Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
maleńkiemaleństwo

ODBIÓR MIESZKANIA OD DEWELOPERA - POMOCY

Polecane posty

Gość paula711
Zazwyczaj kupujący nie ma odpowiedniej wiedzy, aby zauważyć problemy, niedociągnięcia czy zwykłą fuszerę dewelopera. Warto więc zdecydować się na pomoc specjalistów, dzięki którym można wiele zyskać. Tutaj http://twardowski-odbiorymieszkan.pl/termowizja-krakow jest namiar na firmę, dzięki której odbiór mieszkania w Krakowie czy Katowicach pozwoli na ocenę stanu lokalu, który kupujemy. Taka wiedza może okazać się znakomitą kartą przetargową w negocjacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację z tym odbiorem :) Nie jesteśmy w stanie ocenić mieszkania tak, jak zrobi to fachowiec. Na dodatek taki, który posiada odpowiedni sprzęt :) Myślę jednak, że poza zatrudnieniem takiej firmy ważne jest wybranie takiego dewelopera, który cieszy się dobrą opinią. Oczywiście: opinie są subiektywne itd., ale mimo wszystko dają dobry obraz całości. Sprawdźcie sobie inwestycje jakie realizuje Janpul www.janpul.pl. Na rynku działa już ponad 20 lat, więc zdecydowanie warto mu zaufać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam, że u janpula, o którym piszesz, pojawiła się nowa inwestycja! Tym razem nie w Pruszkowie, w Warszawie białołęce. Póki co na wizualizacji wygląda ciekawie. Co myślicie o Future Gardens? :) Przekonuje Was życie trochę na uboczu, ale za to w spokoju i pośród zieleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lirt

Ten deweloper zachowywał się co najmniej podejrzanie. Dlatego warto rozejrzeć się za dobrą firmą, która zajmuje się budowaniem osiedli. Ja na szczęście znalazłam dobrą firmę. Trafiłam na ofertę http://osiedleolbrachta.pl/ w Rzeszowie. Od niedawna mieszkam w ładnym i solidnie wykonanym mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Podejrzanie? :) Chyba nie wiesz, o czym mówisz. Ja wręcz uważam, że czarny PR powinien być karalny i nie powinien mieć miejsca. Jeśli ktoś rozpuszcza takie plotki o jakiejkolwiek firmie, to powinien ponosić tego konsekwencje :) Ja kupiłam mieszkanie w II etapie w Nowym Mieście Pruszków od tego dewelopera i jestem bardzo zadowolona. Fajnie, że teraz Janpul buduje coś także w Warszawie. Popatrz sobie na ich stronę i zobacz, że wszystkie poprzednie inwestycje wyprzedały się na pniu :) O czymś to raczej świadczy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaKuklówka

Mi wszyscy mówili żeby brac kogos na odbior, prac, a w sumie polnord stanal na wysokości zadania i okazało się ze wszystko było w porządku ale wiecie jak jest przezorny zawsze ubezpieczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Gdyby ktoś potrzebował wsparcia przy odbiorze technicznym mieszkania na terenie Krakowa i okolic polecam Panią Klaudie Madej - kobieta ale zna się na sprawie lepiej niż nie jeden facet, wytłumaczyła nam wszystko jasno co i jak, podsyłam kontakt: www.odbiory-mieszkan-krakow.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manko

Ech, tak to właśnie jest jak się kupuje mieszkania u niepewnych deweloperów. My kupowaliśmy od Home Invest i powiem Ci tak – wszystko było dopięte na ostatni guzik. Naprawdę klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milfo44

Cześć jeśli poszukujecie godnego polecenia biura nieruchomosci to z czystystym sumieniem moge wam polecic https://tur-nieruchomosci.pl/   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupowałam teraz mieszkanie w Kielcach na Osiedlu na Górnej - nie miałam żadnych problemów. wszystko poszło sprawnie i bardzo dokładnie zrobione! także dla mnie taki developer jest bardzo rzetelny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×