Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość annelka
sama coci wiesz jak było ze mną :( przed odezwaniem się na gg i po nim wszystko odżyło a było już dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
tylko czemu się odezwał, chore że nie zaczekałam i nie ujawniłam już wtedy prawdziwego powodu tego listu, ale cóż już się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tego boje,ze wszystko odzyje jak on sie odezwie, ale nie wierze,ze sie odezwie :( Choc mam andzieje,ze keidys ta prawde cala mi wyjawi, nawet za kilka lat, nawet mailem nie wiem, ale byle bym wiedziala jak bylo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
o deska zalozyla krotka spodniczke ( no dobra do kolan krotszej nie mam :P) i idzie sprzatac ooo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, ja memu napisałam, że już niedomówień wobec niego z mojej strony nie, wszystko wie, że z tego się cieszę a on nic na to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko ale chyba cieszy Cie to naprawde ze w koncu mu wszystko powiedzalas ?? Przerazona sie tez cieszyla jak powiedziala prawde ... I dlatego wierze,ze ja sie jej tez kiedys dowiem ... zreszta widzialam ze po rozstaniu, po tym jak odkrylam to,ze on sie boi to jak sie spotykalismy to potrafil mi patrzec w oczy a wczesniej rzadko to robil :( a juz napewno nie podczas tej rozmowy jak ze mna zerwal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to jest dosłowne olewanie mnie, ale jak już pisałam to lepsze bo świadczy że ma mnie w d.... ale tego nie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
cieszę się, bo jeśli poczyta chyba przestanie o mnie myśleć jako o bydlęciu, ale i litości, współczucia nie chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to przede wszystkim chyba tez temu sluzy zebysmy nie mysleli o Was jak o bydleciach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
mam taką nadzieję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko jak poczyta ta ksiazke to zobaczy ;) wystarczy ,ze przeczyta spis tresci a juz zobaczy podobienstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
tylko czy go to w ogóle zainteresuje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz jestem na tym etapie,ze z jednej strony chce zeby mi ktos odebral ta nadzieje, a z drugiej,zeby mnie zapewnil ze on sie odezwie :( sama nie wiem czego chce !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja Cię rozumiem ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( wlasnie gadam z jakimis facetami na czacie :P chyba musze ta pustke sobie jakos zapelnic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
zwykła nawet netowa rozmowa z innymi facetami czasem pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaga, ale ja sie boje,ze bede chciala sie zemscic na facetach przez p :( A nie chce taka byc i nie chce szukac sobie plasterka na rane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiem :( ja też miałam taki czas, zemsty na innych za niego, za opuszczenie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci nie mysl o przyszłosci po prostu zyj i baw sie tyle nci wiecej :). .. nie robisz nic złego a takie niewinne flirciki swietnie poprawiaa nastroj :P dobra ide dalej do sprzatania narazie uporzadkowalam chlew trgo malego czarengo lumpa ide sie teraz wyzyc na garach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole daje meczy mnie ten opis ... przeciez ona zna jego szczesliwy opis, wiec jakos musi jej wytlumaczyc, to,ze ma dolujacy ... co moze jej powiedziec,ze ma taki,zeby mnie nie ranic ?? przeciez to ejst absurdalne !!! nie chcialabym,zeby moj facet tak robil .... Poza tym on raczej mysli,ze nie mam go na gg ... i czemu ten szczesliwy pojawil sie tylko na chwile ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
tego się nie dowiesz! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko ale nie wydaje Ci,sie,ze cos jest nie tak w tych opisach ?? Nic nie wiem :( Moze ma taki opsi,przez rzucanie palenia,ze sie meczy ... nie wiem !!!! Nie chce nad tym myslec a mysle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, już wyraziłam Ci mą opinie o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
on się męczy!!!!!! oszukuje siebie, ale go to boli, ma wyrzuty względem Ciebie, ale na razie woli w to brnąć. Moim zdaniem jednak uczucie nim zawładnie, ale to facet więc nie gwarantuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh jakie to glupie :( Nie chce zeby on sie meczyl !!! ja tez nie chce sie meczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiem :( najłatwiej sobie powiedzieć całą prawdę i po problemy, ale dla nas osób z lękiem najłatwiej jest sobie samemu zaprzeczyć, więc może ja pozbyłam się sama tego lęku, on o mnie wszystko wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym naprawde,zeby to uczucie nim zawladnelo ... Poza tym czytalam juz takie historie tu na kafe,ze facet byl mlodszy i uciekl ze strachu a pozniej po roku wrocil ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko niby wie wszystko, ale dalej robisz glupie rzeczy :( i mysle,ze jakby on teraz nawet wrocil to byloby Ci ciezko stworzyc zwiazek i raczej by sie to nie udalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
gdy się już zapewne wyszalał :( więc może mój mając 24 lata ale nie mając doświadczenia też tak "zwariował" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×