Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość annelka
coci, on ukrywa swe uczucia nawet przed samym sobą, bo się przestraszył, on ma stwierdzony lęk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mogl sie chciec dowartosciowac :( ale nie pasuje mi to odzywanie sie teraz samemu :O tak jak przy ostatnikm rozstaniu :( caly czas robil wszystkoz,eby mnie od siebie odrzucic i nie odzywal sie pierwszy a w dzien w ktory mial przyjechac ostatni raz rano sam sie zapytal czy ma przyjechac, odezwal sie pierwszy :O tak samo jak teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko stwierdzony przez nas :D i moja psycholog na odleglosc :P :P dobre :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
interes = igranie z uczuciami swoich eks, które wciąż ich kochają, dla mnie bardzo możliwe, ludzka zwykła zemsta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko ja tez tak moge pomyslec teraz jak Ty ;) wiec sobie nie pogadamy :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
skoro w ten sposób psycholog dostrzegła oznacza to, że ma ten lęk w stopniu zaawansowanym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a u mnie już mniej niż dwa miesiące lalala tylko że do czego może do końća do końców może przyjedzie zmieni numer fona jak mowił i się nie odezwie i wyjedzie już na zawxze z ntamta i nigdy juz sie nie odezwie ani sie nie zoabcyzmy :O wiecie ze ja etraz jakbym go miala spotkac to umarlabym ze strachu i slowa na jego widok nie wykrztusila :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie wymienimy poglądów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam ze naprawde mnie to wszystko juz smieszy :D kurde nie chcialabym zeby Twoj P teraz myslal o Tobie tak jak ja o moim :( ale moj jest dzis w moich oczach tak zalosny,ze masakra !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
boje się że jak się znnim spotkam to się rozryczę jak idiotka i słowa nie powiem :O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska u mnie jest duze prawdopodobienstwo,ze sie nigdy z nim nie zobacze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
mnie się wydaje coci, że on myśli o mnie bardzo źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska ja tez myslalam,ze jak sie z nim spotkam to sie rozrycze, a trzymalam sie dzielniej niz on :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
u mnie też :D THE END :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
coci a u mnie jaie jest prawdopodobieńtwo tez zadne... to jets tylko gdybanie? a jeśli anwet to gdzie u nich w domu czy u mnie gdzie go starzy z szostego pietra z miejsca wyjebia za to co mi zrobil? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
A JA BYM BYłA TAKA MIłA, KOCHAJąCA I SZCZęśLIWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko p mi kiedys napisal "nikt o mnie nie mysli tak dobrze jak ja o Tobie, ale to dlatego,ze ja taki nie jestem, jestem nieodpowiedzialny i czasami chamski" a ja o nim zawsze dobrze myslalam mimo wszystko :( dzis mnie jakas ironia wziela ale dzis to pojechal na maxa !!! jeszcze nawet nie napisal czy chce kontaktu ze mna czy nie :O kurde czy nie mogl odpowiedziec, tak chce, albo nie nie chce, a nie takie kretactwa :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
Tarot coś Ci desko podpowiada o spotkaniu, a nam nie. Nie wierzę w karty ale zawsze to jakaś iskierka nadziei od losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc p taki byl jak sie ze mna spotkal po rozstaniu ... po rozstaniu to on nie chcial gadac o zadnym spotkaniu, mowil,ze sie juz nie spotkamy :( i wtedy jak mnie nauczyl to mu napisalam,ze chcialabym go zaprosic na piwo, ale on by pewnie nie chcial to mi odpisal,ze on by chcial, ale ja mam sesje i nie warto sobieprzeszkadzac :( a pozniej jak nie zdalam to zadzwonil i powiedzial,ze przyjedzie i mnie nauczyc ... i byl taki cudowny .... taki jak na poczatku zwiazku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja to moje zachowanie czuję w sercu, więc chyba bym taka była!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
tak annellka tarot mówie niezmienie od lutego ze sie spotkamy i przełoma nastapi w lipcu kazdy tak samo .. i ja w to wciaż wierze... bo gdyby choć za każdym razem był oinaczej.. gdyby choć raz wyszło że nie wróci , że tamta kocha ale nie.. a z naszych dat urodzenia i numerologii partnerskiej wychodiz że jesteśmy sobie przeznaczeni i będziemy ze sobą ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale już się o tym nie przekonam, coci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
tylko ja oszaleje niedługo jeszcze 2 miechy, no dokładnie ebz dwóch dni dwa.. :O.. i też nie wiem jak on to zrobi .. bo Ona jestem pewna po tych smsach teraz wie, ze odnowilismy kontakt i dobrze bedzie goi pilnowac tu w kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie juz o niczym nie przekonam :( smutno mi, jak pomysle,ze teraz z nia jest :( smutno mi jak pomysle,ze to moze nie byc tylko chwilowe, tylko,ze on naprawde ja pokocha i przed nia nie ucieknie :( smutno mi, ze juz go nigdy nie zobacze :( bo moze to poprostu ja nie potrafilam pokonac w nim tego leku, a ona jak nie bedzie sie starac tak jak ja sie staralam i nie bedzie sie tak upominac o smsy jak ja to robila to moze ja pokocha i nie cuieknie ?? tylko,ze ta ex ktora kochal byla taka jak ja .... byla przeciwienstwem tej z ktora teraz jest, byla wrazlia i uczuciowa jak ja, a zawsze mi mowil,ze to bylo najpiekniejsze,ze jestem wrazliwa i uczuciowa :( mysle,ze on jest tez za mlody na zwiazek ze mna, ze gdybysmy sie spotkali za 2 lata to byloby inaczej ... zreszta to mi powiedzial,jak ze mna zerwal,ze za 3 lata bede idealna dziewczyna :( a pozniej mowil,ze jestem dla neigo idealna ze lzami w oczach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci ja pierdykam tak to napisałaś ze aż się poryczałam ...:( może dlatego że sama tak włąśnie czuje i myśle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
facet, który płacze jest jest niezwykle wiarygodny!!! zwykły facet nie ma łez w oczach, był więc nadwrażliwcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a ja mam spokój, koniec i już tylko boli, że wszystko skreślił Ale kocham, kochałam i nie mog,ę żądać od niego odwzajemnienia uczuć ani dziś ani wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka moj tez płakał na .. dworcu jak sie ze mna zegnał.. za trzy godizny był z inną...mnie wysyłajac smsa kocham cie sloneczko i juz tesknie za toba.. chocjuz byl u innej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×