Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość annelka
ale ja już wiem :) przeczytałam, że to on Ci napisał, że los pokaże co będzie z nią jestem dziś bardzo zmęczona psychicznie, przepraszam za pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
pomieszało mi się, Twój nie zdaje się na los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tak mi sie wydawalo,ze tak przeczytalas ;) On mi nic nie napisal ... ja o nic nie pytalam tylko o to od kiedy z nia jest,zeby wiedziec ile to ukrywal :( A pozniej to juz tylko pisalam swoje stwierdzenia ... i jeszcze zapytalam czy on tez chce urwac kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wybacz,coci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
acha, już wszystko wiadome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
myslicie ze moj ta nowa zniechęca na statku tka imprezowali, ptoem z kumplami tam sie bawił a teraz nic zero siedzi w domu przed kompem odklad z nia wyjechał :O a wie ze ona uwielbia zabawe i imprezy do rana, nie jest domatorka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie stalo annelko :) tesknie za nim strasznie :( tak mnie korci zeby napisac o tym odebraniu nadziei :( przeciez powinien mi odebrac ta nadzieje ktora mi dal !!!! ja sobie tego wszystkiego nie wymyslilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
on ma swój wiek, desko, może mu zabaWY SIę JUż ZNUDZIłY PO PROSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
tak annelka a w piekle spadł śnieg :O .. z dnia na dzien takie zmiany nie następują :o ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
zmienił się totalnie odkąd tam wyjechali :O co do picia to głowy sobie nie utnę bo dwa razy jestem pewna że pił bo potrafię juz poznać po smsach jak pisał na trzeźwo nigdy w zyciu by mi tak nie pisał, ani tym bardzije na trzeźwo nie pisałby do mnie o 4 w nocy swojego czasu z polskiej komórki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
mi odebrał nadzieję mój swoim ulubionym zwrotem :) i przekreślił nawet to co było, ale i ja tak postępowałam :P tylko że gdy mu ujawniłam uczucia, to on je skreśla może chce bym czuła to co on czuł, gdy go negowałam, pisał i mówił mi wtedy że jest mu okropnie przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko u mnie tez wszystko sie zmienilo z dnia na dzien :( we wtorek smutne minki na gg ze poszlam a w czwartek z nia .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
desko, ja sama się pogubiłam, już sama nic nie wiem, niczego pewna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a na dodatek skoro ona go kontroluje i dowiedziała się ze rozmawiamy boje sie ze bedzie go dobrze w krjau pilnowac :O nei spusci go z oka ani zrąk nie wypuści nie bedzie pewnie nawet mógł zadzwonic a co dopieor wyrwac sie i spotkac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko u Ciebie to moze byc pokazanie co on wtedy czul ... ale to nie wiem czy wrozy przyszly powrot czy nie, bo moze to byc strategia przetrzymania, i pokazania,ze nie chce juz byc tak traktowany albo moze to byc zemsta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no właśnie tylko On zmienił się na .. spokojnego wyciszonego przeciwieństwo tego co było i jaki był jak Ona go poznała.. i przeciwieństwo tego co ja interesuje to jest właśnie najdziwiniejsze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja sie zawsze tego balam,ze przy mnie p sie zmieni na lepsze tzn wyciszy sie itd i ze kolezanki z pokoju moga tego nie zaakceptowac :( A teraz z jedna jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no wlasnie tylko po co to zrobił kiedy Ona mu pozwala na zabawe i picie bo sama to lubi i tym żyje?> ... po co zmienił sie na takiego na jakiego ja walczyłam tyle czasu... na coś co nie jest w stylu i guście tamtej? czemu ta zmiana nastąpiła tuż po wyjeździe sam na sam z nią tam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
jakby zemsta, to powinien mi pisać ze nie wierzy, że chrzani to wszystko, ale był/jest kulturalny wobec mnie, więc nie wiem. Godzę się z końcem, tak będzie lepiej, sama mu napisałam : żegnaj ale wysłałam linka, więc będzie umiał się teraz na mnie odegrać, jeśli chce się faktycznie na mnie zemścić. A w chęć powrotu po prostu nie wierzę, za mało o tym świadczy. Np. ta odp. na moją propozycję spotkania :( Ja chyba zawsze będę upierać przy swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
czemu wciąz mi mówi i podkreśla zobacz jak się zmieniłem, uwierz że nie pije, uwierz że jetsem inny ?> a co mnie to na odległośc, przez neta mnie jego pijaństwo nie gryzie ? więc po co mi to wszystko wicąz mówi i powtarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko ale u mnie tez nic nie swiadczy o tym,ze kiedykolwiek p wroci :( no ok nie napisal,ze sie juz nie odezwie, nie napisal ze nic miedzy nami nie bylo, ale napisal,ze jest z nia !!! i zyczyl mi wszystkiego dobrego w zyciu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deskot Ty muszisz czekac do lipca ;) wtedy sie wszystko okaze ... a ja musze czekac nie wiem do kiedy, bo ja nie czekam, bo nie mam na co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci ja juz zaczynam meic dosc mam mu chec napisac skonczmy te gre wiem ze teraz jestes tam nie masz mozliwosci zmian ale napsiz czy masz mnie juz clakiem w dupie czy cos sie zmienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
no tak samo coci, tylko że "przecież między nami nic nie było", a wczoraj potwierdził me żegnał i na końcu pisał: Annelka trzymaj się... powodzenia. żegnaj. i już na smsa o tym niszczeniu nie odpowiedział, a czy tego kiedyś ebooka przeczyta, nie dowiem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ide zająć się twórczą pracą zmywnaiem garów i sdprzątaniem Kubusiowi bo inaczej nie wytrzymam i napisze mu tak jak napisałam wyżej bo juz nie moge.. :o tylko mnie tu w koncu nie ma siedze w Ameryce za tydzien dostanie kartke i wtedy zobaczymy co sie stanei :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie korci strasznie tez zeby napisac,zeby mi powiedzial,ze ma i zawsze mial mnie w dupie i o tej nadziei :( ja sobie z tym nie poradze :( annelko czas pokaze :( wiem,ze to okrutne stwierdzsenie ale tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ide a potem wyprasuje te gore prasownaie co lezy i czkea az padnme na pysk i te glupie mysli mi wszytskie wywieje ze łba razem z nim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to są i jego słowa. Los pokaże czy się zbliżymy do siebie kiedyś jeszcze a jeśli nie, to uczucie moje też kiedyś minie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam nadzieje,ze moje uczucie minie pod wplywem tego,ze nie ebdziemy miec kontaktu, ale wiem,ze pewnie jak on sie pozniej odezwie (jak to w ogole zrobi ) to wszystko odzyje ze zdwojona sila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ale najpierw ładnie sie ubiore i ogarne a co sama dla siebie na pochybel facetom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×