Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
ja mówiłam o nich wspólnie..a nie o tym że ona sie pieprzy jak on zapierdala w pracy ..za jego plecami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
to sory cocinelka- ty sie boisz czy on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
slamandra czyli to co maja stare panny kariere i pieniadze i samotnosc na stare lata :P . a ja nie musze miec kariery , nie musz emiec peiniedzy ,.. mnie wystarczy szczęśliwa rodzina i szczesliwe dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandro ja sie balam na poczatku :P teraz boi sie rpzerazliwie on ... ja juz sie nie boje, bo mam za soba 4 miesiace terapi u psychologa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
a po pracy to myslisz co robia- jedza grzecznie lody? nie badz naiwna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
wyjształcenie mam i czkam na nie .. dyplom w szufladzie ...i nawet nie myśle z niego korzystac po co .. mnie kariera nigdy nie inetresowała mam inne wyższe wartości i cele w zyciu :D ktorych ty nigdy nie zrozumiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ale czego on sie boi? czy mowilas wczesniej, ze on ma 22 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wszystkim nam w końcu musi się ułożyć wszystko ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
po pracy on siedzi na grze a tam jest system ktory pokazuje czas zalogowania co do sekundy ruchu na grze. .. wiec widac kiedy jest i ile czasu ..:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
tak- masz inne wartosci- wiszenie na jakims wymoczku- to sa twoje wartosci. a ja w przeciwienstwie do ciebie wole swiecic wlasnym blaskiem i cos soba reprezentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka i to jets najlepsze podsumowanie tylko kurwa kiedy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
wiec szpiegujesz go nadal deska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj sie annelki czego sie boi ... annelka jest identyczna jak moj P :( boi sie utraty wlasnego ja, boi sie odrzucenia, mimo,ze paradoksalnie ejst mnie pewny,, wmawia sobie na sile,ze mnie tylko lubi :O czasami mowi paradoksalne rzeczy "gdybym nie tesknil to by znaczylo,ze cie w ogole nie lubie" :O probuje sobie sam w glowie tlumaczyc,ze on nic nie czuje,ze jestem tylko przyjaciolka ale dla przyjaciol nie robi sie takich rzeczy co on robil dla mnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
kiedyś na pewno :) wierzę, że niedługo!- MUSI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
slamandra a sobie świeć mozesz zostac nawet milionerka i zrobic mega kariere ale nigdy nie osiagniesz tego co ja szczesliwej rodziny i dzieci :D bo nikt z toba nie wytrzyma ztakim charakterem i podejsciem do zycia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie szpieguje gramy w te gre razem od 1,5 roku..i nie widze powodu dla ktorego mam skonczyc grac? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
tłumaczenie sobie, deprecjonowanie naszych i kogoś uczuć to nasza domena :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
i salamndra zostanie bogata i na strae lata kupi sobie psa ktoremu zapisze swoj wielki majatek ze swojej wielkiej kariery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
cocinelka- ja przez to tez przechodzilam z moim ex. on sie na poczatku zaangazowal, a potem odpuscil. bo jeszcze nie dojrzal do zwiazku, bo sie chce wyszumiec. i nie zmienisz tego ty, nie zmieni tego kolejna laska, z ktora byc moze jest. on po prostu sam musi do tego dojsc. wydaje mi sie, ze wlasnie przez to zerwalismy, a trawa byla jednym z czynnikow. wkurzalo go to, ze mu zwracalam uwage. po prostu nie chcial sie zmieniac, nie chcial tworzyc komorki. on chcial byc wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wygladalo tak jakby on z jednej strony byl pewny mnie,ze go nie zstawie a z drugiej nie potrafil uwierzyc,ze moglam sie nim zainteresowac :( caly czas pokazywal sie od zlej strony :O tzn tylko slownie, mowiac,ze jest zly a byl najlepszym facetem ktorego znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja zanim go nie poznałam, to kariera, wykształcenie było najważniejsze, teraz uczucie do Niego jest na pierwszym miejscu- a o tym przekonałam się dopiero tak na prawdę po rozstaniu z nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
to wygladalo tak jakby on z jednej strony byl pewny mnie,ze go nie zstawie a z drugiej nie potrafil uwierzyc,ze moglam sie nim zainteresowac cioci samo sedno ... ja tak wlasnie mowilam swoim nie mogles mnei wybrac,, po co mnie wybrales, mnie nie moglo spotkać takie szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandro wiem,ze ja tego nie zmienie :O ja nawet juz od lugiego czasu nie probowalam tego zmieniac :O on musi sam do tego dojrzec i wlasnie dlatego czekam, bo wiem,ze pewnego dnia sie obudzi, zreszta wiem to tak samo jak on :( a na pytanie czemu teraz z tym nic nie zrobi skoro wie,ze obudzi sie za pozno mowi,ze nie wie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
sral cie pies deska, nawet psychiatra ci nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
"to wygladalo tak jakby on z jednej strony byl pewny mnie,ze go nie zstawie a z drugiej nie potrafil uwierzyc,ze moglam sie nim zainteresowac" - u mnie tak samo, coci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
nie wiem, co ci doradzic. ja postanowilam odpuscic i zajac sie soba, co nie znaczy, ze juz go nie kocham. ale nie bede walczyc o kogos, kto prawdopodobnie sie juz mna nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
bo to jets to cholerstwo :(.... salamandra przestaje ci odpisywac nieche mi sie juz nawet wysilac na zlosliwosci ..od tej pory nawet nie czytam co piszesz bo ty i tak nie rozumiesz nic... masz za mały móżdzek w którym poza imprezami i kariera nicsie juz nie zmieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie walcze juz ... zamilklam teraz i zburze mu swiat dopiero w urodziny jak on sie wczesniej nie odezwie :P ale to nie znaczy,ze nie kocham i wiem,ze on sie mna interesuje, bo wiele rzeczy ostatnio dla mnie zrobil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, musimy i my jak salamandro znaleźć coś co nas pochłonie, zajmie nam czas, a jeśli oni nas darzą uczuciem, to znajdą sposób, by do nas trafić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko ja Ci pwiem,ze jestem pewna ze P sie nie odezwie ze strachu... wmowi sobie,ze za duzo mnie zranil i lepiej mi bez niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×