Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

ondyna-> nie wiem , staram sie o tym nie myslec, a ciezkie chwile poswiecam na medytacje , zadume i wazelinowanie rak, by niestrudzone klaskaly na chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groch Ondynowicz
O Jeżu,podszyłem się pod matkę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groch Ondynowicz
A właściwie to ciekawe, z ilu forów już usuneli koniuszego :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groch Ondynowicz
Matka jest łaskawa wielce i przebaczy! Nie odcięłaby mnie od Zdroju Światłości Miszczowskiej :) , najwyżej parę batów albo do piekarnika na 3 zdrowaśki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groch Ondynowicz
a, zapomniałem! [pada na kolana] Klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask klask Niech żyje Miszcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniuszy ma swoje lata - skąd wiadomo jakie etapy i fora w życiu zaliczył zanim trafił w miejsce kultu Rubika? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ondyna masz racje.... czy to tylko mi sie nic dzis nie chce? poza klaskaniem oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przykrością stwierdzam, że też choruję na niechciejstwo. Ale ja mam alibi, bo to mój pierwszy dzień w realnym świecie /czytaj poza wyrkiem i piżamką/ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop siu sialalal
gajowy ja tu już wcześniej klaskalam tylko pod przykrywką :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajowy - przywoluje cie do pozadku!!! wielb miszcza, a nie o rozporkach i pizamach - bo to nie wypada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinio ja ciągle 🖐️🖐️, a drugą maluje pazury, bo jak to tak? :P gajowy, zakladaj striiiiiiiiiiingi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich miszczowych antyfanów i będąc chwilowo na kafe przestrzec pragnę przed srogim gniewem Jaśnie Oświeconego Pana i Miszcza Rubika... Otóż w roku ubiegłym, przebywałam wraz z ojcem (moim, nie rydzykiem) w Blue City, a konkretnie w spożywczaku tamże. Po poczynionych zakupach, udając się w stronę parkingu, natknęliśmy się (niestety) na Jaśnie Pana Miszcza i jego narzeczoną VIP - Agatę. Ojciec mój Miszcza nie uszanował należycie i nie złożył jemu hołdu, co więcej - niosąc siatki z wiktuałami spożywczymi nie usunął sie Miszczowi z drogi i omało złotowłosego nie staranował... Miszcz popatrzył na ojca wzrokiem meduzy i siatka, w której rodzic mój niósł pikle ogórkowe rozerwała się, a słoik trzasnął w drobny mak... Tak więc, nie zaczynając od \"tak więc\", apeluję: NIE ZAPOMINAJCIE PADAĆ NA KOLANA PRZED MISZCZEM GDY TYLKO W ZASIĘGU WZROKU SIĘ POJAWI I Z DROGI JEMU USTĘPOWAĆ PO WSZE CZASY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, chmielu, chmielu, ty bujne zieleeeeeeeeee :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andżelika, a nie dostrzegłaś za pleckami Miszczowskimi zastępu cherubinów uzbrojonych w miecze ogniste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowaaa... wybacz :D, taka pora, że się myśli nie o klaskaniu :D, już się poprawiam klask, klask, klask, klask, klask ladacznico, nie mogę, bo tyłek mi sznurek zjada :P (ale napis zmail'a to pogadamy o szczegółach :D ) Andżeliko... "gdyż albowiem pikle wypadać z siatek Wam będą i zaprawdę, kolacja mniej smaczna będzie" ament ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×