Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
ANNELKA SPYTAł BO POCZUL ZE TY CHCESZ ZEBY Z TOBA POSZEDL BO NIE ODTRACASZ GO TYLKO SAMA Z SIEBIE COS PROPONUJESZ NIE WIEM JAK CI TO WYTLUMAVCZYC CIOCI POMOZ MI.. TY NA PEWNO ZALAPIESZ O CZYM JA USILUJE PISAC:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko bo Ty pisalas ze on sie do niej przyzwyczai ... a ja mowie,ze p moze ja pokochac, choc wydaje mi sie to malo realne patrzac kogo kochal .... Jak w ogole z nia jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
jAK MA POKOCHAC KOGOS O KIM ZLE MOWIL Z KIM TYLE CZASU NIE CHCIAL BYC CHOC MIAL POD REKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko ja mysle,ze jego przede wszystkim zaskoczyla ta propozycja z Twojej strony .... Mnie by tez raczej zaskoczylo gdyby mi p teraz napisal czy moze przyjechac i tez bym sie zapytala po co :( jak sie do niego odezwalam po tym czasie to chcial sie spotkac w ten pierwszy dzien rozmowy, zeby mnie nauczyc, a potem na drgi dzien juz powiedzial,ze nauczy mnie na gg :( znowu euforia a potem na drugi dzien ucieczka ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
CIOCI JAKA WAS ODLEGLOSC DZIELI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko nie wiem :O bo to ze byla aseksualna moglo sie zmienic, ale kurde on zawsze piwtarzal,ze nigdy by nie mogl miec mlodszej i glupiej a mowil,ze jest glupia :( Nie wiem !!!!!!!!!!!! ale taka opcje ze ja pokocha tez powinnam brac pod uwage :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
GOWNO A NIE POKOCHA JAK DO TEKJ PORY NIE POKOCHAL CO NAJWYZEJ MOZE ICH LOZKO POLACZYC ALE NA TYM TO SAMA WIESZ NIKT DALEKO NIE ZAJECHAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a a mu na to pytanie odp. że nie wiem, że znów mi odstrzeliło, ze już nie będę się tłumaczyć. a on jak zwykle użył, że przecież między nami nic nie było- jego ulubiony zwrot :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
TO POWINNAS MU NAPISAC NIE WIEM.. BO TO JEST WYJATKOWY KONCERT I CHCIALABYM GO POSLUCHAC ZKIMS ROWNIE WYJATKOWYM ALBO NIE WIEM CHCIALABYM ZEBYSM,Y WSPOLNIE SPEDZILI CZAS. :o NIE WIEM CIOCI DOBRZE MOWIE CZY AJ JUZ BREDZE :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a mój ma ulubiony zwrto - cisza i zmieniamy temat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko mysle,ze jakby tak napisala to by jeszcze bardziej moglo podpasc po tym wszystkim co mowila wczesniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiem że tak powinnam desko :( ale ten zwrot po co zasugerował mi, że nie chcę mieć ze mną kontaktu i się narzucam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no to moze nie az tak mocno ...tylko troche lzej wykazujac ze sie zmienila nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znosze jak mi p mowi teraz mile rzeczy !!!!! Nie chce slyszec od niego,ze jestem cudowna idealna nie chcialam widziec jego szczescia jak byl ze mna !!!!! nie chce to boli jeszcze bardziej :( nie rozumiecie tego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale mnie głowa pęka i nie wiem czy to przez te nerwy czy jednak przez to co dziś wypiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
cocv, postaraj się nie rozpamiętywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko ja mysle,ze to polaczenie obu ja zaraz ide spac i jutro rano znowu bede sie bala wlaczyc gg,ze zobacze jego szczesliwy opis .... :( zawsze tak mam ze sie boje,ze zobacze ze jest szczesliwy :( choc zaczne sie martwic jak ten opis bedzie dluzej niz tydzien ;) wtedy to juz nie bedzie zadnej nadziei :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a jednocześnie chyba chcesz by był szczęśliwy! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce by byl szczesliwy!!! ale to mi tez odbierze nadzieje :( dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to tak samo jak u mnie :( Ja również was na dziś pożegnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
dobranoc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarlo do mnie,ze on sie juz nigdy nie odezwie :( Jak to jest klamstwo to on nigdy nie bedzie mial odwagi,zeby sie odezwac, nawet jakby kohal nie wiem jak bardzo :( Musze sie z tym wszystkim pogodzic raz na zawsze i stracic ta zludna nadzieje,bo on nie wroci nie ma takiej mozliwosci ... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
oj Cioci ty sie tka poddajesz to nie podobne do Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to nie jest moim zdaniem poddanie się, tylko próba pogodzenia się, spojrzenia na sytuacje w inny sposób. Coci, bardzo cierpi. Ja to samo przechodziłam i po rozstaniu i po informacji o tej Innej, a potem zwariowałam.Nie dałam rozwinąć się sytuacji po myśli P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko a co mam zrobic ?? nie wierze w to,ze on wroci, on wie,ze tak strasznie skrzywdzil !!! nie ebdzie mial odwagi .... :( Wierze,ze kocha !! Wierze,ze sie obudzi, ale bedzie sie ze soba meczyl, nie przyzna sie do tego, ulozy sobie zycie z inna i bedzie nieszczesliwy :( On nie wroci nie moge sie czarowac,ze wroci, bo to nie w jego stylu ... Tylko ciekawa jestem czy jak ja bym nie napisala,ze sie usuwam to czy on by to zaproponowal ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcoc jak napisalam,ze ciekawe czy jak sie obudzi to bedzie umial zawalczyc o mnie to nie napisal,ze sie nie obudzi nigdy :( mogl napisac,ze bylam pomylka, ze on chcial taka idiotke jak ona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a coś odpisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×