Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokeliko

optymistka

Polecane posty

Jak na razie wszystko w porzadku.:) Dzisiaj to u nas wieje........Było trochę spokoju,a dzisiaj halny.Oszalec mozna.:O Gagusia,kliknęłaś w drzewka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnych Świąt Wielkanocnych,smacznego jajka i mokrego Dyngusa.:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasypało Was,czy jak?:D U nas była dzisiaj burza śnieżna.:( Teraz się wypogodziło.:) Ogólnie po swiętach u mnie dobrze,ale jeszcze się nie wyleczyłam do końca i koncert przeszedł kolo nosa.Trudno,jakoś przeżyję.:) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babiszonki:)Jak po świętach?Zima cie dopadla Marketko?Mnie tez hihihi.Ale dzis mnie to nie wzrusza jakos,choc wiosny by sie chcialo nie ukrywam............Pozdrowkai buziaki!!!Odezwijcie co u was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł halny i po śniegu zostały tylko wspomnienia.:) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapiszon,co słychać? U nas pogoda fajna,ale ja znowu chora jestem!:( Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Witajcie kobitki Sorki, że nie odzywałam się, ale padł mi komputer, już mieliśmy kupić nowy, kiedy kolega wziął się za mój sprzęti okazało się, że był po prostu okropnie zawirusowany!!! Na razie więc nie czeka mnie spory wydatek, no i mogę już mieć kontakt ze światem ;) Święta minęły całkiem spokojnie, choć zimowo!!! Teraz cieszę się z wiosny, no i oczywiście przygotowuję się na Pierwszą Komunię Św. mojej córci... Bardzo to przeżywa i ma mnóstwo szczegółowych pytań. A co słychać u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Hej! hej!!! Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Wiem, że sama trochę milczałam, ale się przecież wytłumaczyłam :) Dajcie znak życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
HEJ kobitki mnie tu tez nie było 100 lat ,a i z kompem miałam kłopot ,musiałam na nowo wgrac windowsa ,a co u was ,kokeliko fajnie ze sie odezwałas,cos sie u ciebie zmieniło od tamtego czasu? u mnie są same zmiany -na lepsze oczywiscie , ale nie bede was teraz zanudzac ,piszcie co sie z wami dzieje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokeliko
Jak trudno wykroić choć trochę czasu, żeby siąść spokojnie i sobie pogadać... No ale właśnie mam chwilkę!!! Co u mnie Gagusiu? Jednocześnie wiele zmian i nic nowego! To trudno wyjaśnić, ale mam wrażenie, że jestem na jakimś zakręcie!!! Wiele rzeczy, o których tylko słyszałam teraz mnie się przydarza. Idę do przodu, ale też czasami zawracam... jak to w życiu!!! Teraz jestem sama z dziecmi, bo mój luby wyjechał na tydzień - minęło zaledwie kilka godzin, a ja już tęsknię! Ale dam radę!!! Co tam u was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×