Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
salamandra przynajmniej nie siedze i nie wzdycham jak ty ze głupiego emaila napisał też mi coś my mamy stały normalny kontakt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
tak, ale wlazisz w dupe kolesiowi, ktory traktuje cie jak szmate. ale dzieki temu, ze macie staly kontakt, twoja sytuacja jest lepsza od mojee... prosze cie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a mów sobie co chcesz mnie to wisi jestem zbyt szczęśliwa po rozmowach z nim mam go na cały dzien jak jest w pracy i to mi na razie wystarczy :D ... już odliczam dni do jego powrotu do kraju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
jestes glupia! az sie dziwie, ze masz tyle lat! koles wyparl sie dziecka, uderzyl cie, wyzwal, a ty lecisz jak mucha na lep do niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a reszta załatwiłam sobie Ona sama na cacy ... po tych smsach i nagraniu video .. jest skończona z kretesem kumpel spisał sie na medal :D jest cudowny :P z obrzydzeniem ale się poświecił ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
każdy popełnia błedy i każdy zasługuje na druga szansę.. ludzie sie zmieniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
hahaha, nie masz za grosz szacunku do samej siebie, dlatego nie dziwie sie, ze on jego rowniez nie posiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
to nie ma nic do rzeczy.. zycie jest sztuka wybaczania i kompromisów a miłoość to walka i poświecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
hahahaha, jestes glupiutka, w sumie dziwie sie, ze masz tyle lat co masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
salamandra a gryź sie swoim podejsciem z takim to na pewno zostaneisz stara panna w sumie juz jestes pewnie .. anwet nick ci pasuje do starej zgorzknialej panny kmtora zyje tylko czubkiem wlasnego nosa powodzenia :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
masz nasrane w glowie. wole byc stara panna niz taka idiotka jak ty. wole umrzec w samotnosci, niz zyc z facetem, ktory mnie bije i wypiera sie mojego dziecka. mam godnosc- ty nie masz jej w ogole :-P !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ano umrzerz w samotności bo nie znasz słowa poświęcenie dla miłości a bez tego nie zadnej miłości każda wymaga poświęcenia się .. a nie życia sobą tak jak ty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nawet nick masz adekwatny do swojego charakteru złośliwa stara zgorzkniała panna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
idiotka z ciebie! jak mozna byc stara panna w wieku 26 lat? wychodzi na to, ze ty tez nia jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie o wiek chodzi a o twoje podejsćie do spraw miłosći i rodziny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ja mam zdrowe podejscie. to ty sie powinnas leczyc. rodzina z przemoca? to jest dal ciebie model rodziny, lecz wybacz, nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie ocenia się ludzi jedną miarką...ludzie się zmieniają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa smierdzi
lecz sie deska tracisz kazdego po kolei na wlasne zyczenie zostaniesz w koncu sama ooo sory - nie, nie sama - bedziesz grac w gry i siedziec na kafe wspominajac swoj embrion i lanie jakie ci sprawil byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
deska nikogo nie slucha. nie wiedzialam tylko, ze w wariatkowie dopuszczaja do komputera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa smierdzi
umrze przed monitorem z tesknoty a faceta zadusi miloscia - nawet na odleglosc czas sie wziac za siebie deska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
to było dziecko .. prostaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
i nikogo nei tracę... po tym co ona zrobiła jets już u niego skreślona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
i nie muszę umeirac z tęsknoty mam z nim codziennym kontakt... co zazdrość zżrera salamdro że cieszysz się jednym miłym emailem od niego że się chce twoich śmieci do końca pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
a po tym co ty zrobilas, tez jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
po czym?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ale ja sie nie ciesze przesadnie. to chyba normalne, ze chce wiedziec, co slychac u osoby, z ktora bylam prawie rok? ale nie wypisuje mu jakichs pierdol jak ty, nie prosze, nie blagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po co te pyskowki ?? :O ja dzis caly dzien bylam na uczelni, ale caly czas analizuje :O tesknie za nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
jakich pierdół>? cocinelka żadne pyskówki zgorzkniała stara panna narzeka ot taki już ich los marny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
hahaha, zgorzkniala to jestes ty. caly dzien siedzisz w domu piszac na kafeterii. ja przynajmniej mam jakies zycie. ty jestes po prostu nudna, a taka nikt sie nie zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa smierdzi
ktos powinien dac desce kopa w dupe poblazanie jej nic nie pomoze to falszywa pomoc skoro jej rodzina nie chce pomoc, skoro jej byly ma ja w dupie - to niech chociaz na forum internetowym bedzie ktos kto jej powie co ma ze swoim smetnym zyciem zrobic ma isc sie leczyc - bo jest chora deske trzeba wziac za reke i zaprowadzic na terapie - stala terapie i tyle w innym przypadku zdechnie przyklejona do skajpa zebrajac o jeden smierdzacy oddech jej bylego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×