Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szukam ...

moja cipka to ja

Polecane posty

jestem wrazliwa, romantyczna, delikatna, ksiezniczka... pragne miec czas dla siebie, aby czasami byc szczesliwa... kominek, swiece, muzyka, wino, ja i ... ??? namietny baranek :) kocham kino, kwiaty, teatr-zwlaszcza muzyczny, podroze, muzyke, wino, taniec, sex... lubie wloska kuchnie bialy to moj ulubiony kolor, jestem jak sroka-lubie wszystko co sie blyszczy kocham koronki ;) boje sie wody i dentysty ;) nie lubie piwa, kawy, papierosow, i owocow morza :) potrafie byc fajna... wyjatkowa.... oddaje cala siebie i kocham sex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbert
tylko seks ?Zero uczuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie nie jestem wyrahowana... i mimo ze potrafie zachowaywac sie jak dziwka (w lozku) to nia nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi ciebie szkoda mi siebie... wogóle mam chyba jakąs depresje a ty znajdziesz tutaj 200 niemoralnych propozycji i tyle z topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze tak bedzie... jestem realistka ale warto probowac (pomyslala szalona 30-stka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bezpruderyjna odwazna kochana czula wyksztalcona lojalna... ale czy idiotka? hmmm jakis sposob dowartosciowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jestes taka damą o jakiej mysle to powinienem miec o tobie dobre zdanie ale spójrz prawdzie w oczy twój post brzmi troche jak oferta dla pana-sponsora, a walentynek nienawidze i koniec bo przypominaja o samotnosci czemu ja mam tak przesrane przecierz skoro mozna byc ze mną rok to mozna i dłuzej przeciez nie jestem nudny jestem wrazliwy i wogóle wporzadku:( zaczynam sie czuc powoli jak szmata, bezwartosciowy kawałek miecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorzej ze wpadłem w taki nastrój w srodku sesji w czego wyniku czeka mnie poprawka co mni ezdołowało jeszcze bardziej i błedne koło sie zamyka... ale moze tyle o mnie moze wiecej o tobie i tak ni emam ochoty na ... nic ale chcetnie dowiem sie o tobie wiecej:) co cie skłoniło zeby zamiescic tu swoje "ogłoszenie"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowy gosc, bez kultury - pa pa usta sesje, zalamanie - to juz dawno za mna... mam 35 lat :) skad ten pomysl... juz kiedys probowalam temat postu przyznaje nie jest adekwatny, moj bląd a skad jestem? pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehłeeee
dokładnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy jedno wyklucza drugie? chyba trafiasz na nieodpowiednie kobiety: albo zdziry albo swiete krolewny w tym wlanie tkwi moja sila i urok wszystko w jednym :) a Tobie wspołczuje partnerek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloł
przesadziliscie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wybieram sie... zreszta to tego "to" dluga droga.... owszem. dzieci powinny isc spac dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka gdyby tutaj pewna siebie czytaj wulgarna, plastikowa lala blondi, z tipsami napisala, ze szuka kochanka to ustawilby sie łancuszek chcetnych, a jak dziewczna, która potrafi siebie w jakis sensowny sposob scharakteryzowac, posiadajaca cechy wynikajace z opisu, które sa na zatraceniu, ze tak powiem, to odrazu wielkie halo i zaczyna sie ponizanie etc. Super dziewczyna i wie czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz rozmawiamy :) mail nic nie zmieni slask to koniec swiata... nie tego szukam powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To żenujące,naprawdę myślisz że DAMA właśnie tak przedstawiłaby się nieznajomym ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×