Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Nie annelko,zawsze lepiej pozno niz wcale !! Zawsze jest jakas szansa na naprawienie bledu :) a jak nie sprobujesz to nie bedziesz wiedziec czy ta szansa jest duza czy minimalna ;) ja P napisalam jeszcze w smsie, ze ja sie usuwam, ale zeby pamietal,ze nigdy nie bedzie wiedzial czy dalej cos do niego czuje poki sie nie odezwie .... I chcialabym zeby sie odezwal nawet gdybym kogos miala, bo uwazam,ze jakbym tego kogos kochala i miala udany zwiazek to jego doezwanie by nic nie zmienilo ... Tak samo jak sie spotkalam z francuzem w wakcje ktory mi sie przed P podobal i jakos nic to nie zmienilo dalej chcialam P ;) A pamietam jak mu mowila,ze go nie zostawie, ze go nie zdradze, a on mi mowil,ze mam mu takich rzeczy nie mowic, bo nie wiem co bedzie :( a ja wiedzialam,ze chce jego i to nic nie zmieni mimo,ze czekalam na to spotkanie rok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale zeby pamietal,ze nigdy nie bedzie wiedzial czy dalej cos do niego czuje poki sie nie odezwie .... - bardzo mądrze zakończyłaś to :D aż podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale byś mu będąc z kimś odpowiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
A pamietam jak mu mowila,ze go nie zostawie, ze go nie zdradze, a on mi mowil,ze mam mu takich rzeczy nie mowic, bo nie wiem co bedzie - a ja bym na jego miejscu powiedziała, że na pewno się znudzę i odejdzie :( bo takie podobne zachowania, słówka miałam do P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
deska, spokojna więc się nie odzywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedzialabym mu ... Hehe no mi on tez mowil cos w rodzaju,ze francuza znam dluzej, lepiej itd :O i ze napewno jego bede wolala :OAle jakos wolalam P :) Jak kiedys mielismy powazna rozmowe po miesiacu bycia razem (pozniej sie dowiedzialam,ze wtedy juz chcial to skonczyc bo odkryl,ze ejstem wrazliwa i ze mnie zrani :( ) to sie zapytal czy zaluje,ze wybralam jego a nie francuza to mu powiedzialam,ze jeszcze nie .... Ale do tej pory nie zaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
no właśnie, odpowiedziałabyś mu ..... z powodu tego, że kiedyś coś Was łączyło, a nie że jeszcze myślałabyś choć troszkę ciepło o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedzialabym mu i w jednym i w drugim przypadku :) Ja wszystkim odpowiadam :P A tak serio to poki co mysle,ze gdyby ktos byl to napewno dla zabicia uczucia do P i nadziei,ze kiedys tego drugiego pokocham :O Wiec chyba nie moge obiektywnie teraz na to patrzec, ale skoro z francuzem sie spotkalam bedac z P to mysle,ze z P tez bym sie nawet spotkala bedac z kims ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
czytam was ale jestem na seansie rozmawiam z moim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja też z reguły odpisuję na wszystkie smsy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale faceci to nie kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uciekam na koncert feel :) milego wieczorku i do jutra :) jutro bedzie 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
miłej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a mnie znów dopadło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam nie ogladac jego opisu dzis przed wyjsciem :( Ma znowu kropki i smutna minke :( A jak ma smutna minke to znaczy,ze ejst zle, bo smutna minke mial tylko raz jak ja chcialam sie z nim spotkac wtedy jak ze mna zerwal :( :( Dziewczyny ja nie chce zeby on cierpial !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ide do jednodniowej pracy, wiec nie wiem kiedy bede :( Tesknie za nim cholernie chce go pocieszyc :( Nie wiemm czego to moze dotyczyc ... Moze juz z nia nie jest ... albo mnie to dotyczy ... Ja mam opis \"koncert :) \" i nie zmienie go teraz zmienie dopiero po pracy .... Kocham go !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja też tęsknie w maju rozmawialiśm yna skype !!!!!! a teraz nic zero reakcji na kartkę, zero reakcji na moje znikniecie z gry nic:( ech:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
raz na skype miąło być .. ja chyba zwariuje już nic nie wiem:( to czekanie mnie wykończy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to wszystko jest pokręcone, moje uczucia na codzień się osłabiają, a budzę się ze świadmością końca, osamotnieniem przez niego- to pierwsze myśli kótre autoamtycznie po kmoim śnie ię pojawiają, a nie zasypaim mysląc o nim. Ale rano to najgorszy moment!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
u mnie jest tak jak byc miało z tarota teraz źle, cisza olewka.. ze do lipca sie tak zrobi..tylko ze ja dzisiaj chyba nerwowo nie wytrzymam mam ochote mu napisac albo zrob cos albo wyjezdzam na stale z kraju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie daj się ponieść emocjom! i ty masz wiarę, tyle czekałaś, czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
trzymam sie staram ale juz nerwowo nie wytrzymuje to juz 8 miesiecy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
mnie przerażaja te ranne myśli, budzę się już o czwartej i non stop myslę o nim- nie umiem sie odpędzić od tych mysli, zawsze tak jest gdy on pracuje na rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
deska, a nie powinno9 to mijać z czasem? yta tęsknota? u mnie jest lepiej, ale nie chcę się rano budzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
albo sie sni albo mam te ranne myśli :(- ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
moja nie mija .. :O raczej rośnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
bo lipiec już niedługo, to raczej niepewnośc co do Was ro,śnie niż tęsknota - tak sądzę. Gdybyś nie miała nadziei, to i tęsnota by musiała maleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a mnie przykro gdy opowiadają o kłótnaich i nsposobach ich rzowiazania w zwiazku, a ja zraniłam słownie i fizycznie ale porozumienie, dogadywanie się miedzy naami było niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
bo nic nie mowil twoj dusil w sobie tak jak moj u nas tez porozumienie bylo ok .. ale on w sobie czuł ze jest źle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiem, zwłaszcz że kilkakrotnie uwagę!!!!!! :( a ja to miałam gdzieś wiem, że go bolało a najbardziej zabolało podczas ostaniego sotkania - nie bedę pisać coś, ale to dało mu znać, że nie myslę już o nim jako o chłopaku, który jest mi bliski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
kazał mi nie wracać do tego co było, ale ja tak tęsknię, że mam chęć spytać go czy mnie nienawidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×