Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coś nie tak

Za 10 lat będe stara - nie wyobrażam sobie siebie

Polecane posty

Gość coś nie tak

Teraz mam 38 , nie ma ja kiś drastycznych zmian , tyłek fajny , ciało ok , ale mentalnośc się starzeje ...czuję to . któraś tak ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka_robotniczka
Ja mam lat 28 i tez boje sie co bedzie za 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugfter
kobiety szybciej sie starzeja od mezczyzn przynajmniej fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia3342
ja mam 18 lat, za 10 lat to bede stare prochno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś nie tak
ale ja fizycznie nie raczej umysł ...nie jestem bestroska jak byłam niestety...i to mnie wkurza , taka poważna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny dzonny
A masz faceta? Moze boisz sie za 10 lat juz wogole nikomu sie nie bedziesz podobac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staruszeczka
Moze pomysl ze jak bedziesz miala 58 , to bedziesz uwazala ze majac 48 bylas mlodziutka:) Poza tym majac te 58 bedziesz sie smiala z tego czym sie przejmowalas majac 38 i 48. Tak jak nie przywiazujesz wagi do zabawek, czy dyskotek majac teraz swoje 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za kolejne x lat umrzecie. Proponuje wybrać gustowną trumnę i podyskutować nad wzorkiem koronki. Kobiety, każdy wiek jest cudowny i każdy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
laleczka chucky --> a niby co jest cudownego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na odwrót:D mentalnie młodnieję, ludzie dają mi 20 lat:P fizycznie zauważam pierwsze oznaki starzenia się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka_robotniczka
jakie moga bycv pierwsze oznaki starzenia sie w wieku 30 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju... Wszystko :) pójście do pracy, pogadanie ze znajomymi, pójście do kina, radość życia jest cudowna. I to nie ma nic wspólnego z wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze oznaki starzenia, no głownie spadek kolagenu w skórze:)czyli mimiczne linie i tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos nie tak - mam rowno 10 lat wiecej niz Ty. Mysle ze to kwestia osobowosci i mentalnosci - ale mimo iz nie mam (i nie pretenduje) ciala mlodki (i nawet mi nie zalezy, mam zadbane cialo kobiety po czterdziestce, jestem z niego zadowolona, dobrze mi sluzy) to nad tym nie ubolewam i nie skladam grosza na lifting. Dbam o siebie metodami nieinwazyjnymi i na ile mi sie chce :P Nie mysle tez kategoriami ze mnie ktos zechce czy nie - od tego nie zalezy moje poczucie wlasnej wartosci. Moglabym (zreszta jeszcze nie wiadomo czy tak sie nie stanie) spedzic reszte zycia bez partnera i wiele by mnie to nie obeszlo. Chyba wyroslam juz z zaleznosci miedzy samopoczuciem a bycim z kims. Doskonale czuje sie sama ze soba.Wakacje spedzam WYLACZNIE sama bo tylko wtedy odpoczywam. Na codzien mam mlodziencza dusze, slucham techno (miedzy innymi, generalnie jestem na biezaco z muzycznymi nowosciami - MTV, VH1 itp VIVY u nas nie ma ;)) i jestem dynamicznym kierowca (jak ktos mnie pieknie i wlasciwie okreslil) sportowej czarnej Toyoty 300KM pod deklem. Mlodziez wymieka ;) A jak mialam lat 28 to bym sie bala wsiasc do takiego bydlaka :O Mam poza tym ogromne poczucie humoru i dystans do samej siebie. Pasjonuje mnie fotografika, obserwacja ptakow, wedrowki piesze, praca spoleczna, napisalam 3 ksiazki, hoduje zwierzeta i mieszkam na wsi. Moge sie przeprowadzic bo jest taka opcja - i pewnie tez na wies albo do malego miasteczka. Jakos przywyklam do tych klimatow i do tego ze ludzie sie znaja ale za to jestes bezpieczna za cene kilku plotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była żona fiuta
A ja skończyłam czterdziechę i wreszcie żyję normalnie! Pozbyłam się śmierdzącej padliny z domu więc wyglądam na 10 lat młodszą! Szpilki, zalotne sukienki i futro- wyglądam i czuję się odlotowo! I szukam nowej miłości! Życie staruszki jest cudowne!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka zielona
korzystaj i nie zabijaj sie takim mysleniem za 10 lat bedzie gorzej ;) a za 20 ...hmmmmm wtedy się będziesz martwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×