Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

fisia a jak Ci sie w ogole podoba tam ?? deska nie sadze,ze gra bo on sie temu ostatnio sprzeciwil i przestal im pomagac :O ona jest po prostu nieporadna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
chrysate panie cioci to ma byc nieporadnosć to chyab debilizm wtorny :O a raczej to mlode pokolenie teraz takie slodkie idiotki co do 2 nie umieja zliczyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci no tak generalnie nie narzekam...chociaz mialam dola caly czas...no i pojawil sie Victor i dola przepedzil...kuzwa nawet ludzie mi mowia ze jestem inna... coz moj J poczul sie poprostu zbyt pewnie chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska no ja tez tego nie kumam :O w ogole jak on sobie kupowal cos do jedzenia to one mu to zabieraly, bo twierdzily,ze on jest dobry i im da :O :O wiem,ze duzo winy w tym jego bo dal sie tak traktowac :( Ale on z nia teraz jest ???????????????????? fisia ja tez mialam doly, ale nie mialam za bardzo na to czasu, bo caly czas pracowalam :O a jak z j ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze??jemu sie chyba wydaje, ze ja jestem z kamienia...nie rozumie, ze potrzebuje wiedziec, ze mnie kocha, ze mnie pragnie, ze dalej jestem dla niego wazna...on tego poprostu nie rozumie...nie wiem jak mam mu dac do zrozumienia, ze jak tak dalej pojdzie to ja poprostu "zamienie go na lepszy model"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
sorry cioci ale on tez jest dupa na milosc boska po jaki chuj on z nimi zamieszkal????? zeby dac z siebie robic popychadlo i wykorzystywac, jak on moze jeszcze z nimi mieszkac..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to widze,ze do J tez nic nie dociera :( napisz mu prosto z mostu to co tu teraz ... deska bo to tez jest objaw niewiary w siebie !!! dla niego to bylo naturalne :( ja tez taka bylam,ze dawalam sie wykorzystywac, dopiero teraz potrafie mowic nie :( On w siebie nie wierzy i nie widzi ze jest dobry !! Nie widzi ze byl dla mnie dobry, a nawet moglabym powiedziec,ze za dobry ... robil mi wszystko od rozkladania lozka, robienia jedzenia, herbaty, zmywania po uczenie mnie i zdawanie za mnie egzaminu, ale on nie widzi tego,ze zrobil cos dobrego ! :( on sobie to tlumaczy tak,ze robi to egoistycznie, bo chce to robic :( Kiedys kupil mi karte angielska do telefonu,zeby mogl wiecej do mnie pisac, to mi powiedzial,ze to bylo egoistyczne z jego strony, bo on na tym oszczedza :O kumasz to ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzial mi ostatnio,ze od nastepnego roku mieszka z kolegami, bo ma dosc nianczenia ich !! dlatego tak bardzo mnie to dziwi ze on z nia jest :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci ale problem w tym ze on chyba nie bierze powaznie tego co do niego mowie...bo to co tu napisalam mowilam mu kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja tez jestem za dobra ale nigdy bym się nie dała wykorzystywac przez bliska mi osobe ok ale obca nigdy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja siedziwie caly czas bo ja bym po prostu tak ajk stala wyszła i je w dupe kopnela :O.. nie wierze ze nie ma zadnych kumpli zeby sie na chwile zatrzymac i cos znaelźć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia to przestan sie do niego odzywac na jakis czas ;) poki co masz hiszpana, wiec pewnie ebdzie latwiej niz wczesniej :) deska ale one sa niby dla niego bliskie, bo byly przyjaciolkami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a mnie zachowanie P coci nie dziwi :( moi przyjaciele mówią, że bywam za dobra, dlatego mój się mi wyżalił z tym jego nieszczęściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On wlasnie ma tylko dwoch kolegow, a poza tym obiecali ze sie nie wyprowadza i tylko pod tym warunkiem mogli razem w trojke zamieszkac, wiec nie ma opcji,zeby sie wyprowadzil ... ale to niewzne, wazne jest to,ze on podobno z nia jest !!!! :O :O teraz mysle,ze moglam mu napisac cos ironicznego na jej temat :P ze ona napewno bedzie dla niego lepsza niz ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
dla niektórych facetów przyjaźń nie istnieje, a jest tylko przykrywką dla sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
fajne przyjaciółki wlansie daltego nie mam przyjaciol kij w kregoslup z przyjaźniami ytlko myśla jak czlowieka wykoryzstac strata czasu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zgadzam z annelka to jest normalne dla tego leku ... myslenie,ze sie jest zlym i darzenie do idealu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja byłam napisała ironicznie na pewno, ale przed tym jak zaczęłam o niego walczyć w Waszym rozumieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
hmm ja tez uwazalam sie za najgrosza, dla bliskich osob robie az za wiele ale obcyhc to bym zwyczjanie kopnęł a dupe za wykorzystywanei :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia sprobuj ryzyk fizyk, bo nie ma sensu sie emczyc w czyms i to jeszcze na taka odleglosc :( :O desko ja to widzialam od poczatku co one robily ale on tego nie widzial, on dopiero niedawno zaczal otwierac oczy na to co sie dzieje, dlatego tez dla mnie jest to abstrakcja ze on z nia jest :( on im wszystko kupowal nawet :O to jest dla mnie wszystko niepojete :O Tym bardziej,ze jak on ze mna byl to ona mu mowila,ze ma byc dobry dla mnie, bo ja jestem dobra itd i teraz sa razem ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no cóż cioci więć Twoja wina jeśli zaczłą być z toba ja bym powiedziala krotko bedziemy , ale jak sie stamtad wyprowadzisz i to tu i teraz w tej chwili.. wkoncu do cholery dziewczyna jest wanziejsza niz jakies tam pseudo przyjacioleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
desko, ale trzeba mieć choć jedną bliską osobę oprócz faceta. Ja bym tak nie umiała zawsze być tylko jedna bez oparcia w drugim choćby w oddali człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska ale one nie sa obce dla niego !!!!! wiec zachowuje sie tak jak rpzystalo na lek i niska samoocene :( annelko moglam to zrobic, ale przepadlo :P moze to i lepiej bo tak bym tylko pokazala zazdrosc :O zreszta jak mu napisalam,ze zycze im szczescia, zeby byl taki szczesliwy jak ze mna to mogl mi napisac,ze jest szczesliwy, a napisal tylko,ze dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz coci ale ech wczoraj jak kazalam mu wybierac to wybral lepsze traktowanie mnie...zobaczymy...jak sie nie zmieni to see yaaaaaa...zasluguje na kogos kto bedzie mnie kochal tak mozno jak ja jego...nie chce ochlapow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deska sama jestes
dupa wołowa, po innych dziewczynach jezdzisz,a sama jestes tak załosna,ze już bardziej nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko nie moglam tak zrobic, bo on byl w nie zapatrzone, i wybral by je wtedy a nie mnie !!! znal je dluzej i nie moglam tego zrobic, bo to by nic nie dalo .... Nie rozumiesz tego,ale takich rzeczy sie nie robi, bo zle sie na tym wychodzi :O teraz by dostal taki warunek bankowo, ale wtedy nie moglam tego zrobic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka trzeba czy ja mowie nie ale jakaś hierarchia wartości musi być.. ja bym nigdy nie pozwolila mieszkać mojemu z kims , jak by był ze mną, zeby to nawet przyjaciólka z piaskownicy była..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
najpierw facet potem przyjaźnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiesz przeraza mnie jedno, bo w trakcie walki gdy ja mieszałam by szukał innej to on mi za miłe słowa w jego kierunku dziękował ale mówił, że na nie nie zasłużył, a teraz olewa gdy ja jednoznacznie daję mu znać, że zależy mi na nim jak na facecie. Zły to znak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×