Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość annelka
mój do P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a co Cię niepokoi coci?, to moje nieustanne rozważanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka zarty zartami prosze idz na terapie.. nie dla niego, nie dal nas, chuj nie dla rodziny ..dla siebie.. nie amrnuj juz wiecej zycia.. zobaczyz jaki świat moze byc piekny.. jak wiele zrozumiesz i zobacyzsz ja nie mowie ze dzis jutro od razu zaraz.. ale naprawde warto :D uwierz głupiej desce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepokoisz mnie Ty cala ;) Tak serio to wiem,ze Ci jest strasznie zle z tym wszyskim i chcialabym Ci pomoc jakos :) Przerazona juz pewnie tu nie zajrzy, bo ja zjechalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
możliwe coci :( wygoniłaś ją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to w dupie,ze wygonilam :P moze pomysli o tym co napisalam .... Nie bede tolerowac ludzi ktorzy tak naprawde nie zrobia nic,zeby bylo lepiej i im i osobom na ktorym im zalezy !!!!!! Ja mam wiele cierpliwosci jak wiecie, ale sa gdzies granice i ta granica dzis zostala przekroczona :O a mi wiele trzebazeby ona zostala przekroczona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
kogo Cioci wygonila?:O bo ja jetsem na gg , skype, pisze emaila i zgubilam watek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Ciebie desko :P wygonilam przerazona moze :P bo ja zjechalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
uff bo myslalam ze mnie ja jestem tylko za duzo robie naraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, patrzysz na mnie łaskawym okiem, bo pragniesz żeby Twój P podobnie się zachował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko naprawde tak myslisz ?? Moze Ty myslisz ze ja mam tu jakis ukryty cel,zeby z Wami rozmawiac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie, ale nie chciałabyś, by w nim wygrało uczucie nad rozumem czy dumą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,ze bym chciala ... Ale licze sie z tym,ze to moze sie nie zdarzyc i licze sie z tym,ze nawet jak sie zdarzy to nie znaczy,ze do siebie wrocimy, bo mysle,ze bede miala tym razem wiele warunkow, ktorych on moze nie spelnic :O Tym razem to ja bede gora i juz napewno nie bede taka tolerancyjna jak wczesniej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale mnie dziś nastrój chwycił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
jak nastroje :D rozumiem,że Annelka zwarta i gotowa do pójścia na terapię :D przepiękna pogoda aż żyć się chce już tylko 54 dni dno pwrotu mojego K. do kraju ach coraz bliżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie uda mi się zwolnić z pracy na piątek - raczej :( coci, znasz numer do przychodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no to musisz sobie dopasowac termin annelka ale nie ma mowy o rezygnacji ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annelko dla Ciebie ;) ul. Podgórna 4 40-955 Katowice tel.: 032 253 00 40 U mnie ok :) tzn teraz troche smutno sie zrobilo, bo zobaczylam znowu jego kropkowy opis :( Nie chce zeby on cierpial ... Ale coz nic na to nie poradze w tym momencie :O A na uczelni super sie bawilam smialam i bylo oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
u mnie też w porzo :D brakuje mi tylko rozmów z nim..ale zaciskam zęby i daje radę jakoś .. musze wytrzymać :O ..juz mniej niz dwa miesiace do lipca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od tego piatku nie mialam nawet ani razu tak strasznie silnej checi,zeby do niego napisac :P Przychodzily momenty w ktorych chcialam cos napisac, ale nigdy nie bylo to takie straszne zebym nie mogla sie powstrzymac ;) Dziwie sie strasznie swojej reakcji, bo gdybym sobie cos takiego wybobrazila to raczej bym myslala,ze tego nie rzezyje, a ja zyje i nie cierpie !!!! Nadszedl czas,ze on cierpi sam :( Przykro mi z tego powodu, ale jak kocha to znajdzei droge do mnie a jak nie to bedzie cierpial cale zycie i ja to w takim momencie mam w dupie :P :P A teraz ide odespac uczelnie :D Aha i wniosek chyba juz tym razem ostateczny, ze jej nie ma ... tylko dziwie sie,ze ona sie w cos takiego dala wciagnac :O Aha i moze w ogole wybral ja, tzn wymyslil akurat ja,zeby to bylo takie nieprawdopodobne ?? Annelko jak myslisz, jest taka mozliwosc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybrał bob wiedział że nie wuierzysz i zaczniesz walczyć czy wybrał bo wierzył ze dasz mu spokój i bedzie mógł spokojnie uciec od tego co czuje i na siłę zapomnieć :O.hmm ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DESKOWATA
uuu coś cieniutko rano mi zosatwia wiadomość na grze , bo tam mieliśmy wspolne interesa do zrobienia .. bede pozno w nocy ide na sluzbowa kolacje z pracy.. a teraz mi o 20 jego czasu przysyła smsa ze jets juz na grze ;) hehhe czyżby dostał zakaz picia albo zaczął pić i się pokłocili ze do domu tak wczesnie wrocili . po godzinie raptem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh no wlasnie nie wiem czemu wybral tak a nie inaczej :O Nie rozumiem tego coraz bardziej ... Ale gdyby naprawde chcial tak,zebym uciekla i dala mu spokoj raz na zawsze, to by do cholery wczesniej do mnie sam nie pisal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci ja tez pisalam ,... pisalam ze kocham a za chwile ze odchodze i tak w kolko:O tylko ze u nas przez odleglosc ja sie na to nie odwazylam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko ale to jest dla mnie niepojete,ze ma czego chcial i sie doluje :O W dodatku jakos mi sie wydaje,ze tych kropek jest wiecej niz ostatnio czyli oznaczaja wiekszy dol :O :O Ciekawa jestem kiedy zwalczy swoje zryte mysli i sie odezwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
tak cioci to jest normalne .. ja mialam co chcialam a .. była smutna i neiszczesliwa bo mam ... rozumiesz to tak działą u Nas.. było dobrze a ja szukałąm przysłwoiowej dziury w całym i robiłąm wszystko żbey było źle żeby go zdenerować.. np. kłamałam z enie jem, nie spie bo tesknie za nim. . a minute wczesniej zjadlam nie wiem przykłądowo wielka pizze sobie zamawialam .. rozumiesz :O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
witam dziewczyny. widze, ze dyskusja nadal wre. a ja po urlopie w Irlandii, znow zyram na menadzera. nic, tylko delektowac sie slonecznym Londynem. w dodatku idziemy na drinki w trakcie pracy. zyc, nie umierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamadra wow w londynie jest slonce :P szkoda,ze jak ja bylam to caly czas padalo :O deska no coz :O nie rozumiem tego :( I chyba juz nie staram sie zrozumiec, bo teraz role sie odwrocily :P on cierpi a ja nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
cocinelka, nie mialam czasu przeczytac wszystkiego... dlaczego on sie doluje teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×