Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość annelka
ja czekam zapominając :P czekanie jest bezsensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole jakie to wszystko jest paradoksalne, fisia chcialaby czuc, ze on teskni i pragnie a z nim jest ... a ja czulam to i co on ma inna :( Dziwne !!! w ogole nawet jak jeszcze trzy tygodnie temu przyszedl specjalnie na gg miedzy zajeciami,zeby tylko ze mna pogadac, bo bylam chwile na necie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko jak on wroci i zrozumie wszystko i pojdzie do psychologa to normalnie Ci zafunduje nie wiem co :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ech ja mam dość pojde mu napisac jak kocham babcie mam dosc nie wytrzymam tego dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
w stanach kurwa tez jest net :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
przecież nie wyjechalam do afrykkańskiego buszu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
inaczej świat nie miałby w ogóle sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
fajne .. przynajmniej widać ze powroty sa mozliwe:O..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja sobie zakładam ze napisze do niego za rowne dwa tygodnie 20 maja nie wczesniej sie nie odezwe :O ..trzymajcie za mnie kciuki zebym wytrzymała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska nie chce Cie martwic, ale ja sobie takie daty wyznaczalam wiele razy i i tak pozniej pisalam :( teraz juz wiem,ze nie moge napisac,bo nie mam zadnego prawa meiszac sie w jego zycie i tylko to mnie powstrzymuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam tamten temat to znowu mi smutno :( znowu wszystko sie przypomina, to jak wtedy tez byl taki kategoryczny, a jednak szczesliwy jak do siebie wrocilismy ... to jak byl szczesliwy jak sie spotkalismy po rozstaniu, a teraz jest z inna :( :( i to z inna ktora mu szczescia nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja też tak planowałam, a i tak pisałam wcześniej. Człowiek jest za bardzo impulsywny!!!!!- wiele razy tego żałowałam. A prawo do odezwania się do P sama sobie wczoraj odebrałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sobie odebralam to prawo i dobrze bo przynajmniej nie zrobie zadnej histerii :( lepiej,zeby mnie zapamiatal usmiechnieta, choc jak sie ostatnio widzielismy to plakalam caly czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a ja nie napisze nie wlacze skype .. zreszta nie bede miala czasu mloda sie trzeba bedzie zajac na pewno po szpitalu wyladuje u nas moja siostra nie ma zielonego pojecia o opiece nad zdrowym a co dopiero chorym dzieckiem wiec powod juz mam zeby unikac neta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak on mogl zaprzepascic to cos cudownego co nas laczylo a teraz mowic,ze wiele go z nia laczy ?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
widzisz wpadasz w skrajnie uczucia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ze wpadam w skrajne uczucia :( to jest okropne :O Nienawidze tego czasu, chce sie juz obudzic za miesiac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
u mnie na nowo trwa od marca! bo się odezwał w marcu z tą informacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a tak całkowicie to trwa już za długo!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale za miasiac bedzie juz lepiej ;) jak sie do niego odezwalam wtedy po miesiacu to juz bylo ze mna ok, ppotrafilam juz opanowac swoje emocje podczas rozmow z nim itd :) w sumie teraz pewnie tez bym potrafila to robic, ale tesknie cholernie !!!! I znowu ten placz ktorego juz wtedy bylo coraz mniej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, u mnie się nasila i przez to tak głupi postąpiłam, zamiast na spokojnie z nim rozmawiać na gg i zobaczyć co on przez to chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale to spowodowane było tym, że odpowiedziałam, że list już nieważny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko annelko Ty jestes po drugiej stronie :( Chcialabym zeby p sie tez nasilalo ... ale to chyba moje pobozne zyczenie tylko :( choc takiej taktyki jak teraz jeszcze nigdy nie mialam ;) ale wczesniej tez nie bylo innej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
więc Twój powinien podobnie do mnie postąpić :) ale uczucia tej drugiej strony z czasem gasną szkoda że wtedy mu prawdy nie ujawniłam, ale cóż :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiem, że przerażona zrobiła inaczej ale ja zawsze jestem inna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko moj nie postapi jak Ty !!! Nie wierze w to,on zachowa sie jak przerazona jestem tego pewna :( Ehh ja moge zalowac tego "klamstwa" choc nie wiem czy to to mialo na to wszystko wplyw :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
faktycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×