Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość annelka
a ja Ci powiem, że myślę, że jeśli zacznie tęsknić, to zacznie irracjonalnie postępować jak ja :P bo ja tak nie chciałam, a wyszło to prosto z mojego wnętrza Nie jestem impulsywną osobą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci sądze ze masz rację ...niestety ale tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka ale P. to facet ... faceci dzialaj inaczej oni umra wczesniej niz sie przyznaja do bledu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz,ze on teskni caly czas... ale moze jest pewny,ze ja jestem :O nie wiem co mam myslec, bo widze,ze Ty ok walczylas, ale rpzerazona juz nie :O a jak widze,ze on o ex tez nie walczyl to nie wiem :(tylko,ze jej powiedzial,zeby sie do niego nie odzywala i na go zranila a ja nie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
więc to co robiłam, odbiega od "lęku przed bliskością"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
deska zamknij sie, bo ci z buzi smierdzi. mozdzek maly masz ty, dla mnie pozwalasz traktowac sie jak szmate. i z tego co piszesz widze, ze daleko od tego opisu nie odbiegasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie wiem, jestem dziwna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle,ze nie, bo i tak masz przekonanie,ze stracilas godnosc :P a poza tym moja kumpela tez ma ten lek i tez zawalczyla ;) tzn odezwala sie po 2 miesiacach i powiedziala cala prawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale nie związała się na nowo z ex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
salamndra ostatni raz pisze przestań mnie obrażać bo zgłoszę moderatorom żeby cie przyblokowali .. bez chamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
i vice versa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiazala sie ;) on ja od razu przyjal :) ale widzisz ona tez jest dziwna :P nigdy w zyciu bym sie nie spodziewala ze ona czegos takiego dokona,ze sie pierwsza odezwie po takim czasie (2 mies) !!! ona byla i jest na to za dumna :P a jednak zrobila to ;) a ja od poczatku widziala wiele pododbienstw w niej i w p ;) mimo,ze p strasznie na nia najezdzal jaka to ona nie jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to fajnie :) że dali sobie szansę Widzisz nigdy nic nie wiadomo, serce czasem głupio podpowie, rozsądek z sercem potrafi przegrać! A my mimo, ze mamy te obawy i tak najeżdżamy na ludzi podobnych do siebie, to też zaprzeczanie sobie! :( nie lubimy tego jacy sami jesteśmy.Nie chciałam ranić, a to robiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
cocinelka, ale ty juz probowalas, wiec teraz jego kolej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ze p nie lubi tego jaki jest :( ja mu po tym jak ze mna zerwal powiedzialam,ze pewnie dobrze sie bawil mna i podniosl swoje ego, to on mi powiedzialz,e jego ego nie ma tu nic do rzeczy i ze wiem dobrze jak on siebie sam nienawidzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamadro ale ja juz nie walcze :O dla mnie facet zajety jest swiety !! nie odezwe sie i koniec, jak on chce sie odzywac to bedzie to robil na wlasna odpowiedzialnosc,ze mu to bedzie mieszalo w glowei ... dziwie sie tylko czemu dalej ma dolujacy opis na gg :O ale pewnie w niedziele jak bedzie mial wiecej czasu to go zmieni ... choc wiem,ze wchodzil na gg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to jest przerażające, bo i ja tak bym mogła powiedzieć, tak czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie mnie zawsze przerazalo to,ze on tak o sobie myslal :( on jest taki cudowny a tak zle o sobie mysli :( i potem nie wierzy ze moglam sie nim zainteresowac skoro uwaza ze jestem idealna dla niego :( kumpela odwolala wyjscie na rower, bo moze zaczac padac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a ja nawet w pracy potrafię powiedzieć, że głupia jestem. Robię to w sposób ironiczny, akle przecież jeśli ktoś o sobie tak mówi, to ludzie go tak zaczynają traktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
e tam annelka, nie przesadzaj, ja tez tak czasem mowia i wszyscy wiedza, ze zartuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P w ogole ejst strasznie inteligenty w dziedzinie matematyki i niby wie o tym, ale jak mu mowie,ze jest zdolny to sie oburza i nie chce tego sluchac :O jak m mowie,ze nie jest gruby to tez nie chce tego sluchac :O teraz bedzie dbac o siebie dla innej :( jakie to jest paradoksalne,ze poki nie jest zaangazowany to potrafi zrobic wiele a jak sie zaangazuje to ucieka :( mysle,ze on juz nie zaryzykuje zwiazku w ktorym by mogly pojawic sie uczucia ... mysle,ze ma pewnosc co do niej ze te uczucia sie nie pojawia, ale mi to nic w tym momencie nie daje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
może w końcu sobie to uświadomi, sama mówisz, że w to wierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci tak jest bezpieczniej i wygodniej mu ... nie jest sam ... nie musi sie przejmowac ze sie za bardzo zaangażujes.z. nie ma strachu ..nie ma tego lęku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to jest chore, mam lęk ale nie zaangażowałabym się w coś bez uczucia, ale wiadomo kobiety są z wenus a faceci z marsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem,ze sobie to uswiadomi, ale to nie znaczy,ze wroci :( ehhh mam taki metlik w glowie,ze masakra :( pytania: bawil sie, nie bawil " nie wiem nic !!!!!!!!!!!!!! bylabym sklonna uwierzyc,ze sie bawil, ale patrzac na to, jak i kiedy ze mna zerwal to juz tak nie mysle :( dzien przed zerwaniem byl u mnie na weekend ja sobie spalam, a on do mnie jak sie obudzilam po godzinie,ze tak strasznie za na tesknil,ze nie mogl mnie przytulic :( to nie moglo byc udawane !!! to go zapewne tez przestraszylo :( a najbardziej go przestraszylo to,ze nie potrafil wytrzyac beze mnie dnia, ze tak strasznie tesknil a nie moglismy sie widywac codziennie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka a ja prędzej bym sie teraz zaangazowala w cos bez uczucia niz dla uczucia.. :o.. wole teraz nic nie znaczace znajomosci i udawanie .. niz cos stalego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a ja nie :( musi być to coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
udawanie to ranienie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
udawanie ale w sensie ze obie strony czysto graja .. byc bo byc .. ot tak dla bycia ..mnie jets teraz tak lepiej .. mam przed kim się wygadac.. chce to i spotkać takie tam :P . ale nic wiecej .. bez uczuc i przyszlosci ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
co nie znaczy, że nie chcę innych poznawać (nie chciałam, teraz już mam na to chęć), ale jak na razie żaden związek nie wchodziłby w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×