Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Walentynkaaaaaaaa

Co dostalyscie od mezow na Walentynki ?

Polecane posty

a my tam korzystamy im wiecej dni kobiet zakochanych dziecka chlopca, urodzin imienin świat takich siakich i owakich tym wiecej okazji do oderwania sie od rzeczywistosci. nie mozna miec swieta codziennie bo to jak z tortem jak bys go jadla zamiast obiadu to straciłby swoja moc i w ten jeden dzien w roku nie smakowalby juz tak samo wyjątkowo :) alez mam przemyslenia :D:D:D:D cos mi chyba filip dolal do herbaty :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani pieknie to napisałaś, uważam tak samo! Zgadzam się z Tobą w 100%. Mój mężyś 1000km od nas, niestety, ale mimo to usłyszałam dzić (zresztą każdego dnia) tysiące wyznań miłosnych:):):) Właśnie mnie nimi zasypuje na gg :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech zapomniałam dodać, wiecie jaki prezent dostałam? Najcudowniejszy na świecie... Już za 2,5 miesiące nie będzie nas już dzieliło 1000km, jedziemy do taty na stałe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no dobrze prawisz po tej herbatce Paulinko :D ale powiem Ci ,ze kazdy człowiek inny ;) a mój mąz to moze nie typ romantyka ...ale tyle razy mnie zaskoczył ...w życiu .... i tyle razy dał odczuć ,ze kocha ,ze naprawde wiem ,że gdy poczuje nagły zryw miłosci :D przysle mi kwiaty bez okazji .... niepotrzebne mi dziś " na siłę" jego e-kartki ...smsy ...czy czekoladki ... bo oprostu tego nie czujemy ... nie czujemy magii straganów oblepionych serduszkami .... i wielkich kartek z kotami I LOVE YOU ,,, my to sobie codziennie mówimy .... dajemy odczuc mimo ,że osobno ... :( gg az tetni od uczuć : ) ) i powiem Ci ze mimo ze tego świeta nie trawie ...dziś mi zle ....bo Go nie mam obok siebie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, ech taka jestem wiem co czujecie bo tez kiedys dzieliła nas duza odleglosc ... ale i u jednej i u 2 niedlugo sie to zmieni wiec głowki do gory :) Juz niedlugo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani - ile masz dzieci w brzuchu? sorry że tak się wcinam, ale tak mi się przypomniało że kiedyś pisałaś że masz dużo bliźniaków w rodzinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech taka jestem _ rozumiem Cie doskonale :) ja tez w maju dołączam do mojego mężą z Julianną : )) i nic mnie tak nie cieszy jak ta wizja !! mamni :* w brzucia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdziwiona tylko jedno ale za to jakie :P:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha jak twoja mala ma na imie? Julianna czy Julia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×