Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

Kochaj bliźniego jak miszcza samego: "Często biliśmy metali, którzy czasem zabłądzili na moim osiedlu" Klasycznie: "Muzyka filmowa i klasyka. To najbardziej lubię No i oczywiście muzyka naszego Maestro!!!" Są też takie: "Człowieku, a coś ty chciał tutaj wszyscy patrzą z uwielbieniem jak PP całuje Agatę w rękę, bądź też czekają na najnowszy artykuł w "Pani Domu" o tym czy najwspanialszy maestro jadł dzisiaj na obiad bigos." Z serii TOP-5: "1.To, co jest logiczne, czyli MAESTRO" Klasyka Literatury, czyli Mistrz i TicTacata "Jest na srtonie o simsach (które są moją największą miłością obok zdjęcia Maestro i Tic Taców)" Pozezja "Mistrz nam na forum ogłasza haseł chwilowo brak, nas to nie martwi wcale bo dobry to dla nas znak. Kolejne podjął wyzwania, więc dopisuje: szykuję partytury na nagrania... By rozpisać wszystkim nuty, rzeczą jest to oczywistą, trzeba poświęcić dużo czasu orkiestrze, chórowi, solistom. każdy swa partie dostanie by spełnić swoje zadanie. Potem będą dużo ćwiczyć, by na koniec nas zachwycić. Popłynie muzyka nowa, zupełnie odlotowa. Mistrzowi więc spokój dajemy i nagrań oczekujemy. Gdy skończy partytury szykować, znów pozwoli nam rymować"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z cyklu: Pisz miszczowi 20 minut dziennie. Codziennie!: "Nasz Mistrz się dwoi i troi, wyzwania się nie boi. Tu koncert, tam filmowa muzyka, niczego nie unika. Orkiestra się już stroi, chór gotowy do śpiewu stoi. Nagrania i próby trwają, soliści od śpiewania gardła zdarte mają. Wysiłek i ciężka praca wszystkim się bardzo opłaca. Końcowy efekt - same ręce klaszczą, nagradzając Mistrza i Ekipę ogromną owacją." Nie wszystko miszcz, co macha batutą (trzeba jeszcze grać na ukulele) Różne Mistrzowi zadają pytania na temat komponowania i grania. O wiolonczelę i o fortepian... Mistrz z odpowiedzią wcale nie zwleka. Wśród instrumentów o które pytano, nazwę ukulele chyba wymieniano. O czterech strunach, ta gitara mała z Wysp Hawajskich do nas przywędrowała. Nazwa ukulele z dwóch słów ułożona - to skacząca pchła - wyczytałam zdziwiona. Od palców szybko po strunach mknących, często w śpiewaniu akompaniujących. Mistrza zdziwiło pewnie to pytanie i dał nam kolejne na dziś zadanie, wpisując hasło na niedzielę - nigdy nie grałem na ukulele. 3 września - zapamiętajcie ten dzień 3 września pamiętna data dziś na forum mamy Jubilata. To Ktoś specjalny, osoba wyjątkowa, sam nasz Mistrz, nic ująć nic dodać. Życzę więc zdrowia tradycyjnego oraz radości z życia prywatnego. Weny, by zawsze taka była i każde Pańskie marzenie spełniła. Dzisiejszy teledysk mnie oczarował, wielką niespodziankę swoim fanom Pan przygotował. Za wszystkie kompozycje i piosenki dziękuję i na następne z niecierpliwością oczekuję. Lud chce igrzysk i nowego nagrania: W hasło "Trwają nagrania nowych utworów...;)" z radością się wpatruję, Mistrz niespodziankę dla nas szykuje. Już całe forum jest zainteresowane, jakie utwory będą nagrane. Co nam przyniosą, jakiej będą treści? Z niecierpliwością czekamy na wieści. Niech więc soliści chętnie pracują i zbytnio Mistrza nie denerwują. Chór niech równiutko frazy wyśpiewa, a orkiestra zagra wszystko co trzeba. Zaś studio nagrań niech pięknie złoży, to co nasz Mistrz dla nas stworzył. Więc swoje nieskładne rymy kończę i ze studiem szybko w myślach się łączę. Może uda mi się podsłuchać, jakie utwory zawiera płyta. I słyszę: Uwaga! Cisza! Nagranie! Prosimy wszystkich o nie przeszkadzanie. Nic mi już teraz nie pozostanie, jak czekać cierpliwie na płyty wydanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tredt-> czy ty to zmyslasz? watpie , ale ciezko uwiezyc , ze ktos takie glupoty pisze powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że dałbym radę coś takiego spłodzić? Jeśli tak, to dziękuję za wiarę w moją skromną osobę, ale zapewniam Cię, że to wszystko pochodzi z forum PP (tak czasami jest tytułowany miszczu, czyżby skrót od Pan Pan)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spojrzalem i wniosek jeden
puste forum dla wielbicieli pustakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizjer
spojrzalem i wniosek jeden , masz rację, że tu jest puste forum dla wielbicieli pustakow Jestem Polakiem i czuję się Polakiem i jestem dumny z tego , że My Polacy mamy wielkiego Piotra Rubik . Wiadomo jak to jest w Polsce, jeżeli ktoś coś potrafi i swój talent wykorzystuje to oczywiście musi być opluty i zgnojony i nie ważne, czy nazywa się Małysz lub Rubik , profilaktycznie musi być zmieszany z obornikiem, jakie to jest polskie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwijacie się, ludkowie :) cztery strony spłodziliście :D Poezja rubistyczna mną wstrząsnęła z lekka, proponuję konkurs na poemat alternatywny ze szczególnym uwzględnieniem tematu "Miszcz i Forum Na Klęczkach": forma dowolna, objętość w ramach zdrowego rozsądku. Limeryki i aforyzmy też dozwolone. Co wy na to, dziewczyny? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge haiku splodzic ; miszczu moj drogi jam podlogi jest blisko blask twoj oslepia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doooobre, istny Issa :) przyłączę się: Mistrz spuścił głowę o jakże wdzięcznie foki klaszczą płetwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odyna : to ma byc 5 sylab 7 sylab 5 sylab 2 pierwsze wersy polaczone ze soba, ostatnio niekoniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ułoże wiersz na poczekaniu
twory twe Panie na cały świat znane ale Twa poddańczo szlachta urodzona jak by trochę upośledzona najchętniej zabili by każdego czy to nowego czy to dobrego byle by bronić Twej światłości , wielmożności , książęcości o wielki Panie wszech czasów , królu skrzypiec i kontrabasów oddajemy Ci pokłony , bądź na zawsze pozdrowiony. Buahaahahahaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, nie musi :) Nie bądź purystką, nawet Miłosz się nie trzyma tego schematu, a wielu lepiej od niego tłumaczyło Basho bez trzymanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz 13 zgloskowiec; o szyby deszcze dzwoni deszcze dzwoni jak lzy me od dawna juz nie wiem czy miszczu kocha mnie ja wielbie go i slucham i slucham i placze marze i kiedys cie panie piotrze zobacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowaaa, przerażasz mnie :D Co oni Ci zrobili na tym forum?! 😭 To gorsze niż "Wioska przeklętych"... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ondyna -> no cooooooo............. czlowiek sie stara jak moze, wene ma, niczym natchniony, jak miszczu , a ty nawet nie docenisz .... takie piekna poezie tworze .. wiem jednak, ze nigdy nie zdolam jej wydac, bo mialabym problemy jak koleznka, co miszcza malowala na plutnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy wstaję z rana o matko kochana patrzę na Miszcza... Do obiadu siadam do portretu gadam patrzę na Miszcza... Kiedy spać się kładę nie wiem czy dam radę zasnąć bez Miszcza... Jeno nocką ciemną Miszcz jest zawsze ze mną i mnie dopiszcza! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ułoże wiersz na poczekaniu
mozzart bethoven choppin sie chowa bo nadciąga era nowa wielka era supermena - klaszczmy wszyscy - to domena bo to cud dziś chyba mamy - ktoś nie został zbanowany świeczki w mig już zapalajmy i pokłonom sie oddajmy pokłonom do Wielmożnego - Pana Piotra kochanego! kochamy tego mesjasza nowego wychodzimy z siebie na widok jego nie możemy przeżyć tego i życzymy najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świnkowa, nie płacz - może Miszcz pobłogosławi i wydasz jeszcze? :classic_cool: Pójdziesz na kolanach do siedziby Zakonu z wierszami w zębach, może sie ulitują nad twem sercem złamanem i twórczością szczerą? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no dzis sie jeszcze tak nie smialam... * aha dla szpiegow, nie smiejemy sie z miszcza tylko z was i form uwielbienia - bo zaraz sie tu zleca i znowu bede od szmat wyzywac czlowieka zycie ciezkie na wygnaniu to jeszcze gorsze, niz zycie w niepoznaniu swiat sie rozpadl na dwie polowy miszcz mnie zbanowal, zawal gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odyna -> Aaaaaaaaaaaa!!! Właśnie mnie ubiłaś. Możecie ewentuanie składać się na wienniec. "dopiszcza" omg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co, dobrze nam idzie! :D Jeszcze dwie-trzy stronki i będzie materiał na antologię Miszczowską :D Chodzą słuchy, że Zakon jest w necie o regule najsroższej na świecie: kto rzekł źle o Rubiku tego topią w nocniku, albo nawet w najbliższym klozecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×