Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allegra+

Pani żadania finansowe są zbyt wygórowane...

Polecane posty

Gość allegra+

Szukam pracy. Nie mam jakiegoś wielkiego ciśnienia, więc mogę dobrać najbardziej pasującą mi ofertę. Moja sytuacja wygląda następująco : jestem studentką prawa, piszę mgr, jestem w 100% dyspozycyjna, mam certyfikat z j. angielskiego na poziomie zaawansowanym, prawo jazdy kat. B, pracowałam w biurze w Anglii. Dzwoni do mnie dziś pani, praca w infolinii Neostrady - godz. 8-22, zmianowa, również w soboty. Pani się pyta ile chciałabym zarabiać - mówię, że ok. 1300- 1500 zł na rękę. Moje żądania są wygórowane, więc nie zaproszą mnie na rozmowę. Co wy o tym sądzicie - pani się mnie pytała czy 1000 zł by mi wystarvczył- dla mnie to śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terentietkow
w jakim miescie mieszkasz? to tez by duzo powiedzialo, bo wiadomo, w roznych regionach zarobki sa rozne.. 1000zl to skandalicznie malo.. szukalam swego czasu praco jako początkujacy projektant (doswiadczenie z uczelni), technolog w wawie- proponowano mi od 1000 do 1400 na reke. Porownaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra+
Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra+
Oczywiście zaczynałabym od pracy na 1/2 etatu (:P), czekałoby mnie 3-tygodniowe szkolenie (oczywiście bezpłatne). To w sumie pierwsza oferta z którejś ktoś odpowiedział, więc nie mam nawet punktu odniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Lublina
W TP SA to byly dobre zarobki w komunie (wtedy Poczta Polska Telefon i Telegraf). Teraz lipa jak żabojady wykupiły... 1000 zł to mało (tym bardzie na umowe-zlecenie). Ciekawe czy ta babka by wykarmiła rodzine. Lublin jest tragiczny jesli chodzi o dobrą prace... Ja wyjezdzam z powrotem do Anglii... Myslalem,ze cos sie zmienilo, ale nedza jak byla tak jest.... Niestety :( Nieszczęsny wschód... Złodzieje sprzedali FSC kitajcom, zniszczyli Odlewnie Ursus, szczepionek tez juz nie ma, teraz cukrownie chca zamknac. Co z tego ze mamy tyle uczelni w Lublinie, jak pracy nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Lublina
Jedynie jeszcze wmiare dobrze płacą na kopalni na bogdance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele ...
tym pracodawcom to naprawde pierdoli sie w glowach ... a twoje zadania nie wydaja mi sie wygorowane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahhhhhhhhhh
Ja mam tytuł technika elektronika. Zarabiam 4 tys brutto (4 lata doswiadczenia) 1000 zl na reke to jest bardzo malo...Naprawde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra+
No bo oczywiście mam teraz bóla, czemu odrzuciłam - ale to pierwsza oferta. Powiem szczerze, gdyby mi dali 1000 zł na rękę za pracę w pn-pt od 8-16 to bym poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komuno wróć...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra+
No tak, ale ja nie mam w sumie żadnego doświadczenia poza wakacyjną pracą biurową w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Askaaaaa 28
Dlatego sa niskie place bo - za mało inwestycji - duże pozapłacowe koszty pracy - ludzie maja niewygórowane wymagania finansowe , a konkurencja na rynku pracy jest duża -strukturalne bezrobocie -nieprzestrzeganie kodeksu pracy Heh a Myslalas zeby wrocic do Anglii ?Tam nie zarabialas 200 futnów chyba :) Swoja droga ceny w Polsce są już jak w Anglii a zarobki Ukraińskie.... (samochody 3 razy drozsze niz w Anglii, paliwo tyle samo kosztuje, komputery tyle samo... a zarobki mamy nizsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mozeposzukaj pracy w
szkole jezykowej? to tak na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra+
Na razie potrzebuję kasy, bo chcę się uwolnić spod skrzydeł rodziców a muszę napisać mgr. Potem będę zdawac na aplikację i wtedy się zobaczy. No w UK 200 Funtów nie zarabiałam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra+
Tak apropos szkoły językowej - szukanie pracy dopiero zaczęłam. Z tego względu, że jestem chora (angina) na razie skupiłam się na necie i wysyłałam we wszystkie mniej lub bardziej pasujące miejsca. Najbardziej zależałoby mi na jakiejś pracy biurowej lub w banku... Pewnie jak wyzdrowieję kupię Anonse, i polatam po biurach nieruchomości i innych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra+
Heh, czuję się trochę pocieszona - bo poczułam się jak jakaś harpia "z wygórowanymi żądaniami finansowymi".:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novirka
niby w mediach głoszą ze bezrobocie maleje,że pracodawcy wiedzą ze jak nie podwyższą płac to pracownicy będą uciekać do innych krajów Pracodawcy wiedzą ale udają że nie wiedzą i szukają naiwniaków,zacznijmy się cenić...ci co zostali nie dajmy się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca
cześć !!! tak czytam i cos Wam powiem : ja stidiuje ekonomię 2 rok w Pozaniu. szukałam, szukałam i w końcu zadzwoniłam na ogłoszenie które zawsze omijałam TELEMARKETING, zawsze wydawało mi się to dziwne, kojarzyło ze sprzedażą przez telefon... słuchajcie jest super!!! zarbiam sporo, dużo więcej niż tu piszecie , pracuje popołudniami i w soboty, czasami w niedziele, ale jest super !!! nareszcie zarabiam konkretną kasę ! pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluzbistka
coz..w sanepidzie w Wawie mojemu koledzie zaproponowano 800 zl na reke za: - prace w warunkach szkodliwych (promieniowanie w dawkach przekraczajacych dopuszczalne) - teoretycznie 5 godzin pracy dziennie, w praktyce-jezdzisz do oporu (np masz zlecenie z ciechanowa cool..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra+
Eh -widzicie, niby się mówi, że nie ma problemów z pracą a tu dupa. Nie mam jakichś wygórowanych żądań - a do zaoferowania sporo. Marzy mi się tylko pensja ok. 1300 zł, żebym wreszcie mogła się bezproblemowo utrzymać bez pomocy rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrącający się
Przepraszam, że się wtrącę, ale trafiłem tutaj szukając informacji na temat pracy w infolinii neostrady. Niedługo idę na rozmowę i może ktoś kto pracuje jako konsultant moglby napisać jak ta praca mniej wiecej wygląda? Ile h dziennie, co ile przerwy, czy mozna zrobic sobie krotką przerwe na wc w kazdym momencie?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, moja kolezanka kilka dni temu dostala prace w kancelarii notarialnej jako sekretarka, na okresie probnym ma 2 tys do reki. Moze i Ty sprobuj, w koncu masz nie byle jakie wyksztalcenie, jestes prawie prawnikiem:) A co do "wygorowanych zadan finansowych" to ja tez to niedawno uslyszalam, nawiedzona Haerówa probowala mi wmowic, ze chodzi mi tylko o kase. Owszem, chcialam niemalo, bo 2,7 na czysto, ale trzeba sie cenic:D W innym miejscu z pocalowaniem reki tyle mi dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×