Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolka2222

menopauza

Polecane posty

Gość gość Kasia
do Szajbel: owszem skóra staje się bardziej sucha na ciele ale na to są sposoby typu kremy balsamy czy zabiegi kosmetyczne natomiast co do cery nie zauważyłam żadnych problemów oprócz zmarszczek ale to już nieuniknione z racji wieku. do dalii:raczej nie masz menopauzy tylko zaburzenia hormonalne i koniecznie musisz iść do ginekologa i to on stwierdzi co ci jest,może masz mięśniaki albo endometrium a to trzeba leczyć.Choć to mrowienie w piersiach to chyba jednak hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam takie cudo Menopauza formuła się nazywa. Zadzwoniłam na infolinie, na której konsultują 801-011-876. dostałam wszelkie informacje jak zażywac. Preparat super po 2 tygodniach objawy mijają i nie jest to żadne HTZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrystynkA7
bardzo fajnie u mnie działa Femiherb z nowoczesneziola.pl Świetnie łagodzi dolegliwości w okresie menopauzy. Poleciła mi to kiedyś koleżanka z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrystynaP3
A co z suchoscia pochwy? To moj glowny problem ostatnimi czasy, suchosc jest na tyle uciazliwa, ze trace ochote na stosunek z mezem. myslicie, ze taki zel jak mucovagin pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lererka
ja ogólnie to menopauze przechodziłam spoko oprócz tego, że miałam problemy z suchością, więc zamiast cieszyć się seksem bez zabezpieczenia to się leczyłam, na szczescie żelem mucovagin, który szybko pomógł i nie musiałam odmawiać sobie przyjemności długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZofiaKowalska70
KrystynaPe ja miałam mucovagin ale w formie globulek dopochwowych. tez wszytsko było okay oprócz suchości pochwy i przyzna, że gdyby nie rozmowa z ginekologiem i zapisanie globulek to pewnie do dzis bym się męczyła z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy wiedziałyście, że istnieją specjalne testy, które wykrywają menopauzę? I co ciekawe, można zrobić je w domu, na przykład taki - https://sklep.domowelaboratorium.pl/product-pol-285-Menopauza-TEST.html Miałam trochę objawów - duszności, gorąco, zmęczenie i zrobiłam ten test i moje obawy okazały się słuszne, później jeszcze wizyta u lekarza, który to potwierdził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zagląda tu jeszcze ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie, wszystkie potruły się od tego co stosowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam Menopausal i byłam bardzo zadowolona ale pomyślałam,że może niepotrzebnie,że może preparat z apteki da mi te same "korzyści"...Nie wiem tylko,który mam wybrać :O Jak brałam Menopausal to nie czułam,żeby miał skutki uboczne a jak czytam o tych aptecznych to piszą,że mogą występować :( i to mnie raczej nie nastraja optymistycznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz, jak nie biorę już od kilkunastu tygodni to czuję się "chyba" gorzej.Sama nie wiem,czy to brak Menopasaulu,czy tylko tak sobie wmawiam :O na zasadzie działania placebo :O Mam PMS-y i lekkie bóle w podbrzuszu, i pocenie chyba się zmieniło na gorsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie bylam na Forum pod nazwa Klimaterium byly ta dziewczyny z ktorymi pisalam np. Hanek70, Basia, Magda,ale te Forum zniknelo czc moze mi ktos odpowiedzec dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz omamy po lekach które przyjmujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnitaAnitamta
To może wypróbuj doppelherz activ meno forte do tego czasu aż będziesz miała swój sprawdzony lek. A może Ci przypadnie do gustu i będziesz się czuła bardzo dobrze, a przynajmniej normalnie funkcjonowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKatarzyna
Ja akurat z suchością pochwy nie miałam problemów, ale bezsenność i brak sił to była moja zmora. Już chciałam sięgać po hormony, ale na szczęście doppelherz activ meno forte mi bardzo ułatwił życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna kobieca rzecz, każdą z nas to czeka i tego nie unikniemy :) moja mama też niedawno do mnie przyszła i powiedziała że "przyszedł jej czas" nawet się spytała czy mam jakiś sposób bo zaczęły ją łapać infekcje. To jej poleciłam Invag - bo on przywraca odpowiednią florę i zapobiega infekcjom a w okresie menopauzy kobiety są bardziej narażone na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również zamiast stawiać na chemię którą faszerują nas lekarze ( tym bardziej że w większości traktowani jesteśmy jak króliki doświadczalne,i albo lek pomoże albo nie) satwiałabym na bardziej naturalne środki. Na stronie Akademii Medycyny Naturalnej można usyskać również dużo informacji na temat swojego organizmu i funkcjonowania w tym trudnym dla nas okresie.Zapraszam na strone Akademii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zaczęłam mi się menopauza to nie dość że chodziłąm taka otępiała to i humoru nie miałam czepiałam się męza o wszystko i dzieci tak samo. Koleżanka mi mówiła, że bierze specjalne kapsułki https://www.mederelab.pl/ one pomagają na wiele rzeczy w tym na procesy starzenia się i na polepszenie samopuczucia. I faktycznie lepiej się czuję mniej się denerwuje. I córki poprawę zauważyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolaBudnicka

U mnie na wszelkie objawy super sprawdził się olejek CBD. Miałam okropne duszności, poty i problemy ze snem, dodatkowo dochodziły zmiany nastroju. Już myślałam, że muszę po prostu do tego przywyknąć. Po stosowaniu kuracji olejkiem CBD większość objawów ustąpiła, a ja mogę normalnie funkcjonować. Polecam wszystkim kobietom które przechodzą przez ten trudny okres  Ja się zaopatruje w olejek w sklepie internetowym: https://konopieizdrowie.pl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×