Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość annelka
połączył dwa opisy w jeden, więc zrobił to umyślnie GRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coś ukrywa!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja mam wrażenie cioci ze i moj i Twój .. maja zdrowo popier ten tego we lbie, wiedza ze nadal czuja, czuja ze czuja, ale za chinskiego diabła sie do teog nie przyznają.. ale gdy my walcyzmy to zmeiniaja front i udaja twradzieli z e nic nie czuja..ale tak naprawde cuzja i tesknia choc do tego sie ne pryzznaja.. i tak do usranej smieric bedziemy sie bawic w kotka i myszke.. przechodzac obok siebie, a zycie płynie nie stoi w miejscu..w koncu cierpilowsc sie skonczy oni beda sie pakowac w kolejn zwiazki bez przyszlosci..my na sile znajdziemy kogos w kogo w koncu moze i uwierzymy i za pare , nascie lat sie okaze ze obvoje chcieli tylko sie nie dowiedzieli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
zapytam go po co ma jeszcze mój numer telefonu :P jak grać, to grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko tylko moj i Twoj sa po dwoch roznych stronach barykady :( annelko ja tez sadze,ze to gra ... bo to wszystko jest jakies dziwne,ze mowi ze ja by kontakt wkurzal, a jednak pisal do mnie bedac z nia, pisal do mnie sam :O dziwne to wszystko dla mnie :( znowu to samo !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
zapytam tak: powiedz mi jeszcze, że skoro między nami nic nie było, to po co masz mój numer telefonu nadal? - jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
coci no wlansie sama juz nie wiem bo moj też kurw anormalnie sie nie zahcowuje raz sie zbliża raz ucieka.. chuj juz go wie..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko pisz, raz sie zyje :P ja napisalam,ze zostalam tylko dlatego,zeby nie byc daleko od niego i nie zaluje !!! mimo,ze jednak dystans nastapil z innego powodu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka ja bym napisała po co piszesz dla kogoś kto był dla ciebie zabawka i nikim znudziłeś sie i chcesz znow sie \pobawic jak dziecko ktoremu rodzcie po miesiacu wyjmuja zabawke ze starej szafy i sie cieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a może to pawianizm Waszych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
pawia co :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko u mnie to jest zdecydowany lek przed bliskoscia :( poza tym pawianizm polega na tym,ze to pawian wraca, a p by sie nie odezwal za nic gdybym ja sie wtedy nie odezwala :O wiec to nie pawianizm :O teraz mu napisala,ze jak chce to zawsze moze sie odezwac, wiec to bedzie jego decyzja czy sie odezwie czy nie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
konkretniej chodziło mi o faceta deski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale ja się na tym nie znam! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
moz emi ktos wyjasnic co to jest pawianizm bo pierwsze slysze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
Gdzieś TU cocI dała link, na POCZąTKU TOPICU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrr ja nienawidze tych chwil kiedy zostaje sama z myslami, kiedy slowa przecza czynom, kiedy widze,ze wszystko sie nie trzyma kupy :( ale moze mi sie wydaje,ze to sie nie trzyma kupy ... tylko,ze nawet jak ze mna zerwal i mowil ze mnie klamal i ze nie chce juz ze mna byc, a mowil tez ze byl bardzo szczesliwy ze mna, to tez wiedzialam,ze cos ukrywa ... i mialam racje :( moje przeczucia sie zawsze sprawdzaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
MóJ JEST dziwny, bo ma dwie karty sim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
dobre :P Pawian wysyła sprzeczne komunikaty. Podchodzi i ucieka na zmianę. Jedno i drugie bez wyraźnego powodu. Aż oszalejesz. Pawian robi to, ponieważ ktoś kiedyś zrobił mu kuku (mama, pierwsza miłość, długoletnia narzeczona/narzeczony...). Pawian cierpi. Jak Humprey Bogart. Teatralnie ale po męsku, nie mazgai się. Objawia się to np. okresami demonstracyjnej depresji i egzystencjalnych mdłości. Co czyni go jednostką głęboką i skomplikowaną. Pawian z powodu ciągłego konfliktu wewnętrznego miewa psychosomatyczne objawy nerwicy z którymi nie chodzi do lekarza choć umiera ze strachu. Pawian odrzuca i wyśmiewa, żeby nie zostać odrzuconym albo wyśmianym. Zazwyczaj jest jednym wielkim workiem kompleksów. Oprócz tego, że jest twardzielem, jest też bardzo wesołym i popularnym w towarzystwie kolegą, prawdziwym bezkompromisowym luzakiem. To, że Pawian próbuje się z kimś związać, nie oznacza, że w pewnym momencie tego nie pie**olnie krzycząc, że to nie dla niego. Pawian okropnie, wprost skandalicznie stosuje wobec siebie tłumienie i zaprzeczanie. Nie ma problemów i nie potrzebuje pomocy... jakbym czytała o swoim robie jedno mowie drugie .. wyśmiewał i odrzucał a jednocześn ie gra twardziela co to nie on .. towarzyski, lubiany, nigdy nie potrzebowął pomocy, zawsze wszystko sam, uciekał ze swoimi problemami , chciasł je sam rozwiażywać.. :O.. no i piredolnłą naszym związkiem bo tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
jeśli nie trzy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do p to tez pasuje, ale pawian wraca sam, a p by tego nie zrobil ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
i zdaje się, że zmienił już tę kartę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko te kilka kart sim mi sie nie podoba :Otylko moze miec dwie dlatego,ze jedna jest w promocji ... nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
matko głowa mi chyba pęknie czuje się jak przeżeta ścierka :O trzeci dzień bez palenia .. siórdmy bez alkoholu czuje sie jakbym zaraz zdechnac miala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ma Heyah i chyba PluS :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
dziwne, ale to nie pierwszy chłopak z którym mam styczność a ma dwie karty, dlatego nie wydało mi się to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
zaczynam go nienawidzić! miłość a nienawiść są b.bliskie sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×