Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

ee tam, zaraz pojeby :) Raczej kaczki-dziwaczki :P Plujesz im na ołtarz, to się pienią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto, a co jest normalne?! :classic_cool: Ludzie kochają być w sekcie, to im daje poczucie bezpieczeństwa i możliwość choćby wirtualnego pomacania idola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te dziołszki mają zrytą psychę- na bank:P a tak w ogóle, to sakropolo już atakuje naprawdę onegdaj normalnych ludzi... moja kumpela pracująca w RADIU twierdzi,że niektóre piosenki są nawet fajne... aż strach się bać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, czy palą świece i stawiają kwiaty przed jego wizerunkiem świętym? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianaaa
no jak tak naz zliczyc, to w ciazgu kilku minut wyrzucili duzo osob..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[Dzisiaj 20:18] Alii: Nesia jesteśmy z Tobą. Moge potrzymać szufelkę? :mrgreen: [Dzisiaj 20:19] Paulina SWDN: Mamo nie denewuj sie. Kiedys tym amebom sie to znudzi. [Dzisiaj 20:20] anka_cz: Nesia wspieramy Cię...:D [Dzisiaj 20:20] Tifa: nesia, Ty wiesz że my jesteśmy z Tobą :D [Dzisiaj 20:21] MonikaA: z chęcią bym się przyczyniła do wyginięcia tych ameb... :zez: [Dzisiaj 20:21] aasiulkaa: wszyscy :D ja też [Dzisiaj 20:22] Cyganka: a ja mam juz dosyc tej poezji tworzonej przez te zmarnowane talenty [Dzisiaj 20:22] Paulina SWDN: MonikaA zaraz jakies animalsy sie tu przypaletaja i za znecanie sie nad zwierzetami nas przymkną o_O [Dzisiaj 20:23] joannaanczyk: można jeszcze w muszle ich... [Dzisiaj 20:23] Alii: zwirzęta, jakie zwierzęta [Dzisiaj 20:23] Alii: toz to pierwotniaki [Dzisiaj 20:23] MonikaA: a to to łapie się pod zwierzęta..? O_o [Dzisiaj 20:24] Cyganka: pchełki, pluskwy i te...no, weszki co za popierdolone dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no- ja jestem okazem zdrowia psychicznego, jeżeli chodzi o ścisłość:P witam pozostałych klubowiczów🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć poczytałam wasze posty i dawno tak się nie śmiałam :-) właśnie się zarejestrowałam na forum Jaśnie Pana Rubika zanim zacznę się narażać podrzucam parę cytatów, które mnie rozbawiły: \"Kolekcjonuję autografy znanych i NORMALNYCH ludzi, którzy nie uważją się za pempki świata. Zbieram je w czasie spotkań z artystami lub piszę do ich menagerów czy do kogoś z marketingu. I tak się ich trochę już nazbierało - ale i tak autograf Pana Piotra jest najważniejszy? \" rubik normalny i nie uwaza się za pępek świata???? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko huto sOul to sQeeze, przerażasz mnie :D Sen erotyczny z Rubikiem to dopiero jest masakra, a jak jeszcze z podkładem muzycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie oni mają epitety wyszukane muahahaha:D "ameby,pierwotniaki" :D szkoda że nie używają tekstu "motyla noga" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżajna, a jak pies szczeka z balkonu to też się czujesz obrażona? :D Każdy opluty przez wielbłąda powinien zawrócić z drogi i też go opluć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ondyna sen erotyczny z rubikem - podkład "niech mówią, że to nie jest miłość" a ruchy "posuwiste" rubika w rytm klaskania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D zabiłaś mnie tym ruchem posuwisto-zwrotnym! Sąsiedzi będą wzywać policję z powodu naszego wycia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się czytać 70 stron, dlatego Was się zapytam (może wiecie :D) Ledwie nam pierwszy dzień ferii przeminął, a już wieczorem Miś hasło rozwinął. W pasku jest odzew na nasze pytania: kiedy poznamy z Gorzowa nagrania? Jeszcze dni kilka nam trzeba poczekać, wydanie płyty się w czasie przewleka. I nadal nie wiemy , czy dziesięć czy cztery dni nam upłyną do singla premiery. CO TO MA BYĆ? :D o co wlasciwie chodzi ?: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depoko
A pytanie mam, o co chodzi z tą szafą pana mistrza rubika? bo nie do końca czaję. będę wdzięczna za oświecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy bedac tak slawnym i rozpoznawalnym niemal na wszystkich kontynetach ,rzeczy codzienne jak zakupy w drogerii, nie sprawiaja panu klopotow? no to pytam i czekam na odpowiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×