Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

annelko ale mysle,ze dla nich bez uczuc znaczy latwiej .... nie martwisz sie o ta druga osobe, mozesz ja oklamywac i Cie to nie rusza, nie boisz sie,ze zostawi bo jak zostawi to po Tobie to i tak splynie :O nie wiem czym on sie kieruje, ale zawsze tak mial :( i mysle,ze po ex nie spodziewal sie,ze kogokolwiek pokocha jeszcze a tu bummmm stalo sie ze mna :P i to mimo tego,ze jestem calkiem inna od ludzi ktorzy go otaczaja, nie jestem imprezowa jak on, pokochal bo po prostu bylam a nie dlatego,ze dawalam dupy jemu jak inne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
dla mnie nie ma bliskości bez uczucia!!! jeden mi to proponował wielokrotnie, ale w końcu zdecydowanie go odprawiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
u mnie też nie.. bo czekam.. na razie jestem w zanjomosci bez przyszlosci ale jest mi dobrze , mam z kim pogadac.. poczuc sie troche wazna dla kogos.. chociaz oczywsicie wiemy ze to nic nie znaczy i nie ma zadnej przyszlosci.. chociazby na roznice wieku ale to teraz nie ma znaczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko cale zycie twierdzilam,ze nie ma bliskosci bez uczucia ... ale po p juz nic takiego nie powiem, bo znalismy sie 5 godzin jak sie calowalismy :P ale to nie znaczy,ze doszlo do sexu, bo do samego konca do tego sexu nie doszlo ;) to bylo po prostu jakies przeczucie, nie wiem jak to nazwac, ale nigdy mi sie to wczesniej nie zdarzylo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja bym się w coś takiego mogła zaangażować jednak, a nie chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka ...powiem ci ze mnie to bardzo ułatwia czekanie.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
iskrzenie :) pocałunki to co innego, ale ja i na to bez uczucia bym się nie zdecydowała, zresztą nawet z P to było rzadkie, mimo że chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci mieliscie tempo my wprawdzie na pierwszy weekendzie fakt wyladowalismy w lozku .. ale znalismy sie od kilku miesiecy, raz wczesniej widzielismy na zwyo jeszcze jako znajomi .. a potem był długi majowy weekend.. ech :(.. wlasnie taki jak ten teraz ... trzy lata temu kiedy pierwszy byłam u niego juz oficjalnie jako jego dziewczyna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
może desko, wiem że warto mieć kogoś blisko ale ja sobie tego bez uczucia nie wyobrażam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka ale to nie jest nic wielkiego ot troche rozmow, czasem spotkanie.. bo ten drugi to jest tylko przez neta chociaz chcemy sie spotkac.. ;) ale obaj sa grubo grubo starsi nawet nie powiem ile bo mnie zaraz kamieniami obrzucicie ale co ja zrobie z elubie starsyzch no:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko nie sadze,ze mielismy tempo bo do czystego sexu nie doszlo do samego konca !! wiec raczej to nie bylo tempo :P ide spac,w nocy zle spalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja starszych skreślam od razu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci jak zwał to zwal nie bedziemy teraz przeprowadzac dyskusji podzialu sexu na nie ssex i sex ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ekhm ekhm annelka to ja juz nic nie mowie bo moje obie znajomosci maja grubo po 40-tce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
no Twoja indywidualna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
moja górna granica to 34 lata. Starszych nawet przez net nie chcę poznawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
tylko oczywiscie zadna z tych znajomosci nie ma i nie bedzie miala przyszlosci .. a jesli chodiz o na stałe to nigdy ponizej 30-tki nie schodzę do 40-tki oki jka najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja nei znam znajomych przed 30-tka wogole .. a górna granica w tej chwili to 52 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
dużo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no i wlasnie to 52 lata to jest taka zanjomosc ekhm ekhm blizsza ale bez przyszlosci ..:P dlugie rozmowy, on wie o mojej sytuacji, jak jest mi smutno gra na gitarze , jest muzykiem... potrafia dorafdzic, czasem pomilczeć, wirtualnie przytulic jak jest źle.po prosut jest... i tyle nad niczym wiecej nie mam zamiaru sie zastnawiac.. jest miło, fajnie i tyle ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale znasz go tylko wirtualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
52 lata? w zyciu bym z takim kolesiem nie byla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
tego niestety tylko tak bo za daleko mieszka ale mamy sie spotkac jak bedzie gdzies w trasie niedaleko albo w wawie.. :P ... mam jeszcze drugiego na miejscu ale to tak tylko .. na spacer, na rozerwanie sie takie tam :P ten drugi ma 46 lat tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
tylko? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
deska a znasz go tylko wirtualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
tego z Ameryki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no tylko w porownaniu do tych 52 chociaz wole tego 52 ale on za daleko mieszka ma duzo pracy, bo gra i uczy muzyki .. takze moz esie spotkamy jak akuratwypadnie mu grac gdzies w wawie albo niedaleko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
mnie nawet troszkę przeszkadzało, że P jest o rok młodszy ode mnie. Lubię się czepiać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
annelka, a moze ci to po prostu przeszkadzalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ten z Ameryki nie to inna bajka.. znaliśmy sie w mojej mlodosci.. potme on uciekl za granice jak sie rozstal z moja siostrą.. tak uznaliśmy ze bedzie lepiej i uczciwiej .. teraz on odnalazl nas na naszje klasie.. z tym ze z moja siostra juz nie rozmawia tylko ze mna cały czas .. znow jak kiedyś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×