Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
maleńkiemaleństwo

ODBIÓR MIESZKANIA OD DEWELOPERA - POMOCY

Polecane posty

Ja skorzystałam też z usług fachowca z uprawnieniami ze strony www.cost-plan.com.pl i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli potrzeba fachowca do odbioru mieszkań z Warszawy i okolic polecam p. Szybiaka 606616910. Odbierał moje mieszkanie i byłam bardzo zadowolona z jego usług. Wykazał usterki i niedoróbki w lokalu i pomógł wynegocjować mi mniejszą kwotę u dewelopera, do tego doradził mi ciekawe i tanie rozwiązania remontu i wykończenia. Świetny fachowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie powinno się mieszkanie z jakimś specjalistą odbierać, samemu się nie oceni różnych wad mieszkania, ja skorzystałam z pomocy www.kierownikbudowyjozwik.pl/ i innym też bym radziła kogoś wynająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w przypadku kiedy wada wyszła już po odbiorze technicznym mieszkania, a przed oddaniem kluczy? Zaznaczam, że wada jest poważna - cieknie woda po kominie - mokry narożnik mieszkania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie w sumie dwa obieraliśmy sami, bez przesady, to nie jest jakaś wielka sztuka i tajemna wiedza. Sama sprawdzałam wszystko i jak potem przyszli fachowcy do wykończeniówki, nei mieli żadnego ale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo987
Kupiłem jakiś czas temu wille na Zielonej Polanie w Lesznowoli i polecam każdemu to miejsce. Jest idealne do życia, zwłaszcza dla rodzinki. Dzieci mają dużo miejsca żeby się wybiegać:)) A ja sobie na rybki śmigam do pobliskiego jeziorka. Bajka. Sprawdź sobie jak te wille dokładnie wyglądają na stronie www.zielonapolana.pl . Robią wrażenie, wszystko oczywiście stan deweloperski, wykończone od zewnątrz z najlepszych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem z odmową podpisania protokołu nie powinien mieć miejsca, mieliśmy podobną sytuacje deweloper odmawiał, jednak nasi fachowcy (https://www.facebook.com/odbiormieszkania) znali na tyle prawo budowlane a może zapisy ustawy deweloperskiej, że deweloper nie miał wyjścia :) wykonał nawet telefon do prawnika firmy. Po rozmowie zaczął zgadzać się na wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie korzystałam z pomocy fachowców od wykończenia jak odbierałam mieszkanie z http://www.barc.com.pl/, ale generalnie wiem, że tak się powinno robić... dobrze, że u mnie wszystko przebiegło jak należy i teraz mieszkam w cudnym mieszkanku na Białołęce, ale wiem z doświadczenia moich znajomych, że nie zawsze było tak kolorowo przy odbiorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby mieć pewność, że nie będzie żadnych usterek trzeba wziąć mieszkanie od zaufanego dewelopera - ja wziąłem od http://miodowa.wroclaw.pl/ i nie musiałem się o nic martwić, piekna okolica, mieszkanie duże i nowoczesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało w takim razie bo mój deweloper okazał się uczciwą firmą. Mieszkanie kupowałam w jednej z dzielnicy Wrocławia http://www.miodowa.wroclaw.pl/ mieszka się tam cudownie i nic nie wskazuje na to, żeby coś miało się popsuć. Skusiła nas przede wszystkim cena, która bardzo często jest wyznacznikiem jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwa dylematy, po pierwsze na ile korzystyny jest ten program "Mieszkanie dla młodych", po drugie co sądzicie o deweloperze Miły Dom z Gliwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinkaaG
Ja nie widzę sensu wynajmowania kogoś do tego by pomagał nam odebrać mieszkanie od dewelopera jak równie dobrze możemy to zrobić na własną ręke. Wystarczy tylko trochę zapoznać sie z tematem. Widziałam, ze tutaj http://targimieszkaniowe.net/kawiarnia-prasowa/prawo-i-podatki/zasady-odbioru-mieszkania-lub-domu-od-dewelopera/65/ jest bardzo fajny artykuł na ten temat. Wystarczy sobie poczytać i zobaczyć na co zwracać uwagę,co jest istotne. Taki odbiór mieszkania nie jest taki trudny, wystarczy chcieć poznać temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerryc
Jak odbieraliśmy przy Głębockiej 94 to obyło się bez fachowca, zresztą dużo poprawek nie było. Zwykłe naciągactwo z tymi specjalistami od odbioru. Jak deweloper jest sprawdzony to nie ma się o co bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margot46
My przy Winorośli też odbieraliśmy bez fachowców. Barc solidnie buduje, nie było niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miły dom? Mają fajny projekt osiedla, a kontaktowałas sie z nimi w sprawie tego programu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mi się udało załatwić świetnego dewelopera z Torunia, aproinvestment. Mieszkanie na osiedlu jest dobrze wykończone, przestronne, mam już kilak pomysłów na to jak je urządzić i nie mogę się tego doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usmiana1980
Gość:) Każdy deweloper jest świetny do momentu jak sie nie wprowadzisz, i nie okaże sie że tu rura nie tak leci, tu tynk pęka, tu coś odstaje, a na okna robi się para bo wentylacja do luftu - grzecznie powiedziawszy. Coś o tym wiem, bo koleżanka tak ma, ale dobrze jej tak, bo tłumaczyłam przez odbiorem, ale szkoda jej było wydac 500 zł na odbiór przez fachowców no to teraz idzie w tysiące za remonty... Swoją drogą polecę: http://www.deconova.pl/ robi odbiory mieszkań i ma się gwarancję, że potem takie kwiatki nie wyjdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwamieszkanka
W Łodzi, gdzie buduje się ostatnio dużo mieszkań mogę z pełnym zaufaniem polecić firmę - www.DomEkspert.eu Pełne zrozumienia podejście do klienta, profesjonalny sprzęt i wiedza ekspertów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zdecydowalam na inwestycje http://www.geogrupa.pl/ na prądniku białym w krakowie “Biała Polana”. Developer sprawdzony bo moi znajomi 5 lat temu kupili od nich mieszkanie i sa bardzo zadowoleni. Firma działa od 25 lat na rynku wiec raczej nie ma mowy o oszustwach. Ceny też nie są wygórowane a z tego co slyszałam to w Katowicach mają inwestycje objęte programem Mdm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z mężem odbieraliśmy mieszkanie od www.barc.com.pl na Białołęce to nie mieliśmy żadnych problemów. Deweloper podszedł bardzo profesjonalnie i wszystko otrzymaliśmy w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankaszczecina
Kurcze, co to za deweloper? Masz prawo wziąć ze sobą fachowca - co więcej, postawa dewelopera świadczyć może o jego jakiś niecnych zagrywkach. Zachowałaś się bardzo roztropnie. Nie rozumiem całej afery. Ja odbierałam mieszkanie od Artbud Deweloper (budują nowe mieszkania szczecin) i pan wręcz mnie pochwalił, że zabrałam ze sobą na odbiór fachowca. Stwierdził, że niestety w jego zawodzie bywają też kanalie (dokładnie tego słowa użył) i trzeba być uważnym. Nawiasem mówiąc, na odbiór zabrałam tatę budowlańca, ale panu tego nie powiedziałam hihi. Ale był teatrzyk:) Co ważne, mieszkanie było bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odbiory Mieszkań
Polecam swoje usługi http://mtrela.wix.com/odbiory-mieszkania Sprawdź MNIE zadzwoń 503 762 371 - pomoc w odbiorze mieszkania, domu, lokalu. Doświadczenie 20 lat w branży budowlanej. Kierowanie budową, Nadzory Inwestorskie, adaptacje projektów gotowych. Wrocław i okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guadelupo
A tam - i tak od razu do prawnika lecieć jak jeszcze sie nie zrobiło nawet odbioru mieszkania? To już zakrawa na lekka obsesję... Zdecydowanie bardziej odpowiadałaby mi tu opcja jak ktoś wyżej pisał zapłacenia paru stów specom jak ta Deconova z Wawy, żeby odebrali mieszkanie za nas, wytknęli deweloperowi błedy i on wtedy musi je poprawić, a sądzic to się można jak nie chce, a do tego pewnie nie dojdzie, bo deweloperom bardziej się opłacają poprawki niż koszta sądowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też odbieraliśmy mieszkanie ze specem od remontów i było ok., podpisaliśmy akt notarialny a po 5 latach wyszło że deweloper użył złych materiałów do budowy instalacji kominowej w bloku i są one zrobione z PCV. Co ciekawe każdy kominiarz który przychodził robić przegląd twierdził że wszystko jest w porządku, zero problemów. Na szczęście w końcu udało nam się trafić na rzetelną firmę www.kominiarz.biz.pl, która wszystko dokładnie sprawdziła i zrobiła nam szczegółowy protokół z przeglądu. Może więc warto jak już będziecie mieli zarząd zlecić wszystkie potrzebne przeglądy jeszcze raz i mieć własną dokumentację a nie wierzyć we wszystko co przedstawia nam deweloper. A tak na marginesie to ciekawe jakie jeszcze „kwiatki”u nas wyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksymialna
Przede wszystkim polecam Ci skorzystać z pomocy kogoś doświadczonego, kto będzie wiedział na co zwrócić uwagę. To niewielkie koszty a rzeczywiście może to dużo zmienić. Jeżeli chcesz odebrać mieszkanie samodzielnie to zaglądnij do artykułu na http://budpartnerzy.pl/newsy gdzie wszystko jest starannie opisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bliskitarchomin.com - Polecam wam tego developera. Świetny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wszystkie sam oddawałem budynek do użytku i miałem wiele problemów jedna solida firma która mi się trafiła to kominiarze http://www.kominiarze-warszawa.pl miałem kilka nie dociągnięć wszystko poprawili bez problemów i za małe pienjądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×