Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokeliko

optymistka

Polecane posty

Gość kokeliko
Coś ostatnio nie ma Was ! Odezwijcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor optymisci!Co to tak tu pusto dzisiaj ze az strach?Glowy do gory, usmiech i ruszamy sie do komputerkow:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Cześć, cześc!!! Cieszę się, że w końcu ktoś się odezwał. Myślę sobie, że jeśli dobrze sie zaplanuje dzień, to wszystko potoczy się tak, jak chcieliśmy... Ja dziś mogę być z siebie bardzo zadowolona, bo wyszło wszystko tak, jak miało być... i myślę, że noc też będzie udana- hej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jedyne czego nie mam ochoty planowac to -noc.Tak okolo 20 marca juz mi minie to ,bo akurat bede juz miec mezulka i wtedy zaplanuje se kazdziuski szczegol;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Musisz byc bardzo zaradną i silną kobietą. Nigdy nie byłam w zwiazku na odległość. To musi być chyba trudne, zwłaszcza, kiedy są dzieci i cały dom na głowie. Opowiesz, jak sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
czesc babeczki zycie jest znowu piekne własnie znalazłam pomysł na swój biznes -rewelacja i niech mi ktos powie ze nie ma bezinteresownych ludzi! a co u was? widze ze jedna szczesliwa a druga teskni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Widzę, że działasz Gagusiu i daje Ci to wiele uciechy :) Też kiedyś myślałam o czymś na własną rękę, może o jakimś interesie, ale jakoś nic sensownego nie przyszło mi do głowy! Marzę jednak o jednym ... Bardzo chciałabym napisac książkę dla dzieci . To może dziwne, ale mam dużą wyobraźnię i czasami moje opowieści testuję na córkach - są zachwycone, więc może i innym się spodobają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
kokeliko do dzieła z tymi ksiązkami [bo przeciez nie będzie tylko jedna] marzenia fajnie ze są ale jeszcze fajniej je urzeczywistniac tym bardziej ze testujesz je na swoich pociechach i mają frajde ............no to kiedy zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
no to mamy jeszcze jedna wspólną ceche -duuuuuuuuuuuuza wyobraznia [oj nie raz miałam przez nią kłopoty] jaki jestes znak ja wodnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
poszłas sobie? to ja tez ide spac [chociaz nie wiem czy zasne -przwciez musze biznes planowac ,duza wyobraznia czasem sie przydaje]dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
a jutro mam co? URODZINKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Urodzinki! Gratulacje i najlepsze życzonka, oby spełnily sie twoje plany te prywatne i całkiem osobiste, a także biznesowe. Przesłałabym ci kosz słodyczy, a na razie sto lat i dużo kwiatków( bo już umiem je zrobić - ale się przydalo!!!) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Pojawię się wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
oj kokeliko bardzo , bardzo ci dziękuje za piękne zyczenia a słodyczami to ja cie poczęstuje jak otworze pijalnie czekolady Wedel do wieczorka.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
Hej dziewczynki wracac ,gdzie zescie sie zasiedziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Uf... właśnie wróciłam z rodzinką z basenu. Jeśli dalej tak pójdzie, to zostanę prawdziwą mistrzynią sportu ;) Wyjeżdżam jutro na kilka dni, więc nie będzie mnie na pogaduchach, ale chętnie potem sobie poczytam ( tylko piszcie!!) pozdrawiam - hej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
SUSZA................tu ,sama ze sobą to ja gadała nie będe..............pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
hej kobitki gdzie jesteście , kokeliko wracaj z tych kanikuł !🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem wesolki:):).Dawno mnie tu nie bylo oj dawno,nadmiar zajec i wyjazdow,niestety stresujacych.A le co tam,bylo minelo,teraz to juz tylko LEPIEJ musi byc -bo jak nie to......no!A czemu tu takie pustki??????????Pozdrawiam i buziaki🌻. Ktos tu pytal jak sobie sama radze-przeorganizowalam wszystko po wyjezdzie meza,jak trzeba pomaga mi brat z bratowa i jest dobrze.Najwzniejsze to myslec pozytywnie,cieszyc sie tym co mamy i nie marudzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
czesc fajnie ze wpadłas ,topik nam podupada ,gospodyni nas zostawiła ,no ale przeciez sobie poradzimy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
powiedz gdzie sie podziewałas i czemu było stresująco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
a dziekuje,barrrrrrrrrrrrdzo pracowicie ,wiosne poczułam i myłam okna ,zakładałam firany a u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tate w szpitalu wiec jezdzilam do niego ,ale jest lepiej i mam nadzieje ze tak juz zostanie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to wszyscy maja wiosne?Ja mam kurde zime !O co chodzi,wy z cieplych krajow czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
tacie zdrowia zycze i pewnie ze bedzie lepiej , a czemu zima u ciebie, przeciez w łudzkim to normalnie kwitnie wszystko a jak ptaszki spiewają...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
mam pomysł pakuj rodzinke i przyjedz do mnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaaaaak i to jest wlasnie dobry pomysl!!!!!!!!Przeprowadzam sie do lodzkiego ,bo tam zawsze wszystko szybciej sie dzieje:)U mnie na Podkarpaciu to zimka mieszka jeszcze troszke.Za to jakie my mamy gory...heh...marzenie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
matko jak bym sobie w góry pojechała........pewnie ze marzenie,ale góry kocham kiedys mieszkałam w skoczowie i z balkonu patrzyłam na góry.....to były czasy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×