Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość salamandra plamista
a zdradzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdradzil ale chcial to wymyslic, bo wtedy bym znienawidzila i byloby latwiej dla nas obu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja też uważam, że lepiej wierzyć w słowa że ktoś w kimś się zakochał. Gdybym uwierzyła, nie zrobiłabym z siebie idiotki. Ale wszyscy mówili co innego, czy i ja tak to wyczułam, nie miałam podstaw by tak myśleć, po prostu go do siebie zniechęcałam - sam mi na to zwracał uwagę, prosił bym tak nie mówiła, nie pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ale powiedzial ci, ze sklamal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mial zadnego logicznego powodu,zeby ze mna zerwac, wiec wymyslil,ze powiedzialby ze mnie zdradzil :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
to teraz sa pookoje kooedukacyjne w akademikacha:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze gdzie sklamal ?? powiedzial,ze chcial tak powiedziec.... bo tak by bylo latwiej a poza tym ja bym nie uwierzyla w zdrade, bo nawet nie mial kiedy tego zrobic !! to mi powiedzial,ze by odegral scenke wlasnie z dziewczynami z pokoju :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
kurde, teraz zaczynam myslec, ze moze moj sobie znalazl kogos naboku... ciezko przechodzi sie przez rozstanie. chcialabym go wymazac z pamieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
coci ja nadal nie rozumie dlaczego on miesza z xdwoma koleznkami a nie kolegami albo sam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
no ja tez prawde mowiac tego nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamadro ale moj sobie nigdy nikogo nie znalazl na boku dopiero po 5 miesiacach wiec sorry ale nie rzucil mnie dla innej :O tym bardziej,ze nie wiem czy on naprawde z nia jest .... a jak jest to co to dla nich obu znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to akurat mi nie przeszkadzalo ja tez chcialam kiedys mieszkac z kumplem i wcale do niego nic nie czulam !!! gdyby mial cos do ukrycia to ukrywalby je przede mna tak mi sie wydaje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ja mimo wszystko nigdy bym sie na cos takiego nie zgodzila! laski potrafia byc przebiegle- zwlaszcza takie sieroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci ale to trpoche dziwne mieszkac z koleżankami :o zaden facet ich by sie na to nie zgodzil , a przynajmniej na penwo by protestowal wiec czemu oni mieszkaja razem dla mnoie to jest dziwne albo ja jestem neidzisiejsza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jak ze mna zerwal to mi powiedzial,ze juz wiem czemu zadna z nich by z nim nie byla, bo one wiedza jaki jest :O mowili do siebie huju ciulu i takie inne :O sorry nie uklada mi sie to w calosc !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
moral jeden- faceci to swinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
mnie sie nie ukalda to wspolne mieszkanie, a w przyjaźń damsko-meską bez podtekstow i ze wspolnym mieszkaniem nie wierze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ja sie niestety zgadzam z deska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no dobra to ja nic nie mowie widac wspolczesne mlode pokolenie jest bardziej nowoczesne i meiszkanie w trojkatach nikogo nie dziwi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
sorry cioci za to co napisze mogl o niej mowic co najgorsze ale w pojsciu do lozka to facetowi nie przeszkdadza .. a skoro mieszkali razem tyle czasu .. to ja jakos sorry zaczynam watpic .. to tylko facet.. a facet jak facet ... do lozka uczuc i romantyzmu mu nie potrzeba.. a tu dwie pod nosem.. same.. :O nie to sie sorry źle mi kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
i tu niestety znow przyznaje desce racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale one byly dwie a on jeden wiec nie mialam powodow zeby w to nie wierzyc !!! tym bardziej,ze widzialam jak jest miedzy nimi i jak one go wykorzystuja !!! od dlugiego czasu juz narzekal ze ma ich dosc obu itd :O a nie ejst to dziwne ze mogl w sobote lezec kolo niej a pisal do mnie jak ona to mogla sprawdzic ?? tak samo w srode ?? przeciez ona ma dostep do jego gg !!! uwazacie to za normalne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci jest możliwe ... zapewnam Cie ze jest mozliwe... widze co robi ijak kombinuje moj zeby tamta nie widziala.. glowy nie utne czy nie ma mnie na skype pod imieniem jakiego kumpla zapisanego na przyklad .. bo wczesniej mial pod imieniem ale nie moim :O.. zapewniam cie ze wszystko ejst molziwe.. a to z emowi ze ma ich dosc to tylko potwierdzac zaczxyna.. ma dosc bo poszedl do lozka, czysty sex mialbyc pewnie.. a albo one obie zaczely sobie chcec od niego cos wiecej, albo jedna i teraz ma pata nie wie jak z tego wybrnac ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
salamndra przestań mi przytalkwiac bo mdlosci dostane a wlasnie jem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale desko on mowil jakies dwa miesiace temu,ze ma ich dosc obu nie teraz :O i m,ial ich naprawde dosc a tu nagle taka przemiana ?? sorrry ale nie wierze w zadne uczucia miedzy nimi, bo wiem w jakis on dziewczynach gustujea jaka ona jest :P ale to jak mu napisalam czas pokaze ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci nie wiesz jak to jest złapiesz faceta za reke a on ci powie ze to nei jego reka jest ... skad wiesz co im mowi o Tobie skoro Tobie mowi o nich źle? skąd wiesz ze nie jest to i w druga stronę?> ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci guzik wiesz.. ja tez wiedzialam jakie moj lubi, i jakie wybierał... i co i guzik wiesz bo teraz wybrał przeciwieństwo wszystkiego co do tej pory wiec guzik za przeproszeniem wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
no coz, przynajmniej raz madrze gadasz deska :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×