze ze pewnie autorka chciała wyrwać jakiegoś kolesia w ten sposób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qill
Ludzie są różni, ja np. lubie zabawiać się oralnie z partnerem i nie widze w tym nic obrzydliwego czerpie z tego przyjemność, uwielbiam też obserwowac kazdy jego ruch ktory wykonuje z roszkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qill
rozkoszy* i nie rozumiem facetów, jak dziewczyna robi "dla niego" to dziwka a jak w ogole nie robi to głupia >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku jejku
Dementia chciałabyć kul a wy co???? teraz pewnie czytając to sperma jej cieknie z pyska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Gienia
"Dementia chciałabyć kul a wy co???? teraz pewnie czytając to sperma jej cieknie z pyska" Tekst roku 2008 :D Rycze ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Gienia
krucafux ubaw takie ze mi odbyt wypadl:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Gienia
Do mojego podszywka, niestety poczuciem humoru nie sięgasz "ojejku jejku" do pięt :O nic straconego pracuj dalej, może cos wymyślisz śmiesznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dementia dziewucho
gdzieś ty się uchowała że takim językiem operujesz wulgarna dziewucho:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×