Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
jasne wszyscy są źle mówią dobre rzeczy bo im się w pizdu nudzi .. przestań cioci .. nie można wszystkich podkłądać pod jedna miarkę czułaś ze mówi szczerze ? czułaś.. i tego się trzymaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czulam ... potwierdzal mi to swoim zachowaniem, ale moze to naprawde byla sciema a teraz kocha ja ?? Mam takie sprzeczne mysli ... Ja do tego podchodze inaczej bo chodze do psychologa a poza tym p byl swiadomy,ze rozmawiam o nim z psychologiem, wiec gdyby ze mna gral to raczej by sie wkurzyl na to ?? Bo ostatnio spytal spokojnie co psycholog mysli o tym,ze sie widujemy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no więc właśnie więc przestań rozkminiać... czułąś ty wiesz co czułaś i to się liczy a nie zdania innych sztampowe i stereotypowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko bo on mnie zostawil z tyloma pytaniami ktore teraz beda mnie meczyc :( Zle mi :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
i nigdy na nie niestety nie uzyskasz odpowiedz... taka jets brutalna prawda .. tak smao jak ja bedziesz latami myśleć nigdynie odnajdując odpowiedzi dlaczego.. ja myslę już tak 8 miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko myslisz ze nie uzyskam odpowiedzi na te pytania ?? myslisz,ze on sie nie obudzi ?? Wlasnie gadalam z kumpela powiedzialam jej ze teraz jestem na etapie myslenia ze sie mna bawil i powiedziala mi,ze to nie mozliwe i ona nie wierzy w to,ze on sie juz nigdy nie odezwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
może się obudzi .. ale nie dowiesz sie prawdy..moj sie budzi ale do przeszłosci nigdy nei wracamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle,ze jak sie obudzi to dowiem sie prawdy, bo bedzie mi to jakos wszystko chcial wytlumaczyc tak zeby sie jakos usprawiedliwic, tak jak Ty posylalas linki Twojemu ... tu jednak moj p wystepuje w roli faceta z lekiem, a nie faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
może i tak .. ale to jest facet nie wiem czy oni nawet z lękiem będa sie tłumaczyc chccieli . znacyz chciał .. co ja mam z jakimś rozdwojeniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mu ostatnio jak sie widzielismy powiedzialam,ze ja nie ebde o nic pytac, ze mysle ze nadejdzie dzien w ktorym on sam mi bedzie chcial powiedziec prawde to mi powiedzial,ze nie mowi,ze nie .... :( :( :( annelka pewnie poszla imprezowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
hmm.. być może i tak .. ja w końcu powiedziałam o tym... wysłalmu mu ksiażki , linki.. ile ztego zrozumiał nie wiem :(... mam nadziej ze cokolwiek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka tez w koncu powiedziala jak zrozumiala, annelka tez dzis w koncu sie przemogla ;) mysle,ze p jak bedzie chcial wrocic to tez powie ... mam taka nadzieje,ze tej prawdy sie doczekam bo wlasnie to mnie najbardziej meczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a mnie co z tego z epowiedziałam prawdę nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko po pierwsze jeszcze nic nie jest przekreslone !! po drugie u Cieie prawda byla skrywana duzo dluzej, wiec trzeba duzo wiecej czasu na pokazanie,ze sie zmienilas :( A poza tym dzieli Was strasznie duza odleglosc :( Ja tez mysle,ze bym nie przyjela p od razu po prawdzie !!!!! On musi sam powiedziec czego sie bal i ze zrozumial to wszystko, potem isc do psychologa a potem go przyjme ;) Zreszta Tobie ex dawno radzil isc do psychologa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
tak powiedział to raz i skończył temat:( dłużej to teraz mam czekać trzy lata jak zrozumie :( .. co ja mogę jeszcze zrobić.. przekreslone nie wiem ..ma inną normalną, z którą mu wygodnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko nic nie mozesz zrobic oprocz pokazywania ze sie zmienilas :( Ale nie mozesz tez nim manipulowac klamstwami !!!! On wlasnie tego nienawidzil :O i jak odkryje Twoje jakies klamstwo to mysle,ze to przekresli wszystko :( wiem,ze chcesz zeby sie bal,zeby zaczal podejrzewac co robisz, zeby byl zazdrosny ... Ale klamstwo nic nie da, jak wyjdzie na jaw to jestes przegrana :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
już przepadło kartka już wysłana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
teraz będę sie musiała trzymac wersji ze bylam tam chociaz tydzien turystycznie .. i trudno .. nie mam przecież obowiązku mu sie tłumaczyć ani szczegółów opisywać.. On mi się nie zwierza co robi teraz.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
wiem, że nienawidził... przecież się wściekł na te smsy, mam nadzieję że jednak przestał myśleć że to ja sama do siebie je wysyłam, przeciez to absurd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko ak on odkryje,ze to klamstwo to mysle,ze juz mozesz sie z nim pozegnac :( mowie Ci,ze to byl strasznie zly krok, a kartka w dodatku nie bedzie pisana Twoim pismem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci po pierwsze on nie zna mojego pisma, po drugie ta kartka idzie do domu jego rodziców :O.... a poza tym jak odkryje? nie mamy zadnych wspolnych znajomych, co zadzwoni spytac do moich starych? watpie wie ze go nienaiwdza po tym co zrobił, ze nie beda chcieli z nim gadac wiec niby skad sie dowie powiem ze bylam tydzien turystycznie i koniec gadki , zdjecia moge miec jakis widoczkow.. on wie ze ja fotografowac sie nie lubie i ytle.. paszport i tak za miesiac wymienic musze.. wiec co sie dowie bylam i koniec.. wogole nie musze mu sie tlumaczyc ani opowiadac nie ejsteśmny ze soba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,ze p tez nie podejrzewal mowiac mi,ze z nia jest,ze ja w to nie uwierze :( Nie wiem co mam Ci powiedziec, ja sie juz przejechalam na tym :( Chcialam,zeby zobaczyl,ze mnie traci i co :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci ale on siedzi w chinach nie ma jak tego sprawdzić, jedynie co to może zadzownic do mnie do domu, ale ja domowego telefonu nie odbieram.. a starzy nawet słowa z nim zamienią, i on o tym wie.. w życiu nie odważy się zadzwonić do mnie do domu .. a nie mamy żadnych innych wspólnych znajomych którzy by mu udzieli jakiejkolwiek informacji o mnie.. nie ma szans jak sprawdzić.. a opowiadać mu nie mam zamiaru, byłam pojechałam turystycznie..nie spodobało mi się wróciłam czesć peiśni koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
właśnie wróciłam z festynu, trzeba być cholernie silnym, by patrzeć na zakochane pary, które się przytulają, są sobie bliskie.Moje ostatnie spotkanie z P to był festyn, miałam okropną ochotę się w niego wtedy wtulić, ale stchórzyłam. Bardzo to boli. O tej godzinie odjeżdżał ode mnie, dziwne to było ale przed oknem w samochodzie czekał dobre kilka minut, ja nawet nie wyjrzałam z okna. Gdybym mogła cofnąć ten dzień!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze Ci tego :) a ja mam przed oczami p ktory caluje ta druga :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
bedize chcial fotki nei ma problemu, bilet lotniczy tez moge:P M. pracuje w liniach lotniczych no problem.. paszport zobaczyc niech patrzy za miesiac i tak wymeiniam na nowy :P jestem kryta na kazda strone.. a zreszta coś czuje ze i tak tam pojade... niedługo ... a On jak sie w koncu namysli i obudzi neich sobie mnie szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Cioci tez to miałam pamiteasz jeszcze nie tak danwo pisałam jak boli mnie ze z tamta zasypia i budzi sie , spedza czas a teraz leje na to wisi mi to zobojetnialam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie sprawdzałam go nigdy, choć kiedyś próbowałam wejść na jego pocztę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ani nigdy go o takie rzeczy dotyczące telefonu czy oczu nie pytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×