Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
głupi ma szcżęscie moderator usunął ten post :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
super :D ale wyłącz to automatyczne logowanie, wszelkie programy do szpiegowania czy tym podobnych skasuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
kuźwa aż mi ulżyło .. jeszcze tylko teraz by mi brakowało takiego wyskoku ..:O a wszystko rpzez moje lenistwo ze mam wszedzie automatyczne logowania bo wieczne zapominam haseł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
je sobie zapisz!!! na kartce :) ale chyba jeśli jest automatyczne logowanie, to zapamiętywane są ostanie wprowadzane hasła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie na tym forum jakoś inaczej jest :O jak raz zalogujesz to potem wlazisz i jets zalogowane to samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale to konto na forum jest Twoje czy jego? - bo to jest dziwne, jak dla mnie, ale ja mało wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
każdy miał swoje zalogowane tylko ze ja dzisiaj nie wiem co mnie anwiedziło uruchomiłam druga przegladarke nie te co zwykle tą co on używał zeby nam się nie mieszął jak gralismy na jednym kompie bo dwie gry mozna bylo miec odpalone naraz tylko na roznych przegladarkjach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ide sie przespac bo mnie juz hcyba z tego nie wyspania sie na mozg rzuca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ostrzegałam, że zwariuję z bólu i mu napisałam żegnaj. śmieszne to wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale szybko zgodził się na ten koniec, to niedobry znak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
idę podzwonić do koleżankach bo chcę wyjść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u kolezanki i dalej mam strasznie sprzeczne mysli w sobie :( opis ma dalej kropkowy :( nienawidze go za to,ze mnie zostawil znowu z setka pytan w glowie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
pytanie na któe nigdy nie poznasz odpowiedzi albo milion róznych wersji ... ja z tym zyje juz 8 miesiąc.. i wciaz zadaje sobie te pytania a odpowiedzi brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
M. znowu dzownił ja to mma dopieor pierdolnik w głowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce kogos na pocieszenie :( annelko powiedz mi sprawdzalas Twojego P ?? Moj mnie np pytal (wtedy co sie spotkalismy za pierwszym razem po rozstaniu) czy znam jego numer telefonu na pamiec, czy wiem jaki ma kolor oczuc :O Tak jakby naprawde nie wierzyl,ze ja moglam sie nim zainteresowac a pozniej z pewnoscia siebie mowil,ze ja bede za nim tesknic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja swojego często sprawdzałam :o.. w sensie uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
mówiłam że kocham i ... chcę odejśc wracma do domu.. żeby usłyszeć ze mnie kocha i tego niehcce :o a wieczorem ryczałam w skype ze tylko tak głupio gadam se :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak on mi te pytania wtedy zadal to mialam wrazenie,ze jest zagybionym dzieckiem :( zreszta w czasie tamtego spotkania w ogole troche sie otworzyl i widzialam jaki jest bezradny :( Nie rozumiem tego .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
i raczje nie zrozumiesz :O... wiem, że się starasz Cioci ale nie zrozumiesz ludzi takich jak my :O ... możecie z nami być jak dacie radę ale towąpliwe po pewnym czasie macie dosć.. ja to rozumie... już rozumie.. nie mam żalu .że on odszedł..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko ale ja go w duzej czesci rozumiem ... mysle,ze Wy sobie tez wmawiacie,ze sie Was nie rozumie i to tez Wam daje mozliwosc do tworzenia dystansu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
gdybcioci może i rozumiecie ok ale odchodzicie..:( .. nawet nie wiesz i nidgy sobie nie wyobrazisz co my czujemy wtedy.. co ja czuje gdy sobie uświadomiłam dlaczego odszedł jak to boli ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko gdzie ja odeszlam ?? ja nie odeszlam, ja sie usunelkam bo taka byla jego wola, czy z nia jest czynie to powiedzenie mi tego mialo na celu to,zebym sie usunela :( a wiesz co ja teraz czuje ?? ile mam czekac az on sobie to uswiadomi co Ty sobie uswiadomilas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie wiem coci ja też czekam aż mój zrozumie moją chorobę... i to dlaczego taka byłam... ja też czekam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ... ja rozumiem to,ze on jest jaki jest, ale staralam sie pomoc, podsunelam ksiazke, staralam sie rozmawiac, tlumaczyc ... nawet jak nie wiedzialam o tym leku jak ze mna zerwal to staralam sie tlumaczyc,ze nie wymagam od niego calkowitego poswiecenia,ze przeciez ja mu nic nie zabraniam .... zgodzilam sie na widywanie sie rzadziej, zeby on mogl sie tak bardzo nie angazowac ... i co ?? byl szczesliwy ze do siebie wrocilismy, ale potem znowu cos mu walnelo :( a potem jak sie doezwalam po tym miesiacu to widzialam w jakiej byl elfori ... myslalam,ze nie odpisze, chyba chcialam,zeby nie odpisal,zebym mogla zamknac totalnie ten rozdzial :( Napisalam tylko emote pocieszacza bo mial kropkowy opis, i zamknelam okienko na gg ... a on blyskawicznie odpisal ... Ja jestem tak zgubiona,ze naprawde nie wiem co mam myslec :( Raz mysle,ze on mnie kocha, potem ze jest z nia i ja kocha, a potem ze jest z nia tylko dla sexu, a potem,ze jej w ogole nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
szkoda że mój chociaż w jednej setnej nie podchodz do tego z takim zrozumieniem jak Ty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podeszlam ze zrozumieniem i nic z tego nie mam, bo on po prostu nie chcial sie zmienic !!! jemu jest tak dobrze jak jest :( on musi to zrozumiec sam tylko ze ja tego nie doczekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja się zmieniłam ..mnie nie chcesz Cioci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
jestem cicha spokojna grzeczna deska :P świetnie gotuje :P sprzatam, pcuuje, prasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja smutna :( Nikt mnie nie rozumie tzn przyjaciele rozumieja i tez uwazaja ze to sciema z ta laska, ale wlasnie pisze tu na kafe na innym temacie i na mnie najezdzaja,ze to co on mi milego mowil, jest niewazne :( ze faceci tak mowia .... Moze oni maja racje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×