Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ech taka jestem

Jakie zabawki edukacyjne dla chłopca?

Polecane posty

np klocki drewniane albo puzzle takie z gąbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam ksiazeczki z puzlami, magnesami, elementami ktore trzeba wklejac, wkladac w wyzlobione miejsca, jest tego masa, Mama moze czytac albo opowiadac a dziecko oglada obrazki i uczy sie pzrez dotykanie, samodzielne tworzenie scenerii itd ja kupilam mojej bratanicy sliczna ksiazeczke banalna do anuki liczenia do 10 otoz: mis kladzie sie do lozka i co kartka ksiazki sie obraca to wlozku jest kolejna zabawka ktora tzreba dodac i cyfra sie powieksza, mala bawila sie nia pzrez ponad rok! podobnie jka ksiazeczka z tankowaniem samochodow gdzie waz benzyny wklada sie do baku samochodu ktory jest narysowany na kazdej stronie skiazki inny, kazde autko \ma dziurke na waz do ktorej tzreba trafic, tego typu zabawki moim zdaniem sa najbardziej edukacyjne :D polecam sprawdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te puzzle sa bardzo fajne ale sa malutkie i drobne elemnty po prostu od razu sie gubia, bo juz nie mowie o tym ze dziecko je moze zjesc, ale to pomijam przy 3,5 latku; a swoja droga jak masz w okolicy sklep za 2 zl to tam one za wlasnie po 2 zl:D i w tych sklepach z reguly sa bardzo tanie i fajnie zabawki wystarczajace dla maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te sa znacznie lepsze:D zawsze mozna posluzyc sie jak karimata na chlodnym miejscu, te wieksze polecam tez je mamy;0 w auchanie kosztuja 17,60 kilka tyg temu widzialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia w zakupach :) ja mojej bratanicy kupilam juz mase zabawek ze sklepow za 2 i 4zl i niektorzy sie smeija ze mnei ze ciotka skapa, ale to nie tak bo skoro dziecku sie wlasnie te zabawki podobaja to po co mam pzreplacac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszcza zgadzam się z Tobą, ja też nie lubię przepłacać:). Tylko u mnie nie ma sklepu za 2zł:)), ale jest za 4zł, więc muszę się do niego wybrać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×