Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZAŁAMANAA

Chce umrzec.. !

Polecane posty

mądra pomarańczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ulificzka
za duzo arbuzow sie nazarla w ciazy i z mozgu jej woda zostala!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
nie no jasne, cudownie że gówniary maja dzieci,wszystim wam życzę żeby wasze dzieci w tym wieku zrobiły was babciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
ciekawe ile z was wtedy będzie tak wyrozumiałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescaPP
A ja bym taka nieodpowiedzialna dziewuche wywalila z domu. Wiadomo, ze sama nie dasz rady utrzymac dziecka, a obarczanie tym swoich rodzicow jest skrajnie nieodpowiedzialne. Bylas na tyle dorosla, aby uprawiac seks?? Badz teraz dorosla i sama utrzymaj siebie i dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja jest po obu stronach z jedej strony nie zabespieczać się w dzisiejszych czasach - kiedy tyle jest onfo na ten temat moze tylko bardzo lekkomyslna osoba- z drugiej strony czego po zakochanej nastolatce sie spodziewać - dziewczyno- nadal całe życie jest przed tobą- dziecko to nie kula u nogi- rodzicom powiedziec musisz- jako matka powiem ci że cokolwiek się stanie - nawet jeśli dostaniesz awanturę to nikt ci krzywdy nie zrobi - każda mama swoje dziecko kocha nawet jak popełni ono katastrofalny błąd- ty ty ten błąd popełniłaś na własne życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufliczka a ciekawe co ty byś zrobiła jakby tak tobie córa zrobiła?zabijesz,czy wyrzyjesz się tak jak teraz?przemyśl to!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ulificzka
goba1 - jej wredny charakter brak wyczucia i empatii kaze wywalic ciezarna corke pod most:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja piernicze jak czytam wypowiedzi takiego babska to sie wsciekam!!! jak bog daje dziecko to daje i dla dziecka tak mawia zawsze moja tesciowa i tak jest.a bliskich ma sie od tego zeby pomagali niewiadomo co nas czeka nastepnego dnia.ja mam 19 lat i mam 3-miesieczna coreczke ktora kocham nad zycie!!! i tez splakalam sie jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy odrazu jak wyszlam od gin zadzwonilam do mamy bo stwierdzilam ze nie ma sensu tego ukrywac.pierwsza reakcja mamy byla trzeba usunac! na to ja glowe se usun i sie rozlaczylam,na drugi dzien do mnie przyjechala i porozmawialysmy na spokojnie powiedzialam ze nigdy nie usunelabym dziecka i co...teraz pomagaja mi kochaja malutka nad zycie. wiadomo ze zycie sie zmieni ale jak przychodzi taka istotka naswiat wtula sie w piers a jak jeszcze sie usmiechnie to odrazu wszytsko staje sie piekniejsze.a jakbym miala taka matke jak ta co sie wypowidziala ze pogonila to bym sie zlamala.nie ma nic gorszega jak taka matka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja piernicze jak czytam wypowiedzi takiego babska to sie wsciekam!!! jak bog daje dziecko to daje i dla dziecka tak mawia zawsze moja tesciowa i tak jest.a bliskich ma sie od tego zeby pomagali niewiadomo co nas czeka nastepnego dnia.ja mam 19 lat i mam 3-miesieczna coreczke ktora kocham nad zycie!!! i tez splakalam sie jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy odrazu jak wyszlam od gin zadzwonilam do mamy bo stwierdzilam ze nie ma sensu tego ukrywac.pierwsza reakcja mamy byla trzeba usunac! na to ja glowe se usun i sie rozlaczylam,na drugi dzien do mnie przyjechala i porozmawialysmy na spokojnie powiedzialam ze nigdy nie usunelabym dziecka i co...teraz pomagaja mi kochaja malutka nad zycie. wiadomo ze zycie sie zmieni ale jak przychodzi taka istotka naswiat wtula sie w piers a jak jeszcze sie usmiechnie to odrazu wszytsko staje sie piekniejsze.a jakbym miala taka matke jak ta co sie wypowidziala ze pogonila to bym sie zlamala.nie ma nic gorszega jak taka matka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tita101 - tak ale ulificzek bedzie kochala swoje dziecko dopoki problemow z nim nie bedzie jak sie zaczna a napewno sie zaczna w wieku dojrzewania to fora ze dwora i na ulice...To nie milosc to wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulficzka-ty masz powazny problem ze soba... do autorki topiku--nie zalamuj sie, wszystko nie jest takie straszne jak sie wydaje, moja kuzynka zaszla w ciaze jak miala 15lat, rodzice jej pomogli, skonczyla szkole i nie wyobraza sobie zycia bez tego lobuziaka :) porozmawiaj z rodzicami, na pewno Ci pomoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bardzo dobrze
trzeba myślec jak sie dupy daje, zawsze jest ryzyko zajscia w ciąże o tym nie pomyślałaś, tylko o swojej dupie, co? A dziecko jest szczęściem, a nie powinno byc dla Ciebie karą, a jeśli tak to traktujesz, to takie jak Ty powinny miec zakaz stosunków do końca życia. Weź się w garśc, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze - ja rozumiem ze ty jako dziewica szlas do oltarza???i przed slubem nie myslalas o swojej dupie??? Caly problem polega w WYCHOWANIU!to rodzice a zwlaszcza MATKA powinna corke uswiadamiac na temat sexu rozmawiac z nia na te tematy ale niestety nadal jest to w rodzinie temat tabu albo najczesciej jest brak czasu ze strony rodzicow!i bardzo dobrze - porozgladaj sie co malolaty robia na ulicach i w dyscotekach w poznych godzinach wieczornych i gdzie sa ich rodzice???a potem czepiaj sie dupy autorki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
chyba wam się temat popierniczył Ja nie mam problemy ze sobą, to autorka ma - przecież oczywiste że wszystkie cudowne,matki polki bedą popierać że 16-stki zostają matkami, że to dar itd. To są wasze puste zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
To wy macie problem ze sobą, macie problem z psownią mojego nicku a co dopiero ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×